Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Gökhan-Öz Dosyanınız hala KCC’de olduğu anlamına geliyor. Mülakat alınca bağlı olduğunuz konsolosluk ismi yazacak orada.

• @gamefry
    Tşk ediyorum
    Bir sorum daha olacak
    Yazışmalarda tip 1-2-3 gibi sorgulamalar yapıldığını görüyorum
    Bunu illa ki yapmak gerekli mi
    Sonuçta beklememiz gereken mail gelmesi
    Bu tip sorgulama bir avantaj sağlıyor mu
    Bildiğim kadarı ile mail beklemek dışında yapmamız gereken birşey yok
    Yanlış mı yorumluyorum

• @Gökhan-Öz KCC’den durumunuzu öğrenen bir email almanızın hiç bir önemi yok. Mayıs ayından beri ben 4. Maili aldım ve bir işe yaramadı. Önemli olan tek şey mail mülakatı almak. Güncel konulardan haberdar olmak.

Örneğin dosya taşınamaz denilir ama aslında dosya taşınıyordur vs.

• @tohma31 karadagdan gecen sene kazanan sayisi 48 yaklasik 24 cn.bu sene sadece ,28 yaklaşık 14 cn bunlarin hepsi bile taşısa performansı ustun .kazanan sayilari belliyken ve sayilar bu kadar azken niye karadagdan kazanan veya dosya taşıyan sayısına takildiniz anlamadjm 😉

• ⭐⭐

@Gökhan-Öz Öncelikle cutoff olmadan mülakat alamayacağınız için cutoff olana kadar dosyanız KCC olarak görünecektir. Mülakat aldığınızda ilgili konsolosluğun adını göreceksiniz.

• @cerkezkizi09 siz düşünüyormusnuuz dosya taşımayı ?

• Merhaba,sağlık raporu alırken acaba covid 19 aşılarımızın yapılmış olması gerekiyor mu?Evet ise hangi aşı ve kaç doz olunması gereklidir

• ⭐⭐⭐

@egekrtl Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

• @tohma31 evet yaklasik 4 aydir 🙂 nerdeyse cogu ulkelerin son 10 yil performanslari .kazanan sayilari iletisim bilgikeri hepsi cikardim .oturum vs arastirdim.bazi netlesmesi gereken konularima gore direk tasima kafasindayim

• @cerkezkizi09 Tanzanya’yı araştırdınız mı hiç benim orada oturum alma fırsatım olabilir taşıyabilirim sizce ?

• Merhabalar herkese. Umarım herkesin gönlüne göre en hayırlısı olur. Telegram grubuna ekleyebilirseniz memnun olurum. Formu doldurdum.
    Ayrıca excel dokümana işlenen verilerden gördüğüm kadarıyla 16 Mayıs submit tarihi gerçekten önemli duruyor. 16 Mayıs'tan sonra submit edenlere mülakat gitmemiş gibi (ya da daha sonra gidecek). Gidenler de Ankara dışı olarak gözüküyorlar. Bunun doğruluğunu anlamak için biraz daha beklemek doğru olacak gibi sanırım. Yanılıyorsam düzeltebilirsiniz.

• Merhaba, dc260 formumun sağ üst köşesinde expiration date 30.09.2022 yazıyor bu ne anlama geliyor?

• merhabalar benim ds260 formunu gönderme zamanım 12.05.2022 case numaram da 14k erken gönderdim numaram da yakın ama mülakat için mail almadım acaba hata mı yaptım? exel de benim sıramda alan arkadaşları gördüm ne yapmalıyım nereleri kontrol etmeliyim sizce?

• Herkese selam!
    Gecenlerde ds260 formuma bakiyordum ve universite bilgilerimde
    "course of study" kismina bolum ismini yazacagima, "academic" yazdigimi farkettim.
    "degree" ise okudum bolumu ifade edecek sekilde de aldigim diplomayi yazmisim.
    Su sekilde: Bachelor of Science in ........ engineering
    Bu hata, surece ne sekilde etki eder?
    Bence umursanmayacak boyutta bir hata; yine de bilgi sahibi insanlarin fikirlerini almak istiyorum
    Simdiden tesekkurler!

• ⭐⭐⭐

@Aziz-Selim-SANSARCI Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

Bahsettiğiniz hatalar sorun teşkil etmez, gerekirse mülakat sırasında belirtirsiniz.

• @terrkoss 5700 altına mülakat dağıtıldı Eylül için

• ⭐⭐⭐

@terrkoss Merhaba, henüz cut off içinde değilsiniz mail almamanız normal.

Şu konuyu inceleyebilirsiniz;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5354/sayılarla-dv2023?_=1664035881274

• Herkese merhaba, eşim 8 aylık hamile ekim ayının sonu kasım ayının başı gibi Allah nasip ederse doğum yapacak green card başvurusu için doğumu beklememiz gereklimidir acaba

• @Erkan-Gürsoy sürecimi imzaya taşıdım. Benide telegram grubuna dahil eder misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |