Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ve ABD 1 - 0 Iran 🙂

ABD gruptan cikti ama Hollanda ile eslesti. Zor bir mac olacak...

• bizim saatle gece yarisindan sonra 2,00 de australya vs danimarka maci var,bende bizimkilerin 16 girmelerini cok isterim ama danimarka australyaya gore kuvvetli takim.

• @MySea Pulusic'in de dönmesi şart Hollandaya karşı

• @hope123 Pulisic Hollanda macina yetisecek gibi gorunuyor. Alt karin bolgesinde darbe sonucu berelenme olusmus.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica hemen yastığın da siparişini verirsin

• @sir-altan Abi tebrikler! Australia Danimarka'i 1-0 ile yendi ve gruptan cikmayi basardi.

• Polonya dogru durust top oynamadan gruptan cikti. Meksika daha cok haketmisti bence.

• dunya kupasinda australya arjantina ile eslesti,benimde kafama esti bu video yu ekledim,arjantina yerine galiba australya agliyacak....

meshur sarkidir adi don't cry for me arjantina

• @sir-altan Arjantin'i yenebilirsiniz! En az Danimarka macindaki gibi bir oyun cikartmaniz lazim.

• 2026'daki dunya kupasi ABD-Canada-Meksika uclusunde yapilacak, Sanirim Philadelphia'da da maclar oynanacak. Simdiden gidip izlemeyi planliyorum. NY veya DC de maclar olursa, onlara da gitmeyi dusunebilirim.

• Tam da yazdigim gibi Philly ve NY-NJ statlarinda maclar oynanacak:

• @MySea, içinde söyledi: World Cup 2022 - Dunya Kupasi

2026'daki dunya kupasi ABD-Canada-Meksika uclusunde yapilacak, Sanirim Philadelphia'da da maclar oynanacak. Simdiden gidip izlemeyi planliyorum. NY veya DC de maclar olursa, onlara da gitmeyi dusunebilirim.

Türkiye katılabilse ne güzel olur.

• ...benim yas 77 ye yaklasti,bir dunya kupasi daha gorebilirmiyim allah bilir,bu sabah hem almanya hende ispanya maclarini izledim iki degisik kanalda 5 dakika ara ile kanal degistirip ne oluyor diye baktim. almanya tehlikedeydi, ispanya -2-1 yenilince hemen tv yi kapattim yazik oldu ispanyaya dedim,gelinlerimizden biri ispanya kokenli,velhasil daha sonra ispanyanin gol avaraijla 16 ya kaldigini ogrendim gercekten benim icin surpriz oldu,kendi tahminime gore almanya ispanya ve fransa dan biri kupayi alabilir diye dusunuyordum, ilk tur maclari heyecanli ve surprizli oldu, 16 maclari ise daha heyecanli olacak diye dusunuyorum,galiba cuma gecesi 16 ya kalan son iki takim belli olacak,hepsine bol sanslar.

• Bence su zamana kadar oldukca iyi bir turnuva oluyor, grup asamalarinda cok buyuk surprizler oldu. Belcika ve almanyanin elenmesi buyuk surpriz. Yarin sabah usa-hollanda maci var, usa cok genc ve dinamik bir takim. Bir surpriz yapabilir.

Kisisel favorim brezilya ama Messinin hatrina arjantini destekliyorum 😀

• ABD 1-3 Hollanda

ABD nin en buyuk dezavantaji iyi strikers sahibi olmamasi. Onemli firsatlar vardi ama son dokunuslari yapacak sneaky strikers yoktu. Hollanda akilli bir oyunla ceyrek finale cikti.

• Sirada Arjantin - Australia var. @sir-altan

• australyada 2-1 arjantine yenildi,kalecinin hatasindan gol yediler,ezilmeden yenildiler,saglik olsun,amerikayi copa amerikada izlersiniz bizde australyayi asya kupasinda
    izleriz.futbol guzeldir sevgisi bitmez.

• @sir-altan Izledim, guzel mac oldu. Arjantin hizli oyuna kalkmada zorlaniyor. Hollanda ile isleri oldukca zor olacak.

• ......ceyrek finalde defa penaltilar konustu.yani son duduk cvalinmadan mac bitmiyor,her saniye her sey olabilir.fransa ingiltere macinda kane penalti kacirdi,penaltiyi atsaydi mac uzatmalara gidecekti,tabiki sonunu tahmin etmek cok zor olurdu.dunya kupasi icin favorilerim ispanya almanya fransaydi,bir favorim fransa kaldi,ceyrek final maclari gercekten heyecanli oldu her mac en azindan 10 dakikadan fazla uzatildi,dunya yildizi olmus futbolcular penalti kacirinca bir tuhaf oluyorum,avrupa kupasinin final macindada ingiliz oyuncular penaltilar kacirmislardi.

• Fransa basindan beri guzel oynuyor.

Arjantin bence haketmedi, hakem Arjantin'i sanki biraz kolladi. Messi'nin elle durdurdugu top, sari kartlikti. Sonrasinda ikinci saridan kirmizi alacakti. Yedek kulubesine sut ceken oyuncu da kirmizi kartlikti. Hakem sari ile gecistirdi. Umarim Hirvatlar Arjantin'i yari finalde elerler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |