Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @Merve-Güngör ne demek her zaman,inşaallah bir sorun olmadan mülakatınızı geçersiniz. ,bizede en kısa zamanda mülakat aşamasına geliriz iyi geceler dilerim.

• Herkese merhaba, ben i130 başvurumu geçen yıl 1 Ocak'ta gerçekleştirdim. Nebraska Visa Center üzerinden. Hala bir cevap gelmedi. Bu normal bir süre midir? Yaza kadar greencard alma ihtimalim nedir?

• @gok334 bu sorunun cevabı günden güne değişebilir bir cevap. Ancak yarın 6 aralıkta i-130 belgenizin onaylandığı düşünülürse; 1 haftalık welcome letter bekleme süreniz, 45 günlük nvc bekleme süreniz (ilk yüklemenizde onaylandığınız takdirde) ve yaklaşık 6 aylık mülakat bekleme süreniz olduğu düşünülürse ağustos ayında vizeniz olur. Bu bugünün senaryosu ile en iyi senaryo. Ancak yarın ne olur bilemeyiz.

• Merhaba, interview date bekleyenler için belki faydası olur diye paylaşmak istedim, 9 Eylülde DQ olmuştuk, az önce interview date mailimiz geldi 19 Ocak a randevu verilmiş.

• @gok334 Dosyanız belki başka service centere yollanmış olabilir bunu öğrenmek için uscisle iletişime geçin durumunuzu günceleyeceklerdir.

• Merhaba , 3 agustosta dq olmuştuk, randevu tarihimiz 24 ocak olarak gönderilmiş

• Congratulations @ggbbww and @missy! This is wonderful news. I wasn't expecting more interviews in January. Maybe they are actually speeding things up.

• @ggbbww Çok güzel haber, tebrik ediyorum sizi. Eşimin DQ tarihi 30 Ağustos, umarım bizim ve bize yakın tarihte olanlara da gelir haber. Sizin 9 Eylül olunca DQnuz, konsolosluğun ne kadar rastgele randevu verdiğini iyice anlamış olduk☺️Tebrikler tekrar

• @missy Çok güzel haber çok sevindim adınıza, umarım en kısa zamanda herkesin gelir. Tebrik ediyorum 🍀

• Randevu tarihi gelenleri tebrik ederim, @Handan dedigi gibi rastgele randevu veriliyor gibi , benzer durum malesef Uscis service centerlarda da var Nisan 2021 de basvurduk bizden 4 5 ay sonra basvurup su an vize alan kisiler mevcut , cok can sikici ve adaletsiz bir isleyiş.

• @Handan hanım, şubat gibi Ankara'da gibiyiz... İnşallah.

• @missy ve @ggbbww tebrik ediyorum sizleri! Expedite başvurusunda bulunmuş muydunuz?

• @ekdodo Umarım öyle olur👍

• @ekdodo hayır bulunmadık. NOA1 tarihimiz 15 Ağustos 2021, yani uzun bir süreçti bizim için.

• Bu ileti silindi!

• @lucky2022 Sizinle DQ tarihlerimiz aynı demiştiniz, haber aldınız mı bugün sizde? Ağustos başı ve Eylül başında DQ olanlar var bugün. Bizde henüz bir şey yok.

• Herkese merhabalar 15 eylülde dq olmuştum bana da bugün randevu maili geldi 19.ocakta sonunda beklenen gün geldi 🙏🏼

• Bize de interview maili geldi bu sabah🥰🥰çok şükür beklenen an geldi.DQ tarihimiz 3 ağustos,mülakatı 26 Ocağa verdiler.darısı tüm bekleyenlerin başına🙏🏽

• @missy tebrikler gözünüz aydın🙏🏽

• @Canan-Biçer Tebrikler çok sevindim sizin için

Benzer Başlıklar

• 57
  • 2
  • 1235
  • 58
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |