Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @foreveros merhaba hangi vize türünden red aldınız? Tutistik olarak giriş yaptığınızı yazmışsınız.

• ⭐⭐

@denizci10 çok iyi bir fikir destekliyorum çünkü bilinçsizlik yüzünden saçma bir ds160 doldurduk danışmanlık almadığıma pişman oldum randevuyu 2023 ağustosa aldım forum sayesinde hatta sizin iletinizden randevuya girmeden güncel ds160 ile gidebileceğimi öğrendim ama shengenle bir gir çık yapmadan öne çekmeyi düşünmüyorum ileri ki süreçte desteğinize başvuracağım iyi ki varsınız

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@denizci10 bende kendi danışmanıma ulaşamadığım zamanlar oldu panikledim, hata yaptım ve hatanın bedeli bana 800€ ya patladı daha sonra orçun bey her konudaki objektif bilgileri ile yardımcı oldu. 2 gün önce vizemizi aldık bunda onunda etkisi mevcut..
    Kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim :))))

Ahsencim 800 Euro'luk hata nedir söyle bizde yapmayalım 😄 çünkü çok meyilliyim

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene çok teşekkür ederim. Her zaman tabi ki.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@denizci10 bende kendi danışmanıma ulaşamadığım zamanlar oldu panikledim, hata yaptım ve hatanın bedeli bana 800€ ya patladı daha sonra orçun bey her konudaki objektif bilgileri ile yardımcı oldu. 2 gün önce vizemizi aldık bunda onunda etkisi mevcut..
    Kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim :))))

Ohh. Yolcudur abbas...

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Arkadaşlar merhaba. Beni forumda tanıyan tanıyor 2.5 yıldır burada okuduğum öğrendiklerimi gerek buradan gerek mesajlarla gerekse de instagram üzerinden insanlarla paylaşıyorum. Elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum. Son zamanlarda hemen hemen herkes randevularını öne çektiler. İnsanlar piyasada birkaç danışman olduğu için ve onların da yoğun oldukları için ds160 doldurmada zorluk yaşadıklarını bana hem buradan hem de instagram üzerinden mesajlar attığını gördüm.

Artık bu işi daha profesyonel hale getirmeye karar verdim. Dileyen kişiler bana buradan mesaj yoluyla ya da instagram dan mesaj yoluyla ulaşırlarsa kendilerine ds160 doldurma, randevu alma, randevuyu öne çekme, konsolosluktaki görüşmeye hazırlama, yönlendirme ve pasaportlarını adreslerine postalama gibi konularda yardımcı olacağım. Bu işi de diğer danışmanların aldıklarının 4 te 1 fiyatına yapacağım.

Bazı arkadaşlar ne gerek var herkesin yapabileceği şeyler bunlar diyebilir. Sonuna kadar haklılar bu forumda yazmayan hiçbir şey yok ama bazılarının zamanı olmayabilir, bazılarının tereddütleri olabilir veya bazıları da araştırma yapmak istemeyebilir. Ben bu tarz kişilere yardımcı olmak istiyorum.

Dileyen kişiler buradanki profilimi ve instagram daki profilimi inceleyebilir. Şimdiye kadar kimseyi kandırmadım bundan sonra da kandırmam asla. Herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya da çalıştım. Aksini iddia eden varsa burası açık dileyen dilediğini yazabilir. Teşekkürler.

Orçun arkadaşımızı şahsen taniyorum. Disiplinli, işine hasta bir dostumuz. Onu sayesinde vize randevumuzu aylarca öne çektik. Sadece yardimci olmak icin çabalıyordu ve bizden daha heyecanliydı. Onunla başvurmadığımız için vizemizi alamamış olabiliriz. Bir dahaki başvurumuzu kendisiyle yapacağım.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar abi çok teşekkür ederim. İnşallah size de alacağız en kısa zamanda.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Arkadaşlar merhaba. Beni forumda tanıyan tanıyor 2.5 yıldır burada okuduğum öğrendiklerimi gerek buradan gerek mesajlarla gerekse de instagram üzerinden insanlarla paylaşıyorum. Elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum. Son zamanlarda hemen hemen herkes randevularını öne çektiler. İnsanlar piyasada birkaç danışman olduğu için ve onların da yoğun oldukları için ds160 doldurmada zorluk yaşadıklarını bana hem buradan hem de instagram üzerinden mesajlar attığını gördüm.

Artık bu işi daha profesyonel hale getirmeye karar verdim. Dileyen kişiler bana buradan mesaj yoluyla ya da instagram dan mesaj yoluyla ulaşırlarsa kendilerine ds160 doldurma, randevu alma, randevuyu öne çekme, konsolosluktaki görüşmeye hazırlama, yönlendirme ve pasaportlarını adreslerine postalama gibi konularda yardımcı olacağım. Bu işi de diğer danışmanların aldıklarının 4 te 1 fiyatına yapacağım.

Bazı arkadaşlar ne gerek var herkesin yapabileceği şeyler bunlar diyebilir. Sonuna kadar haklılar bu forumda yazmayan hiçbir şey yok ama bazılarının zamanı olmayabilir, bazılarının tereddütleri olabilir veya bazıları da araştırma yapmak istemeyebilir. Ben bu tarz kişilere yardımcı olmak istiyorum.

Dileyen kişiler buradanki profilimi ve instagram daki profilimi inceleyebilir. Şimdiye kadar kimseyi kandırmadım bundan sonra da kandırmam asla. Herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya da çalıştım. Aksini iddia eden varsa burası açık dileyen dilediğini yazabilir. Teşekkürler.

Bu arada bazı arkadaşlar F1 için mesaj atmışlar ama maalesef bilmediğim konulara girmiyorum. Sadece turist vizesi konusunda yardımcı olabilirim. Ayrıca bu kısa sürede bana güvenerek mesaj atan arkadaşlara ve desteklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim. Sağ olun var olun.

• ⭐⭐

@lfcali gittiğini sanmıyorum. Red sebebiniz neydi

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Forumdaki birçok kişiye, birçok konuda destek oldun, birçok kişinin vize almasına vesile oldun Orçun kardeşim, forumun gizli kahramanısın. Rabbim herdaim yolunu açık etsin.

• ⭐⭐⭐⭐

@OrlandoGücü çok ama çok sağol. Elimizden geleni yaptık yapmaya da devam edeceğim.

• @Seda-Uysal-Avcı, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@foreveros merhaba hangi vize türünden red aldınız? Tutistik olarak giriş yaptığınızı yazmışsınız.

merhaba B1/B2 vizesinden red yedim. Vizemi ilk aldığımda 13 yaşında olduğum için kargoyla gönderip yenileme şansım yoktu mülakata gittim.

• Merhaba arkadaşlar
    1 ay sonra vize görüşmem var.
    D160 formumu güncellemem gerekiyor. Çünkü geçen ay 5 ülkeye giriş çıkışım oldu onları ve yeni maaş ücretimi yazacağım.
    Bununla ilgili bana yardımcı olabilecek var mı? Ne yapmam gerekiyor hiç bi bilgim yok 😞

• ⭐⭐⭐

@Mertcan34 Önceki sayfalarda arkadaşların tecrübesine göre, eski formun numarası ile gidiyorsun ama yeni bir DS-160 formu doldurup çıktısı ile gidebiliyormuşsun.

Sayın @ibrahimasar 'ın cevabını alıntılıyorum.

DS 160 formunu günelleyemezsin. Formu kaydedip imzaladığın andan itibaren, girdiğin bilgiler ile bir confirmation page oluşturuyor. O noktadan sonra artık ds 160 da girdiğin bilgileri değiştiremiyorsun.
    30 gün geçerli olması konusu, bu ds 160 formu ile 30 gün sonuna kadar ais kaydını açıp bu form ile ilişkilendirerek vize başvurusu yapmalısın demek.
    Senin DS 160 formundaki bilgiler güncel ise, seyahat planında, tarihlerde vs bir değişiklik yok ise herhangi bir güncelleme yapmana gerek yok.
    Eğer seyahat tarihin değiştiyse ve ya ciddi bir değişiklik olduysa, evlendiysen mesela bu arada, bu bilgileri yenilenmiş hale getirmek için yeni bir ds 160 formu oluşturup bunun çıktısıyla görüşmeye gidersin.

• @Mertcan34, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba arkadaşlar
    1 ay sonra vize görüşmem var.
    D160 formumu güncellemem gerekiyor. Çünkü geçen ay 5 ülkeye giriş çıkışım oldu onları ve yeni maaş ücretimi yazacağım.
    Bununla ilgili bana yardımcı olabilecek var mı? Ne yapmam gerekiyor hiç bi bilgim yok 😞

Merhaba, hiç kafaya takılacak bi problem değil. Yeni ds-160 doldurup götüreceksiniz hepsi bu kadar 🙂

• ⭐⭐⭐

@Zelene tatil bileti + Eşime karadağdan oturum almaya çalışıyoduk. Onun yol parası 300 €🥺😭😭😭

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar ne diyosuuunn ne zaman görüşmen ibrahim abi inşallah tez vakittedir

• 22 agustos gunu randevumuz var ailevi sebeplerden dolayı ravdevuyu ilari tarihe alabilirmiyiz

• ⭐⭐⭐⭐

@nfs741 ileri geri dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz

• Maalesef ret aldım ben. Sarışın sakallı abiye denk geldim. İki soru sordu, bir şeyler yazıp ret verdi. En sağ bankoya gidip yüzü gülmeden ayrılan görmedim, ek bilgi olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |