Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@denizci10 kazandığını bugün yeme en sevdiğim felsefe 😂 sanırım asla para biriktiremicem 🥹

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu hahahaa... süper benim de öyle😁 😁

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: Orange County (California)

@denizci10 kazandığını bugün yeme en sevdiğim felsefe 😂 sanırım asla para biriktiremicem 🥹

Benim felsefem de borç sahibi olmazsan, mal sahibi olmazsın 😂 o yüzden cepte nakit olmasa da mutlaka bişeyler alıyorum öyle öyle birikim yapmış oluyorum 😬😬

• ⭐⭐⭐

@dytmelek Neden olmasın 🙂 Bu arada aklınızdaki iş nedir ?

• ⭐⭐⭐

Benim gönlümde frozen, smoothie vb üzerine küçük bir yer, büfe, foodtruck gibi bişeyler var ama gittiğimiz zaman bütçemize ve kafamızdaki planlara uyan her yere bakacağız, yani şuan hiçbir şey net değil gidince kesinleşecek. İlk 1-2 ay araştırma ile geçecek gibi duruyor.

• bilgilendirme için çok teşekkürler. amerikaya taşındığım zaman yaşamayı düşündüğüm ve istediğim yer Orange. Umarım orada tutunabiliriz 🙂

• İlk etap için çok pahalı bölge.

• @mukeya, içinde söyledi: Orange County (California)

İlk etap için çok pahalı bölge.

Kiralık evlere baktım gayet uygun geldi bana açıkçası. Nj de ve La bile bu kadar uygun yok nerdeyse 🙂 tabi orange Country hangi bölgeleri güvenli yaşanabilir ona bakıp araştırmadım. Diğer nj ve La da bilinçli arama yaptığım için oralar daha yüksek geldi.

• @mexido ben Homes uygulamasından baktım 2500 $ dan aşşagı göremedim tavsiye edilen bölgelerde farklı eyaletlerde 1500 2000 arası çok güzel evler var. Apartman dairelerinden bahsediyorum. ☺️ Tamamen yerleşene kadar en fazla 2000 $ bandında evlere bakıyorum. Tabi greencard kazanabilirsek 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @mukeya, içinde söyledi: Orange County (California)

@mexido ben Homes uygulamasından baktım 2500 $ dan aşşagı göremedim tavsiye edilen bölgelerde farklı eyaletlerde 1500 2000 arası çok güzel evler var. Apartman dairelerinden bahsediyorum. ☺️ Tamamen yerleşene kadar en fazla 2000 $ bandında evlere bakıyorum. Tabi greencard kazanabilirsek 😀

Doğrudur hcam bende Max 2k kadar olanlara bakıyorum. Genelde apartman daireleri daha uygun olup 2k altında olabiliyor. Ben zillow, trulie apartmans ve marketplace den bakıyorum 🙂

• Orange County veya İrvine'da bebekli bir aile 1+1 ev tutabiliyor mu? Yasal olarak bebeğin / çocuğun ekstra odası olması gerektiğine dair bir şeyler görüyoruz başka eyaletlerde ama OC için emin olamadık.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 10
  • 109
  • 290
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

158

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |