Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@serberiko kazandığınızı kontrol ettiğiniz sayfada eğer talihli olursanı dosya numaranızda yazar. Oğlunuz pasaportu yoksa onun formunu other travel documents seçerek doldurursunuz

• ⭐⭐⭐

@ahmet-34 evet var forumun kendisi ve telegram kanalı. Hemde ücretsiz danışmanlık veriyor

• ⭐⭐

Günaydın herkese son 11 gün için miamiden sunrise diyelim mi?

image.jpeg

• Merhaba, tekrar soruyorum, lutfen 21 yas kurali hakkinda bilgisi olmayan cevaplamasin.

Ben 20 yasindayim ve su an amerika icinde F1 STATUSU ile kaliyorum. Kendime anneme ve babama olmak uzere 3 basvuru yaptim. Tabi halihazirda kendimi onlarin basvurusunda belirttim ve basvuru yaptigim sirada 20 yasindaydim. Olur da annem ya da babam kazanirsa onlarla beraber sinirdan girmem mi gerek yani Türkiyeye donmem gerekir mi? Yoksa onlar ayri Ben ayri devam edebilir miyim.

Tesekkurler.
    @crazycells

• @ayvalik10 bence de olabilir 🙂

• @Murat-4 ilk kayıt olduğum sene ben de bol bol muhabbet ediyordum 🙂 çıkmadıkça sadece bakmaya giriyor insan 🙂

• ⭐⭐

Umarım hakeden , gerçekten şartları karşılayabilecek kişiler çıkar , kaldı 11 gün , yine heyecan sarmaya başladı 😊

• ⭐⭐

@debbieLA77 Efsane ya

• @Riethian Yanlislikla buraya yazdim .Sonradan fark ettim .

• ⭐⭐

@travelleth geçen seneye kadar kesin çıkacak gözüyle bakıyordum, eşya almıyor minimalist yaşayıp üzerine letgodan ne varsa ufaktan azaltıyordum evi. Bu sene tüm fikirlerim değişti hatta 6 Şubat Kahramanmaraş depremi olunca dünya fani sevdiklerimden uzak ne uğraşıcam gözüyle bakıyordum. Bu sene kendimi çıkmayacağına inandırdım, greencard için dolar biriktirmek yerine yatırıma yöneldim, geçici malzemelerle hayatıma idame edeceğime balkon takımı kombi yenileme ankastre filan (hiç yapmayacağım şeyler, servis eskisini tamir etsin çıkmazsa seneye alırız mantığıyla 5 yıldır bekleyen işlerdi) hepsini yapıyorum hatta hele 11 gün kalmış bugünde süpürgemi yenileyeceğim hatta ve hatta 6 mayısa kadar hatta 6 mayıs günü sabahtan olsun heyecan daha iyi olur telefonumu ve çocuğun tabletini de değiştirmeyi düşünüyorum nasılsa çıkmaz bende iyi ki aldım bak işte seçimden sonra zamlanırdı mantığına girerim artık bana %99 olasılığı olmayan bir kura için hayatımı yönlendirmek garip geliyor ve kendime kocaman şaşırıyorum.
    Şimdi benim neden burada olduğumu kesin soruyorsunuzdur, İnsan vazgeçemiyor, alışkanlık diyebilirsiniz, umutlarınızı paylaşmak istemem olabilir yıllardır forumdayım burası benim ailem gibi şöyle düşünün ben kıskanç biri değilim ve sana çıktı bana neden çıkmadı demek bana göre değil onun yerine şöyle düşünüyorum aaa forumumuzdan da şu kullanıcı kazanmış ne güzel ben kazanamasam da bak forumdan bu arkadaşımız kazanmış ne güzel hayallerini umarım gerçekleştirir.
    Ayrıca şunu belirteyim gidin gidemeyin, kazanın kazanmayın hayat hep güzel yine güneş doğuyor yine sabah yine akşam oluyor biz yaşlanıyoruz çocuklarımız büyüyor onların büyümelerini izliyor geleceklerini düşünüyoruz. Orada yada burada çocuklarımız hep iyi olsun hayırlı mutlu ve sağlıklı olmalarından başka bir şey istemem.
    Hepimizin gönlü ne taraftaysa onu yaşayalım ve hayal kırıklıklarından uzak yaşamlarımız olsun.
    Bu forum ve tüm üye kullanıcılar çok değerlisiniz, hepiniz için hayırlı olanı diliyorum.

• günaydın miilleti. bugünü saymıyoruz ve sadece 10 gün kaldı! 10 gün! sadece 1 hafta sonu!

• ⭐⭐⭐

Günaydın millet nasılsınız, epeydir yazamıyorum buraya da böyle bir giriş. Çok fazla yeni arkadaş ve çok fazla eskiyen soru var yaşlanmışım herhalde 🙂

• Günaydın millet. Haftaya cumartesi sonuçlar açıklanıyor ve bende heyecan meyecan kalmadı. YouTube’da yatıp kalkan Amerika hayalleriyle yaşayan ben değilim sanki. Her şeye dair hevesimi kaybettim ve günübirlik yaşıyorum artık.

• Günaydınlar, yoğun iş temposundan dolayı uzun zamandır aranızda olamadım maalesef. Umarım gerçekten gidebileceklerin kazandığı ve sonrasında kolay bir sürecin geçirildiği bir çekiliş olması dileğiyle. Sanırım henüz 2024 loto aşamaları başlığı açılmadı? Umarım orada güzel haberleri okuyor oluruz (:

• ⭐⭐

11 gün kaldı ve ABD'nin alfabetik sırada 11. eyaleti ve aynı zamanda ABD'nin Büyük Okyanus'ta bulunup tamamen adalardan oluşan (137 ada) tek eyaleti olan Hawaii'den herkese günaydın 🙂
    Hawaii, ABD'ye bağlı olup Birleşik Krallık'ın bayrağını taşıyan tek eyalettir.

Var mı aramızda GC çıkarsa Hawaii'de yaşamayı düşünen arkadaşlarımız?

62346a934e3fe1192096b455.jpg

JJCWNUAW3FGFXKYGMR4TUUUIME.jpg

honolulu.jpg

431-Hawaii-Big-Island-Hilo-Old-Town-04879-3.jpg

Downtown-Honolulu-Hawaii.jpg

• Herkese merhabalar;
    Yaklaşık bir buçuk senedir sayfayı takip etmekteyim. Neredeyse tüm başlıları tek tek okumuş ve not almış birisiyim. Nasip bugüneymiş, sonuçları öğrenmemize 11 gün kala forma üye oldum. Herkes için hayırlısı diliyorum. Bir çoğumuzun geleceğe dair beklentileri ve hayalleri var. İnşallah herkesin hayallerine ve geleceğe dair beklentilerini karşılan bir çekiliş olur.
    "Allah nasip etmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez".
    Görüşmek üzere...

• @abrakadabra aa ben bu bayrak olayını bilmiyordum. ilginc, paylaşım için teşekkürler 🗽

• @abrakadabra o zaman şöyle bir şarkı bırakalım:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@memosaat

en sağlıklı bilgiyi numarayı arayıp sorabilirsiniz

+90 850 532 84 72

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-34 bizim foruma şu anda hakaret ediyorsun farkında değilsin. Sen uyku sersemliği olduğu belli ne demek danışmanlık o zaman bu forumdan kaydını sildirmelisin. danışmanlık şirketleri bu foruma gelip bilgi alıyor. Biz insanları dolandırmıyoruz yalan söyleyip para da almıyoruz. Güvenilir yer arıyormuş bizim forumda ne eksikliğini gördün yada acemi toy olduğumuzu mu zannediyorsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |