Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @Hakkı-Baltacı çok teşekkür ederim inşallah darısı başınıza

• @cokbekledik86 gözünüz aydın :)hayırlı olsun.en kısa zamanda aynı sevinci yaşarız biz de umarım ki

• @hzlinan teşekkür ediyorum az kaldı umarım sizede hepimiz bu süreci sorunsuzca hallederiz inşallah

• Ocak sonrası için umut doldum. Bakalım bizlere ne zaman sıra gelecek. Belki ocak sonrası bekleyen herkese yollarlar.

• Arkadaşlar ds-260 formuna nasıl ulaşabilirim ben bilen varmı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cokbekledik86 bu sitede ki sana uyuyorsa buradan doldurabilirsin.

• @cokbekledik86 belgeleri yüklediğiniz ceac'ten görüntüleyebilirsiniz, neye lazım tam emin olamadım.

• Arkadaslar unganlardan randevu almaya çalışıyorum ocak 5 veya 6 sina ama su anda gorunmuyor tarihler bilgisi olan varmi acaba yoksa beklemek lazimmi daha

• @cokbekledik86 kanka ceac den bakabilirsin

• @sertas tesekkur ederim umarim darisi bekleyenlerin basina olsun

• @Handan buyuk ohtimal subatta gorusmeniz olacaktir diye dusunuyorum

• @drserdar in transit yaziyor ready olmasini bekleyecem acaba ?

• @mertdzkr mail gönderin kendilerine istediğiniz tarihide mutlaka yazın dönüş yapıp çözüyorlar ben bu şekilde istediğim tarihi almıştım

• @ekdodo ordan bulamıyorum onu ben yüklememiştim yönlendirebilirmisiniz

• @mertdzkr Öncelikle hayırlısı olsun size, evet bize de öyle geldi Şubat da Ankara olma ihtimalimiz yüksek gibi 👍

• Merhabalar herkese unganların sıtesınde randevu alma ve tarıh secımı kısmında DS 260 formunu doldurunuz yazıyor ( eger vize kategoriniz gerektiriyorsa ) denılmıs. saglık muayene randevusu almadan once ds 260 formu dolduruyor muyuz tecrübe eden yazabılır mı

• Ds 260 formunu zaten dq olmadan önce doldurmadık mı?

• @Damla-D o form doldurulmuş çıktısı lazım bende ona ulaşmaya çalışıyorum

• @Damla-D numarasını girmesenizde randevü veriyo ama formu yanınızda bulundurmanız gerekiyo görüşmeye giderkende sağlık muayenesinde de sanırım

• @cokbekledik86 NVC onay mail ekinde evrağı gönderiyor oradan çıktı alabilirsiniz DQ olduğunuz mail

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |