Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster Ahha bir beyin gocu daha!! Tampa bir nurse kazandi, Turkiye bir hemsire kaybetti 😛

• @denizci10 bende pazartesi Türkçe giricem mülakat a.
    Kiminle gidicen kısmına biraderi yazdım. Sonuçta yılda 2 yada 3 kez gidip geliyor. Zaten gerçekten de beraber gidicez.
    2 adet shengen vizem mevcut. Biri halen geçerli. 2 kez italya giriş bir paris çıkış birde Yunanistan giriş çıkış mevcut. Yunanistan 2 gün önce yaptım.
    Yaş 52 emekli ve vergi mükellefiyim.
    İnşallah bi aksilik çıkmaz dimi . Çıkmaz deyin ne olur🥺🥺🥺

• ⭐⭐⭐⭐

@kugutex çıkmaz 🙂 şimdiden kolay gelsin

• @denizci10 🥰🥰🙋🙋🙋🙋

• ⭐⭐⭐

@Rhonster Hayırlı uğurlu olsun, sonunda Tampa'yı dünya gözüyle göreceksin ha. 🙂
    Ne zaman gidiyorsun?

• ⭐⭐⭐⭐

@Programmer sağolasın abi belli değil daha

• ⭐⭐⭐⭐

@kugutex evet türkçe yaptım.

• ⭐⭐⭐⭐

@heroinchains görevliden görevliye değişiyor galiba çünkü adam yoldan geldim ne yapayım filan demişti yine de almamıştı görevli.

• Banka dökümünü shengen gibi 3 aylıkmı yoksa 6 aylıkmı almamaız gerekiyor

• ⭐⭐⭐

@kugutex genelde bakmıyorlar ama 6 aylık almanız daha mantıklı.

• @denizci10 Merhaba, bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Eşimin turist vizesi mevcut. Arkasından ben ve küçük oğlum için aynı gün başvuru da bulunup red aldık. Sebebi çocukla başvurunca potansiyel kaçak gözükmeye bağladım kendimce. Bir de eşimin birçok shengeni mevcut ve halihazırda bir şirkette 6 yıldır müdür. Ben çocuk dolayısıyla işe ara verdim. Daha önce de yurtdışı deneyimim yoktu. Şimdi shengen vizem mevcut Yunanistan gezisi planlıyoruz 3 günlük. Acaba sonrasında çocuk olmadan ve yurtdışına gidip gelmiş bir şekilde ABD turist vizesine başvurursam sonuç olumlu olur mu? Değerli görüşlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar meraba bu sorumu net bilen biri cevaplarsa çok sevinirim. bir arkadaşın adına bunu soruyoırum. daha önce uyuşturucucan hüküm giymiş biri green card veya turist vizesi başvurularında nasıl durumla karşı karşıya gelebilir. hiç şekilde vize alamaz mı?. teşekkürler.

• @denizci10 çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için şuanda aydınlandım. 🙂

• ⭐⭐

@Rhonster green kart başvurun da var di mi öncesinde ve bu sene

• @remzi1121 konsolosluk buna karar verir ama satıcı olarak hüküm giymişse işi zor, kullanıcı olarak bir sorun yaşamışza sağlık muayenesi sırasında Unganlar da bunu belirtir, ayrıca mülakata hüküm giydiği mahkeme kararının İngilizce tercümesini götürmek. Konsolosluk vizeye uygun olup olmadığına bu belgelere bakarak karar verecek

• ⭐⭐⭐⭐

@m3lo çok özür dilerim ama maalesef yarım yamalak bilgilerle buradan sizlere tavsiye verirsem diğer insanları yanlış yönlendirmiş olurum. Bu 2 artı 2 nin 4 etmesi gibi bişey değil. Siz kendinizi ikna etmeyin konsolosu ikna edin.

• @Muhtaradana teşekkürler cevapladığınız için. peki bu durum turist vizesi alırken nasıl? aynı green card sürecindeki gibi mi?

• Yasaklı

Vizeyi almanız için yapmanız gereken iki şey var.
    Birisi geri döneceğinize inandırmak.
    İkincisi de aşağıdaki video daki görüntüyü vermemek/göstermemek.
    Büyün soruların cevabı bu ikisinde saklı. Bu ikisini destekleyen her şey tamam, desteklemeyen gereksiz bilgi ve aksi vize reddi. Olayın özü bu 😉

• araba anahtarı alıyorlar kesin bilgi 🙂 vizeyi de aldım ama oran çok düşük bayağı red vardı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

konsolosluk İşlerinden sorumlu Müsteşar Yardımcısı Rena Bitter’in vize işlemlerinin iyileştirilmesine ilişkin mesajı;

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |