Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@this-time89, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Birden bire aklıma geldi iki sene önce çok konuşulan vallahi çıktı videosundaki arkadaş gidebildi mi acaba 🙂

Evet hatta 30 eylülde vizesi basıldı son günde 😅😂

• @ayvalik10 daha önce hiç mektup duymamıştım ne mektubu?

• ⭐⭐⭐

Benimde cocugum kısmetiyle gelmişti ev araba olmasada yine bu söz adettendir ama bu yuzden cocuk olur mu bilmem ama sunu söyleyebilirim buraya geldikten sonrada işe güce girişiceksinz ve cocuk sahibi olmayı yine erteleyebilirsiniz. Neyle gelirseniz gelin ister turist ister kart fark etmez.. düzen kurayım diyebe kadar 1 sene geçicek o arada cocuk mocuk hakkgetire.. bu arada illa cocuk sahibi olmak istiyorum diye şartlarsanız beyin enerji falan çok anlamam ama öyle diyorlar beden kendimi kitlermiş ve engel olurmuş tıpkı kilo vermeyi düşünmek ama hiç verememek gibi düşünebilirsiniz..
    @vuslatim, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mrblar arkadaşlar Aralıkta 34yaşına girecem 9yıllık evliyim ve bi çocuğum yok 😞 çünkü bakamıcağımı bildiğim için yapmak istemiyorum, ben çok zorluk çektim o çekmesin dedim , ve onun her istediğini alıp yapamıcaksam anne olmama gerek yok dedim... bana dua edin de çıksın. çıksın da gideyim , biliyorum oradaki hayat şartları buradan kat be kat iyi o zaman inşallah bi çocuk sahibi olurum... yaptığım herşey bütün çabam bunun için....
    bugün biraz duygusalım, kusuruma bakmayın... umarım gerçekten yürekten isteyen ihtiyacı olan herkese çıkar , banada inşallah..

benim 3 tane çocuğum var. Bence çok yanlış yapıyorsunuz. Çocuk berekettir emin olun benim kızım olduğunda ev aldım hiç bir hazırlığım yokken, oğlum olduğunda araba aldım Allah nasip etti son ufaklıkta ise eşimle fabrika kurduk Allah eşimden razı oldun bir projesi vardı ve kabul edilerek kurduk. Ama yukarda da yazdım ülkede her şeyin suyu çıktı. Cennet gibi ülkede yaşadıklarımıza bakın. Emin oldun bizi bu hale yöneticiler getirdi. Bu din diye diye bizi söğüşleyenlerin yüzünden Allah ıslah etsin. Yine diyorum çocuk berekettir.

• ⭐⭐⭐⭐

@waterman bizim hatun MSA da gitti. Çok memnun kaldı.

• @waterman yok yazilmadim spora zor gidiyorum 😃

• @Lossantosdy en güzel en dogru zamanda nasip olsun ins üzme canini sen hayat bu ne süprizler getiririr 🙂

• @vuslatim abi cikarsa ortak ararsaniz buradayim 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mertoidvania
    images (1).jpeg
    Kazandıysan
    images.jpeg

• ⭐⭐

@Chromium sen bu sene gidiyorsun merak etme:)

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Mertoidvania
    images (1).jpeg
    Kazandıysan
    images.jpeg

şu you have been randomly selected yazısı ne güzelmiş yaa.. hiç göremedikte...

• hadi hayırlısı ilk başvurum bu sene oldu. herkese rastgele 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emre-Canpolat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

hadi hayırlısı ilk başvurum bu sene oldu. herkese rastgele 🙂

ilk başvuranlara nedense hep cıkıyor belki de ilk başvuruda şansı elde edersiniz bol şans 🙂

• İlk başvurum. Umarım bu odada kalıcı olmam... Kalp çok umutlu, akıl çok umutsuz. Hadi bakalım...

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benimde cocugum kısmetiyle gelmişti ev araba olmasada yine bu söz adettendir ama bu yuzden cocuk olur mu bilmem ama sunu söyleyebilirim buraya geldikten sonrada işe güce girişiceksinz ve cocuk sahibi olmayı yine erteleyebilirsiniz. Neyle gelirseniz gelin ister turist ister kart fark etmez.. düzen kurayım diyebe kadar 1 sene geçicek o arada cocuk mocuk hakkgetire.. bu arada illa cocuk sahibi olmak istiyorum diye şartlarsanız beyin enerji falan çok anlamam ama öyle diyorlar beden kendimi kitlermiş ve engel olurmuş tıpkı kilo vermeyi düşünmek ama hiç verememek gibi düşünebilirsiniz..
    @vuslatim, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mrblar arkadaşlar Aralıkta 34yaşına girecem 9yıllık evliyim ve bi çocuğum yok 😞 çünkü bakamıcağımı bildiğim için yapmak istemiyorum, ben çok zorluk çektim o çekmesin dedim , ve onun her istediğini alıp yapamıcaksam anne olmama gerek yok dedim... bana dua edin de çıksın. çıksın da gideyim , biliyorum oradaki hayat şartları buradan kat be kat iyi o zaman inşallah bi çocuk sahibi olurum... yaptığım herşey bütün çabam bunun için....
    bugün biraz duygusalım, kusuruma bakmayın... umarım gerçekten yürekten isteyen ihtiyacı olan herkese çıkar , banada inşallah..

benim 3 tane çocuğum var. Bence çok yanlış yapıyorsunuz. Çocuk berekettir emin olun benim kızım olduğunda ev aldım hiç bir hazırlığım yokken, oğlum olduğunda araba aldım Allah nasip etti son ufaklıkta ise eşimle fabrika kurduk Allah eşimden razı oldun bir projesi vardı ve kabul edilerek kurduk. Ama yukarda da yazdım ülkede her şeyin suyu çıktı. Cennet gibi ülkede yaşadıklarımıza bakın. Emin oldun bizi bu hale yöneticiler getirdi. Bu din diye diye bizi söğüşleyenlerin yüzünden Allah ıslah etsin. Yine diyorum çocuk berekettir.

Buraya gelmek falan derken bi baktım gitmişsiniz maaşallah. Allah tamamına erdirsin. Ne yaptınız nasıl vaziyetler?

• Bir kazansak dünyalar benim olacak 🙂 umarım bu başlık altında kazandık diye paylaşım yapabiliriz.

• @vuslatim, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

öncelikle çocuklarınız ve ailenizle mutlu, saglıklı yasamlar dilerim. hayatınız boyunca hep mutlu ve huzurlu olun.

lakin "çocuk berekettir" lafı afrika ve bilimum az gelişmiş ortadogu ülkelerinde pek "bereket" getirmediği net. açlık, sefalet, yoksulluk, ölüm o cografyadaki çocukların olagan kaderi olmus. hayatın ve yaşadıgınız cografyanın gerçekleri, bazı ruhani isteklerle her zaman örtüşmüyor.

eşi çalışmıyor ev hanımı, baba işçi asgari ucret hadi asgari ücretin üstü diyelim. ev kira ama 3-4 tane çocuk yapıp "bereket" beklemek hiçbir dini inancın içinde olacak şeyler değil. realite önemli. insanın maddi durumunun olagan ve gelecekte görebildiği olanaklarının çerçevesi azbuçuk bellidir. buna ragmen yapılan o cocugun layıkıyla bakımının yapılması, iyi bir eğitim alıp, saglıklı şekilde beslenmesi pek olanaksız duruyor. ve bu ugurda yitip giden hayatlar.

• @vuslatim hocam bence 1 çocuk daha yapip elon muska ortak falan olursun belki :)) şaka bir yana, green cardla neden uğraşıyosunuz ki yatırımcı vizesi vs çok kolay alabilirsiniz aslında.

• Şaka Maka ABD hayalleri kura kura forumda yaşlandık. Artık gerçekten çıksın ya. Çıksın da hayatımıza yolumuza bakalım

• @celica bunu bir süre fiilen yaşamış biri olarak sonuna kadar katılıyorum :))

• @istanbuladami Daha durun yaş kaç ne yaşlanması😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |