Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 26 Agustos'ta NVC ye yukledigim belgeler bugun onaylandi. 55 gun surdu sanirim.
    Fotograf kismina biyometrik fotograf yukledik. Benim korkum esim polonya'da 5 aylik Erasmus yapmisti ve NVC bununla ilgili polis sertifikasi istedi. Ben de not kismina 6 aydan fazla bir yerde yasadimizda polis sertifikasinin gerektigini bizden istenmemesi gerekiyor diye yazdim , ve onaylandi, cok sasirdim hic beklemiyordum onaylanmasini. Bu arada polonya'dan belgeyi istemistik zaten ,elimize 6 haftada ulasti.

Simdi konsolosluktan randevu bekliyoruz.

• Eylul ayi istatistikleri aciklanmis. Ankara 7 kisiye F2A vizesi vermis gozukuyor Eylul ayi icin. Anladigim kadariyla hic Turk yok. Yanlis yorumluyor olabilirim.

• ⭐⭐⭐

@chemist benimde bildiğim bu şekilde orda yazanda o Allah yardımcınız olsun beklemek kadar zoru yok. Hele ki sevdiklerinden uzakta @Muhtaradana daha iyi yorumlayabilir tabi konuya onu da etiketliyorum 🙂

• @chemist ayda 900 vize vermis. cok da kotu degil adamlar calisiyor ))

• @chemist evet Türkiye doğumlu 0 olarak gözüküyor. Belki o 7 kişinin içinde Türkiye doğumlu olmayıp Türk vatandaşı olup vize alanlar vardır

• Herkese merhabalar f2a için mülakat tarihimi bekliyorum NVC evrak onayı Eylül 15 ti sanırım aile birleşimi başvurum Aralık 2019🥲. Aynı zamanda onay gelen var mı mülakat maili alan merak ediyorum 😇

• @Damla-D herkes bekliyor su an. Alan olursa buraya yazacak. Su an mayis sonu haziran gibi onay alanlar bekliyorlar.

• @chemist çok teşekkür ederim bilgilendirme için 🙏

• @israfil hayirlisi olsun bizde NVC surecindeyiz bugun tum dosyalarimizi submit edicez. Uyarmak istediginiz veya herhangi bir tavsiyeniz var mi? Tesekkurler.

• @itsmebb Sagolun,
    Ben korka korka yukledim belgeleri, ozellikle polis sertifikalari (Kırgızistandan da bır arkadasımıza vekalet verip aldırdık) 1 ayimiza mal oldu. Sponsorluk belgelerinde sıkıntı çıkmadı, gelirim yeterliydi. Nüfus kayıt örneği ve evlilik cüzdanını sertifikalı olarak çevirtip yükledim. insallah en kısa zamanda onay alırsınız.

• Herkese merhaba, öncelikle bu süreçte olan herkese kolaylıklar diliyorum ve en kısa zamanda ailelerine kavuşmalarını temenni ediyorum. Şuanda F2A vize sürecinde ortalama bekleme süresini görebileceğimiz bir site var mı ? Bir de konu hakkında bilgisi olanlardan bir tahmin alabilir miyim 🙂 Covid'in bitmesi ve çalışma düzenlerinin normale dönmesiyle birlikte bu süreç ortalama ne kadar zamanda sonuçlanabilir ?

• ⭐⭐⭐

@hope123 merhaba Allah şimdiden kolaylık versin 2023 hedeflerinde 6 ay vardı uscisin. Görünen o ki bu hedefi tamamlayamayacaklar süreler ortalama 2 yıl oluyor maalesef.
    Process zamanını ortalama hesaplayabileceğiniz site burası. Ancak burası sanırım aos yapanların süreyi görüntüleyeceği bi alan. Bilenler muhakkak yazar tabi benim bildiğim bu 🙂

• @hope123 abd ye aile birleşimiyle giden arkadaşlarım oldu 8 ayda giden de oldu 2.5 yıl sürende sanırım dosyanızın olduğu servise bağlı bu california 2 yıldan önce onay vermiyor hepimiz için hayırlısı olsun nediyelim

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @elfcpr gözünüz Aydın darısı başımıza noa1 ne zaman almıştınız service center hangisi çok hızlı olmuş.Ankara’da mı mülakat

• Bu ileti silindi!

• @itsmebb
    Noa2 dediğiniz I-130 mu? Ve uscis I-130 , 21 ay mı sürdü???
    Bizim başvuru
    I-130 6.temmuz.2022
    Notice 8.temmuz 2022
    Uscis kabul?
    Nvc?
    Saglık rapor?
    Mülakat?

• Green kartlı eş üzerinden green karta başvurdum. Uscis I-130 form kabulu mu uzun sürüyor yoksa NVC aşaması mı? Ortalama her aşama kaç ay sürer

• @kıvanç evet Noa2 uscisten gelen dosyanizin onaylandigina dair mektup. Bizim dosyamizin onaylanmasi 21 ay surdu herkes icin en uzun sureclerden birisi de bu simdi NVC surecindeyiz daha kisa surecegini umuyorum.

• @yasmin982
    Çok teşekkür ederim, ne yazık ki service center ve Noa1 onayımızı ne zaman aldığımızı ben de bilmiyorum o zamanlar eşim ilgilenmişti 😕 mülakat Ankara’da oldu evet ve güzel geçti, vizeyi verdiler 🙂
    Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah

• @elfcpr AMİNNNNN inşaallah sizin şansınız bizede vursun inşaallah önceki paylaşımlarınıza bakınca baya erken olmuş nebraska servistir büyük ihtimal size amerikadaki hayatınızda mutluluk dilerim darısı başımıza

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |