Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mrb Telegram grubu varmi
    Varsa link paylaşabilirmisiniz.

• ⭐⭐⭐

@Brownhood formunuzu güncelleyebilirsiniz yani direk yeni form doldurup onun çıktısını alırsınız.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 ahahaha girmeden önce hep çalıştık how are you da öğrettim ama onu anlayamazdı tam net çıkaramıyor henuz 😂

• ⭐⭐⭐

@heroinchains Aslında çok mantıklı, yapılabilir. Ayrıca sıkça sorulan sorular ile beraber karşılaşılan sorunlar ve çözümü için yapılacaklar şeklinde de olabilir. Birinci sayfadaki rehbere ek olarak faydalı olur düşüncesindeyim.

• @OrlandoGücü şimdi google mapsten baktım gayet makul görünüyor. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

• tatile giriş tarihi konusunda ne söyleniyor? yani bu dönem okullar açılıyor, hava soğuyacak. tatil tarihi konusunda planlar hep verilen randevular yüzünden aksadı.

• ⭐⭐⭐

Merhaba arkadaşlar, onay alan herkesi tebrik ediyorum, yarın bizim de eşimle birlikte mülakatımız var umarım buraya güzel haberler yazarız 🙏🏻

• @ahsenaydgdu Tebrikler ve ailecek iyi tatilller 😃

• @NiTianErXing mail adresi nedir rica etsem yazar mısınız? Bir de fotoğrafı da değiştirdiniz mi yeni formda?

• @prowl, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@NiTianErXing mail adresi nedir rica etsem yazar mısınız? Bir de fotoğrafı da değiştirdiniz mi yeni formda?

Ben de güncelleme yapmayı düşünüyorum fotoğraf ve tarihler için. sonrasında hangi maile atacağımı bulamadım sitede. bir sürü adres gördüm. mail adresi paylaşımı güzel olur olursa

• @LordBolton kıvırcık saçlı kadın hala var mı acaba? Ben ondan geçen sene red almıştım.

• @prowl, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@NiTianErXing mail adresi nedir rica etsem yazar mısınız? Bir de fotoğrafı da değiştirdiniz mi yeni formda?

[email protected]
    mail adresi burası. Fotoğrafı da değiştirdim, bayağı eskiydi, güncelledim ve yeni fotoğrafla görüşmeye gideceğim yarın.

• ⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar merhaba. Beni forumda tanıyan tanıyor 2.5 yıldır burada okuduğum öğrendiklerimi gerek buradan gerek mesajlarla gerekse de instagram üzerinden insanlarla paylaşıyorum. Elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum. Son zamanlarda hemen hemen herkes randevularını öne çektiler. İnsanlar piyasada birkaç danışman olduğu için ve onların da yoğun oldukları için ds160 doldurmada zorluk yaşadıklarını bana hem buradan hem de instagram üzerinden mesajlar attığını gördüm.

Artık bu işi daha profesyonel hale getirmeye karar verdim. Dileyen kişiler bana buradan mesaj yoluyla ya da instagram dan mesaj yoluyla ulaşırlarsa kendilerine ds160 doldurma, randevu alma, randevuyu öne çekme, konsolosluktaki görüşmeye hazırlama, yönlendirme ve pasaportlarını adreslerine postalama gibi konularda yardımcı olacağım. Bu işi de diğer danışmanların aldıklarının 4 te 1 fiyatına yapacağım.

Bazı arkadaşlar ne gerek var herkesin yapabileceği şeyler bunlar diyebilir. Sonuna kadar haklılar bu forumda yazmayan hiçbir şey yok ama bazılarının zamanı olmayabilir, bazılarının tereddütleri olabilir veya bazıları da araştırma yapmak istemeyebilir. Ben bu tarz kişilere yardımcı olmak istiyorum.

Dileyen kişiler buradanki profilimi ve instagram daki profilimi inceleyebilir. Şimdiye kadar kimseyi kandırmadım bundan sonra da kandırmam asla. Herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya da çalıştım. Aksini iddia eden varsa burası açık dileyen dilediğini yazabilir. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 bende kendi danışmanıma ulaşamadığım zamanlar oldu panikledim, hata yaptım ve hatanın bedeli bana 800€ ya patladı daha sonra orçun bey her konudaki objektif bilgileri ile yardımcı oldu. 2 gün önce vizemizi aldık bunda onunda etkisi mevcut..
    Kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim :))))

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu estağfurullah çok teşekkür ederim.

• @denizci10 ile işlemleri başlattım ds 160 formunu randevu işlemlerini kedisi başlattı bu gün de randevumuz vardı onayı aldık kedisine çok teşekkür ederim.

Size fikir olsun diye yazıyorum belki tanımayanlar vardır kendi profilimden biraz bahsetmek istiyorum, Evli 3 çocuk babasıyım daha önce shengen vizesinden 2 sefer üst üste red yedim kendi şirketim ve 10 yıldır kamu şirketinde çalışmama rağmen herhangi bir adli yada maddi problem yok hesaplarımda hem döviz hemde TL var ve 10. Maddeden RED yedik, bizde eşimle beraber Balkan turu yapmayı karar verdik Gürcistan Macaristan Kosova ve Arnavutluk ülkelerini gezdik bunların hiç birini sormadılar sadece nerede çalıştığımı ve niçin gideceğimi sordular eşimin doğum gününü kutlamak için dedim memur gülümsedi klavyeye hızlı hızlı yazdı dedim eyvah 🙂 daha sonra iyi yolculuklar dedi ve çıktık @denizci10 bu süreçte sürekli yönlendirmeler yaptı hangi aşamada olduğunuzu rahatlıkla kendisine sorabilirsiniz ulaşamam gibi bir problemle karşılaşmadık gece aramadık tabi 😀 süreç böyle işledi bizim şimdiden herkese bol onaylar olsun

• @ahsenaydgdu Çok teşekkür ederim 🥲☺

• ⭐⭐⭐⭐

@karakaya çok teşekkür ederim. Tekrar vizeniz hayırlı uğurlu olsun.

• Çok heyecanlıyım, haftaya cuma da bizim görüşmemiz, o kadar çok seyahat planı, alınacaklar, gezilecek yerler bakıyoruz ki. İnsan heyecanlanıyor. Hayırlısı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |