Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tugb-ylmz annem ablam da daha tam vatandaşı değil iken ziyarete gidiyorum deyip vizesini almıştı ama nişanlılık durumunda nasıl olur bilemem ablam evliydi umarım alırsınız

• @metedemir01 merhaba ben de nişanlılık vizesiyle geldim ama şu an evliyim. Eşim Amerikan vatandaşı. Sadece formu doldurduğumuzda henüz oturumum çıkmamıştı. Şu an greencardlıyım ama form doldururken bir statüm yoktu. Onu değiştirmem gerekiyor mu diye kafama takılmıştı

• @tugb-ylmz Yok yok sorun olacağını sanmıyorum Ablamda o şekilde evliyken Annem kızımı ziyarete diyerek vizesini aldı umarım sizdede bir problem olmaz

• Nasıl yani. Şimdi evli birisi eşi olmadan vizeye başvurunca problem mi oluyor. İlk kez böyle bişey duydum. Biz üç erkek olarak gidicez. Biri benim birader onda zaten vize mevcut. Pek çok kez de gidip geldi. Diğer arkadaş ve ben evliyiz ama eşlerimizi vizeye dahil etmedik. Problem çıkma ihtimali varmıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kugutex konsoloslukta asılı olan damsız alınmaz tabelasından haberin yok mu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Musician_Turk rica ederim. Kolay gelsin. Eşinizin seyahat sıkıntısını söyleyin mutlaka sorscaklardır neden tek gitmek istediğinizi.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi dur buna inanacak bir sürü kişi olur şimdi

• ⭐⭐⭐⭐

@kugutex mülakatta açıklayabilirseniz tabii ki de sorun olmaz. Ama önemli olan bunu açıklayabilmekte

• @heroinchains merhabalar, turist vizesi ile USA de toplam 180 gün giriş çıkış yapmadan kalmak mümkün müdür?
    bazı yerlerde riskli olduğu yazıyordu, bilginiz varsa paylaşır mısınız?
    180 gün USA de dilediğiniz gibi seyahat etme hakkınız var mıdır?

• Turist vizesi başvuruları ve Red/Kabul sayıları verilmiş güncel bir bilgi mevcut mudur?

• @Zamir-Dağın merhaba 14 yaş altı tüm çocuklardan foto alıyor zaten pasaportları, ds 160 formları hepsi fotoğraflı. Biz bebeğin bile fotoğrafını verdik, ds 160 da ki foto varsa ondan götürün. Aynı olmak zorunda değil

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@stella bence seyahat planınızı değiştirin

Aralık olarak değiştirdim formu güncelledim. Teşekkür ederim

• Merhaba. Turist vizesi basvurusunu pasaportumuz yenilenirken yapabilir miyiz eski pasaport bilgileri ile (expired)? Yenilenene kadar randevu tarihlerinin durumu malum vakit kaybetmemek amacli soruyorum.
    Teşekkür ederim

• @ob16222, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@stella hocam eylül ayında mülakata gireceksiniz , vize memuru dosyanızı incelediğinde haziran ayında planınız vardı eylül ayında mülakata giriyorsunuz diye sorduğunda verebileceğiniz bir cevabınız var ise bu şekilde kalsın o zaman.

Aralık olarak değiştirdim seyahat tarihimi teşekkürler

• Yasaklı

@erika, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba. Turist vizesi basvurusunu pasaportumuz yenilenirken yapabilir miyiz eski pasaport bilgileri ile (expired)? Yenilenene kadar randevu tarihlerinin durumu malum vakit kaybetmemek amacli soruyorum.
    Teşekkür ederim

Yapabilirsin. Passport number bir sefere mahsus değiştirilebiliyor sistemden. Pasaport unuz yetişirse problem yok. Yetişmezse de 48 saat öncesinden randevuyu erteleyebilirsiniz.

• Herkese merhaba 06.09.2022 tarihinde vize mulakatina girdim, gorusmem olumlu gecti, hatta sanirim memur ev almak istedigimi duyunca sasirdi ancak yalan soylemeden durumumu anlattim ( yasadisi bir durum yasamak istemiyorum) birden fazla soru sordu neden boyle bir yatirim yapmak istedigim vs. hepsine makul cevaplar verdim ben vizemin onaylanmasini beklerken memur sarı bir kagit verdi ve kagitta benim aciklayabilecegimden daha iyi anlatiyor, tekrar gelmenize gerek yok size mail ile donecegim ardindan ptt posta ile pasaportunuzu gonderirsiniz dedi. Gordugum kadariyla reddedilecek insanlar dogrudan beyaz kagit ile reddediliyor bana bu sari kagit verilmesi isim benzerligi vs. bir durumdan mi kaynaklaniyor acaba?

• ⭐⭐⭐⭐

@erika pasaportunuzu hemen almak istiyorsanız benimle iletişime geçin...

• ⭐⭐⭐⭐

@aeemin sarı kağıt bir çok anlama geliyor ama mail gelmeden ne olduğunu bilemezsiniz. İşlemleri 1 sene süren de oluyor 1 ay da. Kolay gelsin.

• Merhabalar basvuru yaptigimizda sadece istanbul acik oldugu icin orayi yazmistik ds160 formuna suan ekim ayina Ankaraya cektik. Ds160 formunu yenilememiz mi gerekiyor? Sistemde buna dair bisey gormedim. Bu sekilde gitsek bi sorun olur mu

Benzer Başlıklar

• 7
  • 5
  • 3
  • 968
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |