Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar , 07.01.2019 günü görüşme gününe gittikten sonra. Vizeniz onaylandı fakat AP - İdari İŞlem tamamlanması gerekiyor. Tamamlanınca bize tekrar pasaportunuzu PTT ile iletirsiniz dediler. Ve son 15 Yıl içerisinde giriş çıkış yaptığım tüm ülkelerin detaylı bilgisini mail ile göndermemi istediler. Aynı gün içerisinde gelen maile dönüşü sağladım. Tüm evraklarımız tam ve eksiğimiz yok. 3 hafta oldu fakat henüz bir ilerleme yok. Bu konu hakkında yani vize ok dediler daha sonra gelmeme ihtimali varmıdır ? Birde en uzun AP ne kadar sürer Turistlik vize için... Şimdiden teşekkürler....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@afroturkish dün 1,5 yıldır bekleyen birisi vardı yazan kişi

• @ayvalik10 1,5 Yıl bekleyen kişiye sabırlar diliyorum .. genelde arkadaşlar Ortalama genel olarak bunu ne kadar sürede almışlar .. Tecrübeleri olan varsa paylaşırsa seviniriz.... @ayvalik10 msjnz için teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@afroturkish alıntıdır

M
    mtf34 27 Oca 2019 17:49

23 ay oldu halen idari işlemim devam ediyor.Konsolosluğa mail atıyorum, otomatik cvp olarak geri dönüyor.Ceac’dan kontrol ediyorum ve hiç bir güncelleme dahi yok:)aynı başvuru tarihim yapıştı kaldı oraya.Tekrar vizeye müracaat etsem dahi bu işlem devam ettiği için fark eden bir durum olmaz dediler.
    Var mı önerisi olan acaba ?

• @ayvalik10 Diğerini sildim. Teşekkürler...

• (B1/B2) Ziyaretçi Vizesi :

Diğer kullanıcı arkadaşlardan Turistlik olarak başvurup AP - İDARİ İŞLEME Kalan var ise , tecrübelerini paylaşırlar ise sevinirim. Vizeniz tamam onaylandı dedikten sonra ,ve AP sürecinin tamamlanmasından sonra RED alma olasılığı varmıdır?

• @crazycells konu için sizlerin tecrübe ve desteğiniz ihityacımız var … Şimdiden teşekkürler. SAYGILARIMLA

Merhabalar , 07.01.2019 günü görüşme gününe gittikten sonra. Vizeniz onaylandı fakat AP - İdari İŞlem tamamlanması gerekiyor. Tamamlanınca bize tekrar pasaportunuzu PTT ile iletirsiniz dediler. Ve son 15 Yıl içerisinde giriş çıkış yaptığım tüm ülkelerin detaylı bilgisini mail ile göndermemi istediler. Aynı gün içerisinde gelen maile dönüşü sağladım. Tüm evraklarımız tam ve eksiğimiz yok. 3 hafta oldu fakat henüz bir ilerleme yok. Bu konu hakkında yani vize ok dediler daha sonra gelmeme ihtimali varmıdır ? Birde en uzun AP ne kadar sürer Turistlik vize için... Şimdiden teşekkürler....

• Merhabalar , 07.01.2019 günü görüşme gününe gittikten sonra. Vizeniz onaylandı fakat AP - İdari İŞlem tamamlanması gerekiyor. Tamamlanınca bize tekrar pasaportunuzu PTT ile iletirsiniz dediler. Ve son 15 Yıl içerisinde giriş çıkış yaptığım tüm ülkelerin detaylı bilgisini mail ile göndermemi istediler. Aynı gün içerisinde gelen maile dönüşü sağladım. Tüm evraklarımız tam ve eksiğimiz yok. 3 hafta oldu fakat henüz bir ilerleme yok. Bu konu hakkında yani vize ok dediler daha sonra gelmeme ihtimali varmıdır ? Birde en uzun AP ne kadar sürer Turistlik vize için... Şimdiden teşekkürler....

Diğer kullanıcı arkadaşlardan Turistlik olarak başvurup AP - İDARİ İŞLEME Kalan var ise , tecrübelerini paylaşırlar ise sevinirim. Vizeniz tamam onaylandı dedikten sonra ,ve AP sürecinin tamamlanmasından sonra RED alma olasılığı varmıdır?

Submit: 04.01.2019
    Mülakat: 07.01.2019
    AP Başlangıç: 07.01.2019
    AP Bİtiş: -
    Pasaport Gönderme: -

• Neden sürekli aynı şeyi paylaşıyorsunuz?? Bu biraz forumdaki diğer arkadaşlara saygısızlık olmuyor mu? 17:37, 17:56, 18:20....???

• @karadenizden Kusura bakmayın , biraz sitres yaptım sanırım .. Kusura bakmayın üzgünüm böyle bir şey yaptığım için … Uyarınız için teşekkür ederim...

• @afroturkish buradaki insanların tamamına yakını göçmen vizesi bekliyor yani hayatlarını başka kıtaya taşıyacaklar. Turist olarak gitmekten çok daha stresli emin olun ve kimse bunu yapmıyor. Forum düzeni açısından lütfen bu konuda daha hassas davranın

• @karadenizden Teşekkürler .. Sadece tecrübesi olanlar var ise destek rica ederim... Herkese yeni hayatlarında güzel hayırlı insanlar ile karşılaşmalarını temenni ediyorum... SAYGILARIMLA

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@afroturkish AP - İDARİ İŞLEM - TURİSTLİK VİZE B1-B2 içinde söyledi:

Merhabalar , 07.01.2019 günü görüşme gününe gittikten sonra. Vizeniz onaylandı fakat AP - İdari İŞlem tamamlanması gerekiyor. Tamamlanınca bize tekrar pasaportunuzu PTT ile iletirsiniz dediler. Ve son 15 Yıl içerisinde giriş çıkış yaptığım tüm ülkelerin detaylı bilgisini mail ile göndermemi istediler. Aynı gün içerisinde gelen maile dönüşü sağladım. Tüm evraklarımız tam ve eksiğimiz yok. 3 hafta oldu fakat henüz bir ilerleme yok. Bu konu hakkında yani vize ok dediler daha sonra gelmeme ihtimali varmıdır ? Birde en uzun AP ne kadar sürer Turistlik vize için... Şimdiden teşekkürler....

Arkadaslarin da belirttigi gibi ayni cumleleri tekrar tekrar paylasmaniza gerek yok.

Sizin konunuz surada:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1567/fy2019-administrative-process-ap-durumu-i̇dari-i̇şlem

Bu konuyu okuyup, daha sonra sorulariniz varsa yine o konuda tek bir post'ta sorunuzu sormalisiniz.

Idari islem surecinin bitmesini beklemeniz gerekiyor, pek cok idari islem sureci 60 gun icinde sonuclaniyor.

• @crazycells Merhabalar Arkadaslara belirttigim uzere heycanim uzerine bir kac kere paylasim yaptigimi ve kusuruma bakilmamasini bir egitmen olarak nezaket ile bildirdim... Gerekli tum bilgilendirmeyi FORUM VESILESIYLE okudum ... Ben sadece bu surecten gecen arkadaslar ile gorusme saglayarak tecrubelerini dinleyerek bir nebze kendimi rahatlatmakti ... Fakat goruyorumki ; kusura bakmayin dememize ragmen bana karsi bir tavir alinmaya baslandi diye hissetirdiniz .... hersey icin tesekkurler .... Iyi aksamlar ...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Merhabalar Arkadaslara belirttigim uzere heycanim uzerine bir kac kere paylasim yaptigimi ve kusuruma bakilmamasini bir egitmen olarak nezaket ile bildirdim... Gerekli tum bilgilendirmeyi FORUM VESILESIYLE okudum ... Ben sadece bu surecten gecen arkadaslar ile gorusme saglayarak tecrubelerini dinleyerek bir nebze kendimi rahatlatmakti ... Fakat goruyorumki ; kusura bakmayin dememize ragmen bana karsi bir tavir alinmaya baslandi diye hissetirdiniz .... hersey icin tesekkurler .... Iyi aksamlar ...

Yok merak etmeyin, hickimsenin bir tavir aldigini sanmiyorum 🙂

Sadece forumu nasil kullanmaniz gerektigini ozetledim, sizin durumunuza uygun bir konumuz var cunku forumda, o nedenle surecle ilgili soru ve cevaplara o konudan devam etmelisiniz.

• @crazycells Tesekkurler ... Cook saolun ....

• @crazycells Günaydın merhabalar , bir diğer konu ise Avrupa ülkelerinin bir çoğunda ve İngiltere -İsveç - Norveç gibi ülkelerin de Vizeleri olmasına rağmen AP kalmak ve 3 haftadır beklemek beni çok şaşırttı ….

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Günaydın merhabalar , bir diğer konu ise Avrupa ülkelerinin bir çoğunda ve İngiltere -İsveç - Norveç gibi ülkelerin de Vizeleri olmasına rağmen AP kalmak ve 3 haftadır beklemek beni çok şaşırttı ….

yukarida linkini verdigim baslikta sorularinizi sorabilirsiniz.

• @kivooo Ben bu konuyu ayrı bir sayfada açmıştım (AP - İDARİ İŞLEM - TURİSTLİK VİZE B1-B2 ) fakat sayın @crazycells buradan AP sürecinin göçmen ve göçmen olmayan olarak devam etmesini uygun gördüler.

• Sayın @afroturkish ilk önce aramıza hoş geldiniz.
    Mesajlarınız birden fazla konuda kopyala yapmanız gerekmemekte, anlıyorum sıkıntılarınızı Sayın @crazycells bir teklif götürmüşsünüz kendisi bu konuya cevap verecektir. Ama sayın @crazycells ile aramızda 8 saat zaman farkı olduğunu unutmayın 7/24 cevap yazamamakta sorunuzu birden fazla yere yapıştırmanız hemen cevap alabileceğiniz anlamına gelmiyor. Sayın @crazycells müsait olduğu zaman bütün konuları dolaşarak gerekli cevapları vermekte. Farklı sorular illaki sorabilirsiniz ama aynı yazıları birden fazla yere taşıyarak bir şey elde edemezsiniz. Sakın yanlış anlamayın bir bilgilendirme gibi düşünün lütfen saygılarımla..

Benzer Başlıklar

• 47
  • 161
  • 8
  • 34
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |