Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bizim kategori de telegram grubu varsa paylaşabilirmi eklemek istiyorum.

• @crazycells Merhaba, burada dosyamın büyük ihtimal F2B dönüşeceğini söylemiştiniz, şu an düşünceleriniz nedir?

06/07/2021 Başvuru Tarihi
    04/09/2022 İncelenmeye Başlandı bildirisi geldi.

25/02/2001 doğumluyum.

• @yasmin982 Teşekkürler cevap için. Öncelikle durum diye belirttiklerim hepsi senaryo varsayım yani. Göç işine gelince kesinlikle çıkarsa bana göçeceğiz. Sadece orada kurulu bir düzen en azından düzgün bir ev ve sürekli bir iş bulmadan ailemin yaşayacağım muhtemel çileye dahil olmasını istemiyorum. Kesinlikle boş yere başvuru yapmıyorum. Bu işin için pasaport bile çıkarttım ki kaldırıldı diye bir gündem de var. Umarım kaldırılmaz bu pasaport şartı.

• @ecom teşekkürler beklediğim cevaba en yakın bu post oldu. Katılıyorum dediklerinizin çoğuna. Tek başına gurbetin emin zorluğu vardır. Ama ailece ilk seferden göçersek ve oldu ki yapamazsak ABD’de en azından Türkiye’deki işlerimizin birini elde tutma amacımız var. Eşimin burada iyi bir işi var. Bu birincisi. İkincisi de göçme isteğimiz içinde maddi beklentiler ilk sıralarda değil. Malum ortam ve gelecek kaygısı çok daha fazla olduğu için maddi olarak ailemin 2fa sürecine girmesi beni çok düşündürmüyor. Denildiği gibi eğer çıkarsa daha derinlemesine sohbetlere girmek isterim bu forumda hatta direkt buluşmalarla.

• @chemist merhabalar onay maili geldikten sonra Şuan posta aracılığı ile evrak mı bekleyeceğiz? Bilginiz var mı?

• NVC’den evrak onay maili aldıktan sonraki aşama ile alakalı bilgisi olan yazabilir mi? Posta yoluyla konsolosluktan evrak alacağımı duydum konuyu tecrübe edenler yazabilir mi

• @Damla-D Benim bildigime gore NVC onayindan sonra herhangi bir sey yapmadan konsolosluktan randevu mailini bekleyeceksiniz. Konsolosluga giderken istenilen belgelerin orjinalini yaninizda gotureceksiniz. Konsolosluk psaportunuzu alip, vizeyi bastiktan sonra adresinize gonderecek.

• @chemist anladım çok teşekkür ederim

• Californiada daha 31 aralık 2019da bize gelene kadar ölme e.eğim ölme yaza yoncalar bitecek gibime geliyor eşinmen kısa zamanda vatandaş olsa diye duâ ediyorumda belki kısalır süreç 😢😭😭😭
    Bir sualim olacak kendimiz ekimde başvursak dv2024de süreç yine 24de tamamlanıyor loto çoksa bile demi?

• @yasmin982 2020 aralıklar da onay aldı diye biliyorum 😧

• @lina siz nerden biliyorsunuz ben YouTube’dan öğrendim

• @yasmin982

Merhaba , bizim dosyamızda California Service Center’daydı. 2020 ekim dosyamız eylül 1’de onay aldı. Son zamanlarda aralık 2020’den onay alanlar oldu.

• Biraz ümit geldi teşekkür ederim F2Alarda güncelleme olduğunda paylaşırsanız çok mutlu oluyoruz 🤲🏼🤗

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   A AYSY33 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Programmer Programmer 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Programmer Programmer 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   A.Samoglu A.Samoglu 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   tolgasatir tolgasatir 

• @yasmin982 Bu forumda bi arkadaş yazmıştı Aralık 2020 onayı aldığını ondan biliyorum bende artık 2021 onaylarını da bi an önce duyarız inşallah 🙏

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @Muhtaradana Merhaba Hocam, diyelim ki eşim benimle beraber ABD'ye giriş yaptı ve sonra Türkiye'ye döndü. Döndükten sonra en fazla ne kadar Türkiye'de kalabilir? Şimdiden yanıtınız için teşekkür ederim.

• @Gamer sorunuzu isterseniz aşağıdaki başlıktada sorun ⬇
    Green Card sahiplerinin ABD dışında Kalış Süreleri https://yesilkartforum.com/forum/post/82

Eşiniz ilk giriş yaptığı günü başlangıç günü sayarak bu tarihten itibaren 1 yıl içerisinde 2.girişi yapabilir (normalde tavsiye edilen 6 aydan fazla abd dışında bulunulmaması ama genellikle 1.giriş ile 2.giriş arasındaki 1 yılı geçmeyen süreye, kişinin ülkesindeki işlerini toparlaması, ev, araba satışı gibi işlemleri gözönünde bulundurarak görevliler müsamaha gösteriyor) 2.girişten sonra artık Abd dışında 6 aydan fazla bulunmasın.

• @lina inşallah AMİNNNNN 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

• @Muhtaradana çok sağolun hocam

• @gucarslan Merhaba bugün bize uscistan mail geldi kanıt talebinde bulundular 27 aralığa kadar cevap bekliyorlar .Kanıtları yükledikten sonra uscis dan onay almamız ne kadar sürer acaba? Bide bu durumu yaşayan biri varsa yardımcı olabilir mi ilk aşama da neden kanıt istiyorlar 🤔

• Merhaba dün mail geldi pasaportunuzu göndere bilirsiniz vizanız basılması için hazır . Çok sevindik vize elimize gelsin full süreci yazarım)”ceac status hala refused yazıyor normalmi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |