Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ferololo22 öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın. 12 ağustos akşamı ilk 1200 cn içinden dv23 süreci için ilk mülakatlar dağıtıldı , ilerleyen zamanlarda sırası ile devamı gelecektir. Excel listesine göre şimdilik 8 forum üyesi mülakat maili aldı. İmzanızı güncellemek ve excel&telegram grubuna dahil olmak için bu başlığın ilk iletisinde ilgili linkleri bulabilirsiniz.

• Herkese tebrikler, umarım kolay bir süreç olur

• HANGİ CN LER MÜLAKAT ALDI. BİZ CN LERİ NEREDEN NASIL GÖRECEĞİZ SORUSUNUN CEVABI
    Şu adrese girin

En üste bütün bölgelerin olduğu bir tablo var. Başlığı şöyle "Second Notification Letters (2NLs)" Eğer bu tabloda EU belgesinde 2nl varsa, bu sefer de en altta yer alan tarih linkine bakmanız lazım. Aynı sayfada en altta tarih tarih yazılan linkler var. O tarihlere her gün veya iki üç günde bir yenileri eklenir, siz eu ya nl geldiğini yukarda görmüş iseniz, bu tarihin sayfanin en altındaki yer alan bu tarihin linki üzerine tıklayın, gelen sayfanın ortalarında bir yerde cn listesi olur. BU KONTROLÜ GÜNLÜK YAPMANIZ LAZIM

• ⭐⭐⭐

@erennlk Merhaba, ilk mülakatlar dün akşam dağıtıldı. Bu da demek oluyorki evrak göndermeyip geçen seneki plot uygulamaya devam edecekler.

Yani evrak isteme maili gelmeyecek, bundan sonra mülakat mailini bekleyip, doktor randevusu ve mülakat şeklinde ilerleyecek süreç.

• ⭐⭐⭐

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• @ltsc merhaba bu sayfayı nereden görebiliriz

• ⭐⭐

@Bbg21 DS 260 formunu doldurduğunuz sayfada mevcut bu bilgi. Buradan sayfanın sağ üst kısmından ulaşabilirsiniz bilgilerinizi girerek.

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkürler 🙂

• @Tunay-GÜNAL Ekim'e alıyorlar. Bence yine de az mülakat dağıtılmış gibi. Umarım bizim süreçteki sorunlar sizde olmaz. Mayıs muhabbeti şu : geçen sene Mayıs submitlilere öncelik verildiği için bu sene de böyle bir beklenti vardı. Şu anki izlenim de böyle olacak gibi. Böyle olursa siz gelecek sene Mayıs ayı veya sonrasına mülakat alabilirsiniz diye bir tahminde bulunayım.

• @Şeyda excel listesinde doğru veriler olması için sordum. ben de çünkü 12 mayısta doldurdum sanıyordum ama abd saatı ile 11 i imiş.ondan böyle bir durum varsa düzeltisin diye uyarmak istedim

• @Stiff yok 11 mayısa kadar verildiğini ben düşünmüyorum ilk mailler gelince herkes düşünüyordu.ben cut off içinde olmadan mülakat alamaycağımı bilecek kadar grubu aktif takip ediyorum 🙂 excel listesinde doğru veriler olması için sordum. ben de çünkü süreç başında 12 mayısta doldurdum sanıyordum ama abd saatı ile 11 i imiş.ondan böyle bir durum varsa düzeltisin diye uyarmak istedim. excelde veriler yanlış olunca analizeler de yanlış oluyor

• @cerkezkizi09 Kusura bakmayın, ben yanlış yorumlamışım. Forumu iyi takip edene mülakat verilseydi de biz de alabilseydik keşke. Sürecinizde bol şanslar.

• @Stiff öyle bir iddiada da bulunmadım veya beklentisinde değilim:) teşekkürler gene de iyi dilekleriniz için

• @ltsc confirmarmation letterda yazan günü kontrol edip eğer abd saatinden kaynaklı 11 i yazılı ise excelinizi günceller misiniz doğru veri olması için

• @Stiff Mümkün mertebe erken göndermeye çalıştım 13/05 olarak umarım herkes için sağlıklı bir süreç olur. Teşekkür ederim

• @cerkezkizi09 anladım teşekkürler

• Merhabalar CN biraz yüksek 33k civarı ama ds260 formunu 1 hafta önce doldurdum sizce randevu gelme olasılı var mıdır ? Birde 30 eylül 2023'e kadar gelmezse diğer aylara sakma durumu söz konusu olabilir mi 2 sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler

• ⭐⭐⭐

@Osmx öncelikle sürecinizi lütfen imzanıza taşıyınız ve bu konu başlığının ilk iletisindeki excell formunu doldurunuz. Mülakat gelip gelmeme durumunu kimse veremez zaman gösterecek. 30 eylül 2023e kadar vizeniz basılmaz ise hakkınız yanar daha sonraki aylara devretmez

• @gucarslan Buradan "case number"a göre mülakat tarihi verildiği sonucunu çıkarabilir miyiz?

• @MuratA Henüz belli değil. Ancak ilk mülakatlar CN ve CN'de DS260 ilk gönderenlere göre verilmiş gibi duruyor. 2. görüşme mailleri geldiğinde durum daha da netleşir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |