Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @murat123 Surecinizi imzaniza tasirsaniz case numberinizin kaç olduğunu ogrrenirsek size daha dogru bilgi verebiliriz..ve bu numara current olduğunda ancak aos yapabilirsiniz. Şu anda göndermiş olduğunuz dosyayı cn current olduktan sonra tekrar gönderirseniz sanırım bir sorun olmayacaktir. Sonuçta bilmeden erken gönderdiniz sadece. Çok arkadaş avukat olmadan bu işlemeleri yaparak green card aldılar.

• Telegram grubuna reklam verdim diye banlanmisim.Nasil dahil olabilirim tekrar? Teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@freshman28 DV kazananı iseniz sürecinizi imzanıza taşıyınız. Telegram DV grubunun amacı DV ile ilgili süreçteki yardımlaşmadır. Bunun dışında bir konuda konuşmanız hoş olmaz.

• Maalesef değilim..Genel bilgileri ve paylaşımları okuduğum grup o grup değil miydi?Başka bir grup daha mı var?

• Bir soru;

2023 çekilişini eşi kazanan ama case numarası 27.000'lerde olan bir kişi 2024 yılı için çekilişe başvuru yaparsa DV2023 durumu etkilenir mi?
    Örneklersek;
    2023 çekilişinin kazanan Fatma Hanımın eşi Ahmet bey, case numarasının daha düşük olması umuduyla 2024 çekilişine katılsa 2023 süreci için sıkıntı yaşarlar mı?

Muhtemel cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• @SemihPehlivan hayır bi sorun yaşamaz

• ⭐⭐⭐

@freshman28 Dv kazananı değilseniz, Yeşilkkartforum telegram grubuna dahil olamıyorsunuz.

Farklı bir gruba girmişsiniz.

• @SemihPehlivan hayır sorun olmaz hatta kazanan kişi de birdaha katılabilir

• Selamlar, 2023 lottery için DS260 formunu haziran ayında doldurup gönderdik. Mülakat maili bekliyoruz ama bir şekilde gözden kaçırmaktan korkuyorum. Başvuru sürecini görebileceğimiz link var mı? Mevcut bulduğum linklerde comfirmation number'ı kabul etmedi. Acaba, mülakat açıklanınca mı girip bakabileceğim? Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

• ⭐⭐⭐

@Saner-Mesçioğlu mülakat maili alıcaksınız. Bunun dışında takip edeceğiniz benim bildiğim bir yer yok. Forumun telegram grubu var kazananlara özel oralara kayıt olabilirsiniz.

• ⭐⭐

@Saner-Mesçioğlu Merhaba öncelikle lütfen sürecinizi Buradan İmzanıza taşıyın. Dv23 talihlisi iseniz Buradan Form doldurarak Excel&Telegram listesine katılabilirsiniz.

• @metinakin Merhaba. AİS kaydını halledebildiniz mi ? Dosya numarası bulunamadı diyor. Ne yapmalıyız ?

• ⭐⭐⭐

@Muhammet2023

Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Ais kaydı için henüz erken. Bir süre daha bekleyebilirsiniz. Eğer yine olmaz ise şu şekilde yapabilirsiniz.

1. Bu adrese giriş yapın. Bilgilerinizi girin ve sağ üstten pdf olarak davet yazısını indirin.

2. E-posta hesabınızdan [email protected] adresine şunu yazın: İngilizce olarak. Merhaba, Davet postası şu tarihte geldi 5 iş günü geçti ancak AIS kaydı yapamıyorum yazın. Davet dosyam ektedir yazın. Sonra CN no doğum tarihi ve ad soyad yazın. doğum tarihi ay gün yıl olarak yazın.

3. Gelecek cevapta ya aktif edecekler ya da sizden pdf yi tekrar isteyecekler davet dosyasını isterlerse tekrar yollayın sonraki postada açarlar

• Merhaba,

ekranından giriş yapıp DS260 formumu kontrol etmek istediğimde doğru girmeme rağmen aşağıdaki uyarıyı alıyorum, sebebini bilen var mı? Daha önce aynı bilgilerle giriş yapabiliyordum.

f4d79b3f-907b-410e-b865-f38e111ac03d-image.png

• @ermandr Sistemsel sorun var. Bir kaç güne çözülür diye düşünüyorum.

• ⭐⭐

@ermandr Merhaba CN numaranızı başında bulunan sıfırlar olmadan yazmayı denediniz mi? Ayrıca Buradan Excel ve Telegram Grubuna katılabilirsiniz.

• @achillesoag Evet her iki türlü de denedim sonuç değişmedi maalesef, başka bir sorun mu var acaba diye düşündüm.

• ⭐⭐⭐

@ermandr Confirmatiın Number içerisinde O harfine ve "sıfır" rakamına dikkat edin. Eğer varsa bunlar karışıyor olabilir.

• @ermandr Ben de aynı hatayı alıyorum buradaki Electronic Diversity Visa Confirmation Number alanına DS260 başvurusu sonrasında verilen Confirmation No kısmını yazıyoruz değil mi?

• @Saner-Mesçioğlu hayır, çekilişe başvurduğumuzda bize verilen 16 haneli confirmation numarasını kullanıyoruz

Benzer Başlıklar

• 3007
  • 3
  • 4818
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |