Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici Şu an itibariyle gayet iyi bir birikim. Olur da GC çıkarsa önünüzde uzun bir süreç var. Biriktirmeye devam 🙂

• ⭐⭐⭐

2023 deneyimlerinden gördüğüm kadarı ile bu yıl mali belgelerde sorun yaşayan olmamış. Hesaplarda ne kadarlık bi para gösterildi ve evraklara bakıldı mı?

• arkadaşlar unganlara giderken konsolosouktan gelen mailin çıktısıda isteniyor doğrumu.bu mail size ortalama ne zaman geldi

• ⭐⭐⭐

@metinakin green cardın çıktığını ogrendıgınız sitede mülakat aldığınızda mülakat bilgileri olucak onu çıktı almanız yeterli

• @Serap-2

En çok pişman olduğum nokta neden daha önce başvuru yapmadığım oldu çevremde baçvuran hiç olmadı giden hiç olmadı gerçi benim arayışımda olmadı ülkeden gitmek gibi güzel bir işim var kariyerim var iş yerinde konumum güzel ama hayallerim git gide küçülmeye başladı 29 yaşındayım üniversite yıllarımda kurduğum her hayalimi gerçekleştirdim evlenince eşimle kurduğum hayallerin bir kısmını yaptım yapmadıklarım için maddi durum için çok çalıştım ben ne kadar yaklaşmaya çalıştıysam o benden daha hızlı uzaklaştı ekonomik durumlardan dolayı bu yüzden şuan yaptığım birikim hayallerimi gerçekleştirmek için yaptığım birikimdi ama şuan o hayallerime bu birikimi oldu zaman ve yaş ilerledikçe de sorumluluklar arttı çocuğumuz için harcarız dedik ama eşimle bir pazar evde otururken düşündük sende bende üniversite tanıştık gezdik eğlendik hayallerimizi yaşadık ve bir hayat kurduk şimdi çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirebilecek bir ortamları var mı desen benim bile yok yüksek maaş ile çalışmama rağmen çocuklarımızın elinden bu fırsatı almayalım dedik ve böyle bir adım atma kararı aldık onlarında bir şansı olması için zaman kader bize ne gösterecek bilmiyorum ama burada bu deneyimleri okuyunca sanki o gün bana gelecekmiş gibi hissediyorum

• @abdyldz Merhaba çocukları ne aşısı yapılıyor acaba? Grip aşısı vs gibi mi?

• ⭐⭐⭐

@abdyldz Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar. Şans sizinle olsun.

• ⭐⭐⭐

@Erkan-Gürsoy sizin yolculuk ne zaman pasaportlar geldi mi ☺

• @waterman bugun aldık pasaportları kısmetse şubat ilk yada ikinci hafta gitmeyi planlıyoruz @Erkan-Gürsoy yogun ben cvp vereyim dedim 😊

• ⭐⭐⭐

@çakıl hadi hayırlı yolculuklar ilk ay deneyimleri merakla bekleyeceğiz ☺

• ⭐⭐⭐

@abdyldz Vizeniz hayırlı olsun, ailenizle birlikte yeni yaşamınızda bol şanslar

• ⭐⭐⭐

@waterman Aldık aldık çok şükür, umarım bekleyen herkes alır en kısa sürede. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@çakıl Güzel zamanlama. Yolunuz açık olsun.

• @abdyldz Tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @abdyldz Size ve ailenize hayırlı olması dileğiyle. Amerika'da ki hayatınızda başarılar✈

• Merhabalar, bu sabah 08:00 da mulakata girdim 08:05 gibi evraklari teslim ettim bankodaki hanimefendiden bunlari maildeki sirayla bana vermeniz lazim diye azar yedim😄 evrak tesliminden sonra bankoda odemeyi yaptim ardindan 2. Mulakat benimdi ilk mulakat red yiyince biraz gerildim ama bankodaki konsolos cok anlayisli ve tatli bir insandi gulerek bana nereye gitmek istedigimi sordu kimin yaninda kalicagimi ve ne is yapicagimi sordu bunlari kisaca cevapladiktan sonra vizenizi onayliyorum 1 hafta icinde verdiginiz adreste olur dedi. Bu forumu kuran ve deneyimlerini paylasan herkese cok tesekkur ederim bu surecte forumdaki bilgileri cok kullandim ben de deneyimimi paylasmak istedim o yuzden.

• @abdyldz vizeniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda mutluluklar 🙏🏻

• @çakıl oh bir adım daha atlanmış 🎉 çok mutlu oluyorum bu güzel haberleri okuyunca, darısı başımıza inşallah 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@abdyldz Hayırlı uğurlu olsun. Yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @abdyldz Vizeniz hayırlı olsun. Birşey merak ediyorum hesap dökümü e imzalı olarak kabul ediyorlar mı yoksa illa ıslak imza olmalı mı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |