Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Herkese merhaba , USCIS in bugun farkettigim yeni guncellemesinden bahsetmek istiyorum. Artik USCIS accountunuzdan kendi caseniz ozelinde Processing time i gorebilmeniz mumkun. Kendi Casemi ornek olarak paylasiyorum. Umarim bu bilgiler dogru cikar. Hayirli olsun.

image.png

• @chemist merhaba bi sorum olacaktı ama şimdi ben konsolosluktan mülakat tarihi için mail bekliyorum. Mülakata eşim de geliyor mu yoksa sadece mülakata beni mi çağırıyor konsolosluk ?

• @bionicks ben uscıs sayfasına girip süreye bakmak istediğimde sizin görseldeki gibi bi sayfa çıkmadı nerden baktığınızı detaylı yazarmısınız

• Merhaba
    Uscis in yeni özelliği hesaba girip processing time kontrol ettigimde
    'Your case is taking longer than expected to process. You do not need to take any action at this time.'
    gorunuyor ayni durumla karşılasan var mi ?
    Forumda bizden 6 gun once dosyası ayni sekilde Californiada olan bir arkadasimiz dosyası ile ilgili bir bildirim aldi ancak bizde hala bir gelisme yok üstüne de bu yazı endişelendiriyor.

• @itsmebb Bence endişelenmeyin bizim başvuru sizden 8 gün önce bize kanıt talebinde bulundular 3 gün önce bu ay içerisinde sizede mail gelir diye düşünüyorum .

• @tubasemra nasıl bir kanıt talebi ilişkiye istinaden mi nedir?

• @yasmin982 Hayır evlilik cüzdanını yeminli tercümanla çevirisini istiyorlar biz ingilizcede yazıyor diye böyle birşey düşünmemiştik ama olmuyormuş

• @tubasemra sürenize bir etkisi olacağını düşünmüyorum biran önce eksik evrağı yukleyin bence zaman kaybı olmasın. Uscis tüm evrakları ingilizce yeminli tercümesi ile birlikte istiyor. Evlilik cüzdanınızın işlem görmüş sayfalarını çevirisiyle birlikte yüklerseniz sorun olmaz.

• Merhaba.F2B sürecini başlatmak için uscise sistemde yüklememiz gereken evraklar nelerdir. TR de iken şimdiden hazirlayalim.
    Ailece baba anne ve küçük kızımızla abd de de LPR statusundeyken 22 yaşındaki kızimiz için başvuru yapacaz. Sanırım önce vukuatli nüfus kayıt örneği
    Evlilik cüzdanı en başta olmasi gereken.
    1-Yeminli tercüman çevirisi yetiyormu?
    2-Noter tasdiki gerekiyormu?
    3-Apostil gerekiyormu?
    Verilecek cevaplar için teşekkürler. @crazycells

• @ecom Teşekkür ederiz bugün yüklemeyi planlıyoruz

• Merhaba,
    Bugun case status “As of October 3, 2022, we are actively reviewing your Form I-130, Petition for Alien Relative” olarak tekrar guncellendi oysaki bu bildirimin birebir aynisini 2 Mart 2021 de de almistik sizce bu ne olabilir? @crazycells

• @itsmebb 2-3 gün içerisinde onay alırsınız umarım benim bu yazıdan sonra öyle olmuştu

• @cokbekledik86 umarim oyle olur cunku bizimle ayni tarih ve service centerda olan cogu kisi onay aldi 😞

• Bu ileti silindi!

• @bionicks merhabalar' bizim sayfamızda söyle bir şey yazıyor. ne yapmalıyım bilemedim. neden beklenenden uzun sürebilir ki ?

'"Estimated time until case decision:
    Your case is taking longer than expected to process. You do not need to take any action at this time."

• @itsmebb cevap bekliyorum bende panikle sordum gruba hemen ama bendede ayni yazı cikiyor.

• Arkadaşlar herkese merhaba,
    Şükürler olsun ki bugun Uscisten Aprroved bildirimini aldık. Darisi bekleyen herkesin basına. Nvc sureci ile ilgili desteklerinizi bekliyoruz.
    Şimdiye kadar ki süreçte destek olan herkese çok teşekkürler. Umarım bundan sonraki süreç bundan çok daha hızlı ilerler.

• @itsmebb gözünüz aydın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |