Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Supreme court yanlış bilmiyorsam en üst mahkeme ve her davaya da bakmıyor. Yani temyizi de kazanırsak ve supreme court a giderse davayı kabul etmeye bilir de az sayıda davaya bakıyor. Yanılıyor da olabilirim.

• Bu ileti silindi!

• @BlackEagle Bu davaya gerçekten bakmayacaklarına inanıyormusun ? Hükümetin taraf olduğu bir davaya ?

• @Semihmete Bağımsız mahkemeler taraflar kimmiş diye değil de davanın niteliğine göre davaları kabul ediyorlar. O halde neden 2-3 senedir hükümetin taraf olduğu davalardan, temyizlerden umut bekliyoruz ki?

• @BlackEagle İnsan bazen olmayacak birşeyide umutla bekler.

• @BlackEagle brit simon da yayınlarında zaten supreme e pek ihtimal vermiyor.

• Messi bile dünya kupasına kavuştu.

• @Muhtaradana 2026 Dünya kupasına kadar beklemeyiz inşallah 😊

• Beklediğimiz sene bu sene. Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle. Mutlu Yıllar.... 2023

• “ Start Departman ( Dv20/21 )bu mahkeme kararlarına itiraz ediyor çünkü Departman, mahkemelerin Bakanlığın politikalarının yasa dışı olduğunu tespit ederek kanunu yanlış yorumladığına ve mahkemelerin Departmana çeşitlilik vizelerini yasal sürenin ötesinde işleme koyması ve vermesi talimatını vererek yetkilerini aştığına inanıyor. “

• Bunu biraz daha acarmisiniz

• Bazı arkadaşlar yada Brit Şimon bu davanın Supreme Court tarafından kabul edilmesi ihtimali düşük diyorlar ama Dışişleri bu davayı basit bir vize verilip verilmeme değilde , kanunların yorumlanmasıyla ilgili sorun davası olarak gördüklerini belirttikleri için ! Bu davanın Supreme Court dan başka biryerde sonuçlanması da zor görünüyor.Sorun yasanın anlaşılmasındaki uyumsuzluk olarak görünüyor.İşimiz zor yani.inşallah yanılırım.

• @Semihmete telegram da arkadaşın arkadaşı İngiltere de konsoluklari aramış onlarda ocak ayı içinde 2020 görüşmeye çağıracağız demişler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nfs741 temyiz davası sonuçlanmadan ve de DOS'un vizelerin nasıl dağıtılacağına karar vermeden hem de 🙂
    bu tür haberlere kulak asmayın, her sene böyle hurafeler dolanıp durur.
    takip etmemiz gereken iki yer var; biri avukatlar, diğeri travel state resmi web sitesi..

• @nfs741 Buna inandığını söyleme lütfen 🙈

• Merhaba 2020 kazananı olarak daha önce Ds260 formu doldurmuş birisi olarak Turist vizesine başvurdum.
    Ds160 formunda aşağıdaki soruya hayır olarak cevap vermişim.Sizce yeni bir Ds160 formu doldurmalımıyım.Yoksa bu şekildemi bırakmalıyım.Bundan dolayı red yermiyim.

Has anyone ever filed an immigrant petition on your behalf with the NO United States Citizenship and Immigration Services?(Amerika Birleşik Devletleri Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetlerine hiç sizin adınıza göçmenlik dilekçesi veren oldu mu?)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ermanusa ilgili soruya ben "YES" cevabı verip, açıklama kısmına "I won the lottery for a diversity visa, but I couldn't get a visa because the fiscal year was ending." şeklinde açıklama yazıp vizemi aldım. bilginize.

• @gucarslan sizce yeni bir ds160 doldurmam olumsuz yönde dikkat çeker mi?Yoksa bu şekilde bırakmalı sorulursa cevap mı vermeliyim?Fikirleriniz benim önemli bekleme süreleri ve masraflar cabası şansımı iyice düşürmek istemiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ermanusa bunun sorun olacağını zannetmiyorum, çünkü diğer türlü de vizesini alanlar oldu. oradaki asıl soru zaten göçmenlik niyetinin USCIS'e bildirilmesi olarak düşünülüyor. bizler DS260 doldurarak bu niyetimizi USCIS'e bildirmedik. bence bu şekilde devam edebilirsiniz sürecinize, sorulduğunda da yukarıda yazdığım şekilde cevap verebilirsiniz.

• Hala bi ses yok mahkemeden ! Şubat ayına girdik 4 ay oldu herhalde.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |