Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Tır ehliyetimi aldım fakat çalışma kartımın kullama süresi biiti yenisi henüz ulaşmadı ama uzatıldı diye mail geldi şimdi ne yapmam gerekiyor bilgisi olan yazarsa sevinirim

• arkadaşlar türkiyede yaşıyorum. şu an green card yok. abd de tır şofürlüğü yapma yolu var mıdır. TRden ayarlama ya da oraya turist olarak gidip ayarlama vs olabiliyor mu?

• @Gezgin-Paksoy Hocam daha spesifik işler olsa belki tamam da, Amerika'ya turist olarak gidip iş ayarlamak neredeyse (belirgin bir iş kolunda değilseniz) hayal. Çünkü sizin gibi çok adam var orada... Turist olarak gidip kaçak kalırım sonra çalışma iznimi alır iş bulurum vs. Bunlar hem konuşulması yasal olmayan konular hem de aşırı derecede zor olan konular.

• yok zaten legal olmayan iş yapma düşüncemiz yok. turist sürem bitmeden bi tır okuluna kaydolup sonra işverenle anlaşıp statü değişikliği olur mu ki? ya da türkiyeden direkt iş bulabilir miyim bunla alakalı?

• @Gezgin-Paksoy uzun dönem çalışma izni yoksa tır şoförlüğü yapamazsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gezgin-Paksoy amerikaya hangi vize ile gideceğin önemli değil sen oraya gidince tek bir şey var onu alabiliyor musun ona bakacaksın o evrak olmadan hiçbir aracın ehliyetini alamazsın hiçbir yer de çalışamazsın. Evrağın ismi SSN numarası.

• @ayvalik10 hocam ssn yetmiyor tek başına.wat yapanların ssn var ama tır şoförlüğü yapamazlar. Uzun dönem çalışma izni istiyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enemy ehliyet kısmında zaten şamar gibi vuruyorlar istenilen belgeler de çalışma iznini ben en basit olmazsa olmazı yazdım.

• Merhaba

Aranızda truck company acan varmıdır .

Yardıma ihtiyacım var lutfen

• Selamlar. Şoför arıyan birileri var etrafınızdan. Yeni cdl aldım iş bakıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@gkhanfeez instagram da dufa diye aratın yeni şirket kurdular şoför bakıyorlardı.

Kendisine mesaj atın gün içinde cevap verir muhtemelen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gkhanfeez serkan yürekli instagram ulaşırsan son videosunda ilan vermişti bana ulaşır mısınız diye ayrıca turk trucker fatih te sürekli tır aldığı için de şoför ihtiyacı var

• Merhaba, green cardliyim. TIR ehliyeti alacak maddi imkanlarim olmadigi icin, devletin yaptigi ucretsiz bir TIR ehliyeti verme programi var mi? Tesekkurler

• @yusuf-kilic ben houstonda bir hafta ders aldim, eldt egitimi ve arti bir kere sinava giris hakki ile 1450 dolar odedim uygun fiyat. Ilk seferde gecemezsen her sinav 350 dolar sonra 250 olan hispaniklerde var. Zor degil truchky diye bir kurs. Zor degil sinav. Ya da permit'i alip buyuk sirketlerede basvurabilirsin onlarda yardimci oluyorlar. Swift'te haftalik bin dolar veriyor.

• Daha önce gelir gelmez kurs alıp CDL alan, bilgisi olan var mı? Çoğu eyalette öncesinde DL sahip olmanı istiyorlar ama bunu istemeyen birkaç eyalet buldum. İşlemlerde, sonrasında sıkıntı çıkar mı bilgim yok. Sınav için verecekleri tarih de önemli. Hızlı CDL almak için ve başlangıçta çalışılabilecek emeğinin karşılığını veren güvenilir şirketler konusunda önerilere açığım.

• Merhabalar. New Yorkta tır ehliyetim var. 1.5 aylık tecrübem var, eğitimimi tamamladım. Şoför arayan bildiğiniz bir şirket varmı? Teşekkürler.

• Merhaba herkese bol şans ve kazanç diliyorum. Lojistik sektöründe en iyi eyalet hangisi? Bu sektörde ABD topraklarında olan varsa tavsiyesi hangi eyalet olur?

• @shin, içinde söyledi: Amerika'da Tır Şoförlüğü?

Merhabalar. New Yorkta tır ehliyetim var. 1.5 aylık tecrübem var, eğitimimi tamamladım. Şoför arayan bildiğiniz bir şirket varmı? Teşekkürler.

Tır işi bulabildiniz mi hcam ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |