Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @statistician, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

bu sabah vize görüşmesinde son bankodaki (13 numaraydı sanırım) beyfendi ile yapılan görüşmede ne iş yapıyorsun, amerikada nereye gitmek istiyorsun ve daha önce yurtdışına gittiniz mi sorularına verilen cevaplar neticesinde vizeniz onaylandı diyerek uğurlandık. darısı başınıza.

hayırlı olsun hocam darısı başımıza inşAllah

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Selam arkadaşar, buradan bu aralar randevu alan oldu mu acaba ne zamana randevu veriyorlar. Pazar günü bende turist için başvuru yapacağım sistemden kontrol ettiğim zaman 7 ay sonraya diyor daha erkene çekilir mi acaba?

geçtiğimiz ağustos ayının 5 inde başvuru yapmıştım ve 2023 ağustos ayına randevu alabilmiştim. daha sonra sistemi kontrol ederek boşluklar buldum ve 5 kez randevu tarihini değiştirerek 9 eylüle çekebildim. takip ettiğim kadarıyla daha erkene çeken arakdaşlar da vardı. siz de ranvuyu oluşturduktan sonra sistemi kontrol ederek randevunuzu erkene çekebilirsiniz.

• @statistician, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

bu sabah vize görüşmesinde son bankodaki (13 numaraydı sanırım) beyfendi ile yapılan görüşmede ne iş yapıyorsun, amerikada nereye gitmek istiyorsun ve daha önce yurtdışına gittiniz mi sorularına verilen cevaplar neticesinde vizeniz onaylandı diyerek uğurlandık. darısı başınıza.

Hayırlı olsun hocam, daha önce yurtdışına çıkmış mıydınız hangi ülkelere gitmiştiniz acaba?

• @Tiger-0, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@statistician, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Hayırlı olsun hocam, daha önce yurtdışına çıkmış mıydınız hangi ülkelere gitmiştiniz acaba?

evet. hollanda - belçika - fransa.

• ⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam 20 dk önce 4-5 Ekim e randevu verildi İstanbuldan. Eğer randevu takibi isterseniz ya da istediğiniz tarihe randevu almak isteyen varsa benimle irtibata geçebilir.

• @statistician hocam profiliniz nasıldı biraz özetler misiniz? Bende başvuru yapmak istiyorum ama gencim bu direk gidip gelmeme ihtimali ile baktıkları için red yer miyim diye korkuyorum açıkcası

• @denizci10 ds160 formu yenilenebiliyor mu?

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@statistician hocam profiliniz nasıldı biraz özetler misiniz? Bende başvuru yapmak istiyorum ama gencim bu direk gidip gelmeme ihtimali ile baktıkları için red yer miyim diye korkuyorum açıkcası

bence vize mülaktına gelmeden önce doldurduğumuz ds160 formu yazılımdan geçiyor ve temel risk kriterinizi belirliyor. vizeyi alıp almayacağımızın büyük ölçüde belirli olduğunu sorulan soruların tamamen teyit amaçlı olduğunu düşünüyorum. bu yüzden arka planda çalışan yazılımın kriterlerini bilemediğimiz için kesin hükümde bulunmamak ve umutsuzluğa kapılmamak gerekir diye düşünüyorum.
    ben kamu personeliyim. eşim çalışmıyor. daha önce yurtdışına çıktık. eşime soru sorulmadı.

• @denizci10 Orçun Beye çok teşekkür ederim. 27 Ocak 2023 olan randevumu az önce 5 ekim 2022 ye çekti. İşini layıkıyla yapıp takip ediyor. Teşekkürler Orçun Bey

• ⭐⭐⭐⭐

@Slcn elbette

• ⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam siz profilinizi anlatın ben size yardımcı olayım.

• @denizci10 24 yaşındayım ön lisan mezunu 1 yıldır da aktif olarak devamlı çalışıyorum 2023 de senelik iznim için gezmeye gitmek istiyorum o zamana kadar da aktif olarak çalışacağım zaten

• ⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam yurtdışına gittiniz mi hiç? Askerlik yaptınız mı?

• @denizci10 hayır gıtmedim , muafım

• Sayın @denizci10 malumunuz son 5 yılda gidilen ülkeler konusunda pasaporta baktığımızda damgalardan çok bir şey anlaşlmıyor, neredeyse hepsi üst üste. sorduklarında net cevap verebilmek istiyorum ama pandemi öncesi epey bir gezmiştim. fakat tam olarak tüm ülkelerin listesi bende yok. bunu görmenin bir yolu var mı? e-devlette bir sekme vardı fakat orada sadece yurtdışı çıkış tarihleri yazıyor ekstra bir bilgi yok. bu konuda tavsiyeniz var mı

• ⭐⭐⭐⭐

@nofearbrk rica ederim. Erken tarihe vize mülakatı almak isteyenler irtibata geçebilir.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@heroinchains öncelikle net cevap verebileceğiniz ne bir soru sorulacak ne de bir ortam olacak. o yüzden detaylarla kafanızı bulandırıp mülakatta kitlenip kalmayın. Red alanların çoğu profil yetersizliği ise ondan sonra ki en büyük kısmı da kafası bulanık insanların verdikleri karmaşık cevaplar oluşturuyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam bu şartlarda biraz zor almanız.

@yenihayaletadam, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@statistician hocam profiliniz nasıldı biraz özetler misiniz? Bende başvuru yapmak istiyorum ama gencim bu direk gidip gelmeme ihtimali ile baktıkları için red yer miyim diye korkuyorum açıkcası

bence vize mülaktına gelmeden önce doldurduğumuz ds160 formu yazılımdan geçiyor ve temel risk kriterinizi belirliyor. vizeyi alıp almayacağımızın büyük ölçüde belirli olduğunu sorulan soruların tamamen teyit amaçlı olduğunu düşünüyorum. bu yüzden arka planda çalışan yazılımın kriterlerini bilemediğimiz için kesin hükümde bulunmamak ve umutsuzluğa kapılmamak gerekir diye düşünüyorum.
    ben kamu personeliyim. eşim çalışmıyor. daha önce yurtdışına çıktık. eşime soru sorulmadı.

Diyelim ki DS160 iki defa dolduruldu ve iki form arasında farklılıklar var. O zaman yazılım nasıl çalışır acaba hocam? 🙂

Benzer Başlıklar

• 5
  • 238
  • 47
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |