Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

[Arşiv] Ücretsiz DV2024 Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

• @Programmer tesekkur ederim geri donusunuz icin

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum başvuruda girdiğimiz adresin ikamet adresimizden farklı olması sorun yaratır mı?
    1 yıldır İstanbul'da yaşamaktayım ancak ikametim burada değil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@JessePinkman farketmiyor

• @ayvalik10 Teşekkür ederim.

• Merhaba, madde 14 e binayen yazıyorum bu sorumu. Herkes bir şeyler yazmış ama kafamdaki sorunun cevabını bulamadım ne yazık ki. Arkadaşımın annesi de başvuru da bulunacak, arkadaşım 30 yaşında kız ve bekar. Annesi arkadaşımı oraya yazmalı mı net bir cevabı var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

• @Programmer öncelikle yanıtın için çok teşekkür ederim. Şimdi sistemden baktım, 6 kredim eksikmiş, yine tek sınav yani. Ama sınav tarihi belli değil. Mülakattan önce bitmiş olsa sorun olur mu peki? Yani halen okuyor olarak işaretlesek. Muhtemelen şubat gibi girsem sınava, yaz aylarına kadar çoktan mezun olmuş olurum diye düşünüyorum. Ve bir de sorum şu, oldu ki çekiliş kız arkadaşıma ya da bana çıktı, mülakattan önce evlenmemiz gerektiğini söylemişsiniz. Net tarihi var mı şu kadar önce evlenmelisin gibisinden? Çıkar çıkmaz evlensek mesela sorun olur mu o da? ve evlendik diyelim, bu sefer süreç nasıl işliyor ve ne yapmamız gerekiyor? Kusura bakmayın, çok soru sordum. Teşekkür ederim ilginiz için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serkantepe, içinde söyledi: Ücretsiz DV2024 Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Merhaba, madde 14 e binayen yazıyorum bu sorumu. Herkes bir şeyler yazmış ama kafamdaki sorunun cevabını bulamadım ne yazık ki. Arkadaşımın annesi de başvuru da bulunacak, arkadaşım 30 yaşında kız ve bekar. Annesi arkadaşımı oraya yazmalı mı net bir cevabı var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

net bir cevabi var 🙂 21 yas altinda olmadigi icin eklemeyecek, zaten istese de ekleyemez cunku form izin vermiyor.

ayrintili aciklama icin video'nun 13:20'den sonrasini izleyebilirsiniz:

• Merhaba. Çağdaş ismin Chakhdash ile yazmalıyız, yoksa Cagdas kimi yazmalıyım?

• Merhaba. Azerbaycandan yazıyorum. Lise mezunu demek, 11 yıllık okulu bitirmiş birisi demektir?

• @Programmer iş konusunda kesin alamazsınız demeyelim. Puan olarak tutmayıp vize alanlar var.

• ⭐⭐⭐

@enemy Bununla ilgili forumda bir deneyim varsa söyler misiniz. Arkadaşa yardımcı olabilir.
    Cevabım resmi yönergelere dayalı. Son 5 yılda uygun olan mesleklerden (Job Zone 4-5 ve 7<8 arası puanı olanlar) 2 yıl çalışma kuralı var. Bunu da SGK üzerinden ıspatlamanız gerekiyor. Lise mezunu olmayıp bir kurumda yönetici olarak çalışanlar almış olabilir. Bilmediğim bir bilginiz varsa paylaşın lütfen. Sonuçta amacımız insanlara yardımcı olmak.

• Merhaba bilgi almak için yazıyorum benim bi tanıdığım 30 35 senedir berber ve ustalık belgesini 2006 yılında milli eğitimden aldı ama 2015 de milli eğitim yeni yasa koydu 2015 den önceki belgeleri men kıldı bu durumda green carda başvurabilirmi

• The requested url was rejected hatası neden alınıyor? @crazycells

• ⭐⭐⭐

@JesusLord fotoğrafın boyutu büyük

• @waterman 602x602 ?

• @waterman 300 dpi

• ⭐⭐⭐

@JesusLord hayır kb olarak büyüktür aynı sorun bendede oldu bi site üzerinden boyutu küçülttüm kalite ve diğer seçenekler sabit kaldı bu konunun üst iletilerinde çözümü var mobil giriyorum o yüzden tekrar atamıyorum siteyi

• Merhaba arkadaşlar başvuru yaparken farketmedim daha sonra gördüm ben lise mezunuyum şuan universitede okuyorum başvuruda yanlışlık ile lise mezunu yerine lise terk olarak işaretlemişim konsolosluğa bu konuda mail attım ama cevap bekliyorum daha önce başına gelen varsa bir sıkıntı yaşadı mı bu konuda yoksa mülakatlarda düzetlme şansı oluyor mu

• Hayirlisi neyse o olsun herkese.

• Merhaba arkadaşlar,

Eşim ile beraber başvuru yapmayı düşünüyoruz. Ancak eğer çıkması durumunda çocuklardan dolayı ilk benim gidip bağlantılarla zemin sağlayıp, sonrasında eşim ve çocukları almam gerekiyor. Diyelim ki ikimiz de başvurduk ve eşime çıktı. Tüm evrakları onun adına ayarlamalı ve mülakata onun girmesi gerekiyor değil mi? Daha önemlisi ve asıl sorum; Ben de ABD'ye girmeye hak kazanmış oluyor muyum eğer ki mülakatı geçersek? Ben eşimden önce giriş yapabiliyor muyum? Süreç o noktada nasıl işliyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |