Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bates7

Merhaba, başvuru yapabilirsiniz, sorun olmaz. Başvuru formu aynı bir değişiklik yok.

Bugün son gün elinizi çabuk tutun 🙂

Bol şans...

• @Erkan-Gürsoy başvurdummm 🙂 çok teşekkürler

• Merhaba herkese,bugün 3.tip mail aldım.bu,süreçte herşey yolunda mı demek acaba

• @egekrtl iyi haber 🙂

• @egekrtl Yapacak bir şey kalmadı bu noktada beklemekten başka.

Ne yeni mülakat var, ne bülten açıklanıyor. Arada bir mail atıp heyecan yaşıyorduk dosya ne durumda diye. 3. tipten sonra o da bitti 😀

• @ahmet_ yeni bülteni bekleyip saha cok mülakat verebilirler belki umudum o yönde.

• @NINJAKEMAL gc kazananlari çoğunlukla turist vizesi mülakatlarında red aldı.ama maddi imkanım var denemek istiyorum derseniz ve imkan varsa deneyebilirsiniz.yalnız aosun da bir maliyet olduğunu bilerek bu sürece girmelisiniz .cn nız.submit date iniz.abkara mülakat verme performans larını da göz önünde bulundurup aksiyon almanızda fayda var

• Bu ileti silindi!

• @dytmelek Türkiye kotasından kazanıp diğer ülkelerde mülakat girecek kazananlar mevcut.dv2023 excelinden dilediğiniz zaman bu bilgilere ulaşabilirsiniz

• @egekrtl excele işledim mail tipinizi

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Herkese merhabalar, öncelikle bu yaralı sitenin kurucularına ve deneyimlerini paylaşanlara sonsuz teşekkürler. Biraz sitenin dinamiklerine uzağım, o yüzden cahilliğim affola. Telegram grubu üyeliği için gerekli formu doldurdum, yardımlarınızı rica ederim. Ayrıca excel dosyası konusunda da yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de bu tip 3 tip 4 mail konusunu merak ettim. Bana gelen dönüş "your case number is now current for interview processing. Once the interview date is scheduled, you will receive notification via mail to check...) seklinde bir geri dönüş oldu sanırsam bu tip 3 mu oluyor? Şimdiden çok teşekkürler.

• Merhabalar herkese, DV-2023 çekilişi çıkanlardanım. DS260 formunu doldurduktan sonra bugüne kadar mail bekliyordum fakat hala herhangi bir mail almış değilim ve bugün bu forumdan belge gönderiminin iptal edildiğini öğrendim. Case numaram Ekim ayı the Visa Bulletin listesinde, şimdi direk randevu mu alıyorum, geç mi kaldım acaba? Case numarası the Visa Bulletin’inde çıktıktan sonra neler yapmalıyım bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilir mi.. Teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@baran-bozdogan Aralık ayında verilecek mülakatlar için bültenin açıklanmasının bir gereği yok. Açıklanacak olan bülten Ocak ayının cutoff bilgilerini verecek. Bu yüzden açıklacak bültendeki numaralar yüksek olsa bile Aralık ayına mülakat verilirse o numaralar faydalanamayacak. Kısaca yeni gelecek bülten kaç olursa olsun Aralığa mülakat verilecekse 6100e kadar verilebilir

• ⭐⭐⭐

@mehmet-eser Öncelikle sorularınıza cevap alabilmeniz için lütfen imzanızı düzenleyiniz ardından bilgilerinize göre daha sağlıklı cevap verebiliriz.

Ayrıca bu iletinin ilk sayfasında Talihli Kayıt Formu mevcut onuda doldurursanız telegram grubuna dahil olup süreçle ilgili daha hızlı bilgilere de ulaşabilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş Telegram için bahsettiğiniz formu doldurdum ama imza konusunu bilmiyordum teşekkürler

• Merhabalar, Aralık sonunda tecilim bitiyor, malumunuz bedelli askerlik de 100k olacak diyorlar, gecen sene benim sıra numarama aralık ayı içersinde vurmuş ama bu sene olmadı diyelim randevuya asker kacağı olarak gitmem bir sıkıntı yaratır mı? teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@canocan95 En kısa sürede formunuz incelenip telegrama ekleneceksinizdir. Mail olarakda almış olduğunuz cevap 4. tip mail

• @Emre-Kurtulmuş hızlı aksiyonlarınız için çok teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐

@canocan95 konu hakkında ki tek bilgim askerlik görevini yerine getirmiş olmak / veya tecilli olmak gerekir. Bilenler muhakkak yanıtlar tabi benim bildiğim bu. Eğer keyfi tecil hakkınızı kullanmadıysanız yapmanızı tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |