DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Lossantosdy ekmek arası simit 😆

• ⭐⭐

@hasnotben bence de oyle Abi yurt disina cikma dusuncen varsa ne diye hala pasaportun yok al koy kenara kalsin Yani

• ⭐⭐

@lumos tesekkur ederim

• ⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

selam herkese buradaki iki üç konu temcit pilavını geçti gerçekten yeter artık 🙂 ... birincisi bunun bir çekiliş olduğu ve kazanma ihtimalinin düşük olduğu muhabbeti... ( evet biliyoruz ve öyle olmasına rağmen umutla bekliyoruz bunu herkes biliyor buradaki ortaokul terk okuması yazması kıt abiler bile biliyor ama bir umut işte bu bekliyoruz bu konuyu lütfen kapatın artık... ''yok bu kadar kişi başvurdu, yok şu kadar kişiye çıkacak, yok bilmem ne'' son 25 gün konuşulacak konular değiller bunlar) bir diğer konu pasaport olayı... kalktı kardeşim pasaport zorunluluğu kalktı... geri de kolay kolay gelmez... pasaportla sizin ne işiniz var onu anlamadım... yüz kere dedik çıkacaksa size zaten çıkacak 10 kişiden de sizi bulur 1000 kişidende çıkacağı varsa... yok olsaydı böyle olurdu olmadı şöyle oldu bu konu da yeter... 3. konumuzda fotoğraf ay o da baydı artık geççen seneki fotosunu koymuş muş da kazanımıymış fotosunu kendi çekmiş de yok öyle olmuşda yok böyle olmuşda off aman allahım siz bıkmadınız mı ya bunlardan 25 gün kala hep enerjimiz yüksek olsun güzel hayaller güzel mevzular green kart olmazsa neler yapabiliriz... gidenler kalanlara nasıl yardımcı olabilir onları konuşalım... o başvurmuş bu baş vurmuş onlara engel oluyor mu bu olmuyor türk insanı böyle boşuna da başvuracak gitmesede başvuracak parası olsada olmasa da başvuracak ....engel olamıycaz... o yüzden güzel parmaklarınızı muhteşem konular için pozitif şeyler yazmak için yoralım lütfen hepinizi buna davet ediyorum:) ♥

Lütfen kimin ne konuşacağını ve ne konuşmayacağını kısıtlamaya yönelik yorumlar yapmayalım. Direktifler vermeyelim. Nerede ne konuşacağımızı kimseye soracak değiliz. Siz 1000 kez okumuşsunuzdur, kişiler bu konuyu ilk kez konuşuyordur. Merak ediyordur. Maksat birbirimizi aydınlatmak. İlgimizi çekmeyen konuyu okumadan geçebiliriz.

• ⭐⭐

@Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy ekmek arası simit 😆

Pardon ama anlamadım 🥴

• Yasaklı

@Lossantosdy dediğiniz gibi olsaydı daha iyi olur demek istemiştim.

• ⭐⭐

@teddydaniels ermeni lobileri gardaşlarini köyde birakmaz al sana cekilis nasil yapiliyor komplo

• ⭐⭐⭐

@kaanayhan83 2 yıl sonraya verilmiyor aslında sadece daha düşük sayıda bir havuzdan randevu açılıyor

• @gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu kaçındaymış??? 😲 😲 😲

@gariban fjdjdkkd 😂

• ⭐⭐⭐

Hadi aksam yurusune. Çekirdek falan citleriz 😁

Sunset at Venice Beach🌴
    FB_IMG_1681230534084.jpg

📷: [instagram.com/ejimmy3]

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

aşağıdaki müziğin tadını sadece chicagocular çıkarabilir. Kar yağışını seyrederken sıcak çikolata içerken dinlersin texas yada florida için ortam bulamadım

@ayvalik10 çok güzelmiş valla bı rahatlama geliyo insana 😌

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

selam herkese buradaki iki üç konu temcit pilavını geçti gerçekten yeter artık 🙂 ... birincisi bunun bir çekiliş olduğu ve kazanma ihtimalinin düşük olduğu muhabbeti... ( evet biliyoruz ve öyle olmasına rağmen umutla bekliyoruz bunu herkes biliyor buradaki ortaokul terk okuması yazması kıt abiler bile biliyor ama bir umut işte bu bekliyoruz bu konuyu lütfen kapatın artık... ''yok bu kadar kişi başvurdu, yok şu kadar kişiye çıkacak, yok bilmem ne'' son 25 gün konuşulacak konular değiller bunlar) bir diğer konu pasaport olayı... kalktı kardeşim pasaport zorunluluğu kalktı... geri de kolay kolay gelmez... pasaportla sizin ne işiniz var onu anlamadım... yüz kere dedik çıkacaksa size zaten çıkacak 10 kişiden de sizi bulur 1000 kişidende çıkacağı varsa... yok olsaydı böyle olurdu olmadı şöyle oldu bu konu da yeter... 3. konumuzda fotoğraf ay o da baydı artık geççen seneki fotosunu koymuş muş da kazanımıymış fotosunu kendi çekmiş de yok öyle olmuşda yok böyle olmuşda off aman allahım siz bıkmadınız mı ya bunlardan 25 gün kala hep enerjimiz yüksek olsun güzel hayaller güzel mevzular green kart olmazsa neler yapabiliriz... gidenler kalanlara nasıl yardımcı olabilir onları konuşalım... o başvurmuş bu baş vurmuş onlara engel oluyor mu bu olmuyor türk insanı böyle boşuna da başvuracak gitmesede başvuracak parası olsada olmasa da başvuracak ....engel olamıycaz... o yüzden güzel parmaklarınızı muhteşem konular için pozitif şeyler yazmak için yoralım lütfen hepinizi buna davet ediyorum:) ♥

Birkaç soru sormak istiyorum forum ortamı olduğu için aklımda kalan şeyler var sizce pasaport şartı geri gelirmi ?
    Çekiliş (green card) çıkma ihtimali düşük olan çekiliş yani.. keşke herkese çıksa ama çekiliş işte adı üstünde üstelik çıkma ihtimalide dediğim gibi düşük.. sizce çıkarmı ?
    Ben retrica ile arabanın önünde fotoğraf çekildim başvuruyu onunla yaptım ama retrica yazısını bir şekilde sildim sizce başvurum kabul olurmu ?

• Yasaklı

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 Arkadaşlar gözünüzü seveyim türkiyeden geliyorsunuz yok böcek yok soğuk yapmayın allah aşkına :).
    Her sokağa çıktığımda adam vuruyorlar yanımda bunlar bizi yıldırmamalı 🙂

Sen nerde yaşıyorsun dostum 😂

• @hasnotben her şey ihtimal dahilinde tabii ama günün birinde böyle böyle olur veya belki yurtdışına giderim diyerek pasaport almak ne kadar doğru olur bilmiyorum. Zira 3800 TL'ye yakın ücreti var. (10 Yıllık)

Onun dışında hak varsa yeşil pasaport almamak daha büyük bir yanlış olur. Artık 10 yıllık da verilebiliyor ve fiyatı da 500 TL. Sudan ucuz bence. 🙂

• Yasaklı

@Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hasnotben sen yine Hasnot sın biz doesnt I yaşıyoruz burada 😆

Do not I 🙃

• ⭐⭐

Önceki yılların odalarında 900-950 de sonuçları yazmaya başlarlardı. Bu oda şimdiden 1100 oldu. Tırmalayan sayısı baya baya artmış. :))

• Şafak Erzincan Zaman Su Gibi Alıyor Adana'ya Az Kaldı

image.png

• Yasaklı

@Ping-PONG ingilizcen nasıl amerikaya gitmeden önce bulmacayı çözmüşsündür umarım

• ⭐⭐

@Riethian yok bizim cenemiz düşük

• Yasaklı

İzmitteyiz İzmit’te abi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |