Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @Merve-Güngör ne demek her zaman,inşaallah bir sorun olmadan mülakatınızı geçersiniz. ,bizede en kısa zamanda mülakat aşamasına geliriz iyi geceler dilerim.

• Herkese merhaba, ben i130 başvurumu geçen yıl 1 Ocak'ta gerçekleştirdim. Nebraska Visa Center üzerinden. Hala bir cevap gelmedi. Bu normal bir süre midir? Yaza kadar greencard alma ihtimalim nedir?

• @gok334 bu sorunun cevabı günden güne değişebilir bir cevap. Ancak yarın 6 aralıkta i-130 belgenizin onaylandığı düşünülürse; 1 haftalık welcome letter bekleme süreniz, 45 günlük nvc bekleme süreniz (ilk yüklemenizde onaylandığınız takdirde) ve yaklaşık 6 aylık mülakat bekleme süreniz olduğu düşünülürse ağustos ayında vizeniz olur. Bu bugünün senaryosu ile en iyi senaryo. Ancak yarın ne olur bilemeyiz.

• Merhaba, interview date bekleyenler için belki faydası olur diye paylaşmak istedim, 9 Eylülde DQ olmuştuk, az önce interview date mailimiz geldi 19 Ocak a randevu verilmiş.

• @gok334 Dosyanız belki başka service centere yollanmış olabilir bunu öğrenmek için uscisle iletişime geçin durumunuzu günceleyeceklerdir.

• Merhaba , 3 agustosta dq olmuştuk, randevu tarihimiz 24 ocak olarak gönderilmiş

• Congratulations @ggbbww and @missy! This is wonderful news. I wasn't expecting more interviews in January. Maybe they are actually speeding things up.

• @ggbbww Çok güzel haber, tebrik ediyorum sizi. Eşimin DQ tarihi 30 Ağustos, umarım bizim ve bize yakın tarihte olanlara da gelir haber. Sizin 9 Eylül olunca DQnuz, konsolosluğun ne kadar rastgele randevu verdiğini iyice anlamış olduk☺️Tebrikler tekrar

• @missy Çok güzel haber çok sevindim adınıza, umarım en kısa zamanda herkesin gelir. Tebrik ediyorum 🍀

• Randevu tarihi gelenleri tebrik ederim, @Handan dedigi gibi rastgele randevu veriliyor gibi , benzer durum malesef Uscis service centerlarda da var Nisan 2021 de basvurduk bizden 4 5 ay sonra basvurup su an vize alan kisiler mevcut , cok can sikici ve adaletsiz bir isleyiş.

• @Handan hanım, şubat gibi Ankara'da gibiyiz... İnşallah.

• @missy ve @ggbbww tebrik ediyorum sizleri! Expedite başvurusunda bulunmuş muydunuz?

• @ekdodo Umarım öyle olur👍

• @ekdodo hayır bulunmadık. NOA1 tarihimiz 15 Ağustos 2021, yani uzun bir süreçti bizim için.

• Bu ileti silindi!

• @lucky2022 Sizinle DQ tarihlerimiz aynı demiştiniz, haber aldınız mı bugün sizde? Ağustos başı ve Eylül başında DQ olanlar var bugün. Bizde henüz bir şey yok.

• Herkese merhabalar 15 eylülde dq olmuştum bana da bugün randevu maili geldi 19.ocakta sonunda beklenen gün geldi 🙏🏼

• Bize de interview maili geldi bu sabah🥰🥰çok şükür beklenen an geldi.DQ tarihimiz 3 ağustos,mülakatı 26 Ocağa verdiler.darısı tüm bekleyenlerin başına🙏🏽

• @missy tebrikler gözünüz aydın🙏🏽

• @Canan-Biçer Tebrikler çok sevindim sizin için

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |