Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erkan-Gürsoy teşekkürler 🙂

• @gamefry

@gamefry, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@baran-bozdogan Karamsar olun diye yazmadım. Gidişata göre alabiliyorsanız önleminizi alın diye yazdım. Gerisi artık size kalmış.

Bu arada DV2022’de en karamsar kişiler mülakatını aldı gitti.

Anlamayabilirler üstad. Yani gamefry üstadım derki, mülakat alamama ihtimaliniz olduğu kanaatine varıyorsanız, mülakat yerini başka ülkelere kaydırın, bizim Ankara'dan alma ihtimalim vardı, bekledik, dilimiz yandı...

• @sanaldeniz Demek istediğimi de ben anlatamadım o zaman, kısıtlamalar kalkmış, tam kapasite çalısan bir konsolosluk var su an, takip ediyosanız bütçeden pay da alıyorlar eleman da alıyorlar su an, sürece göre dediğine göre daha süreç baslamamıs o yuzden karamsar olmaya gerek yok çunku yazdıgı negatif bir olay. Burada herkes beklemekten sıkılmıs anlıyorum peygamber sabrı istiyor.

• @baran-bozdogan olumsuzluk olarak algılamayın ama Ankara'da ciddi miktarda birikmiş dosya var. @sanaldeniz ve @gamefry sizlere önleminizi alın ve Ankara'ya fazla güvenmeyin demeye çalışıyorlar.

• @baran-bozdogan Heyacanınızı anlıyoruz fakat Ankara’nın tam kapasite çalıştığı bilgisini nereden aldınız?

Ayrıca sen negatif anlarsın ama uyarıları dikkate alıp en ufak kötü durumda beklemek yerine kendine yol haritası çizecek arkadaşlar için yazıyoruz.

Bu arada henüz başlamamış dediğin süreç, bülteninin yayınlanması ile başladı.

• @gamefry Haklısınız.

• @baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@sanaldeniz Demek istediğimi de ben anlatamadım o zaman, kısıtlamalar kalkmış, tam kapasite çalısan bir konsolosluk var su an, takip ediyosanız bütçeden pay da alıyorlar eleman da alıyorlar su an, sürece göre dediğine göre daha süreç baslamamıs o yuzden karamsar olmaya gerek yok çunku yazdıgı negatif bir olay. Burada herkes beklemekten sıkılmıs anlıyorum peygamber sabrı istiyor.

Cn20000 üstü sizin gibi düşünüyorsa sıkıntı yok demektir...Zira buna karar verecek olanlar sizlersiniz...

• Cn27000 olan bir arkadaş, benden daha geç submit etmiş etmesine rağmen İsrail'den mülakat aldı, ben Ankara'yı bekledim ve hata yaptım, alamadım...

• Ekim bulteni ne zaman aciklaniyor?

• Forumda kişilerden ilk mülakatı hangi CN alacak bakalım... Oradaki ilk yüksek numara hepimize umut olacaktır belki atlayan CN'leri görebilmek adına tabiki de diğer bülten ve randevular da mühim... Hızlı ve isteyen herkesin mutlu sonuçlanacağı bir yıl olur umarım

• @ermandr

Bülten de Cut off 5700 olarak yayınlandı
    Bu “ ilk grupta 5700 en yüksek cs no alacak anlamına geliyor”

Doğru mu yorumluyorum?
    Tşk

• @Şeyda Teşekkür ederim. Evet 2023 talihlisiyiz.

• @datanist Çok teşekkür ederim.

• @Gulnaz rica ederim, hayırlı olsun 🙏🏻 bu arada sürecinizi imzanıza taşıyın ki sorularınıza adminlerimiz gerekli şekilde cevap verebilsin 👍🏻

• @Gökhan-Öz Ekim ayında, CN 5700' den büyük dosya mülakata cagrilamaz demek oluyor.

• @Gulnaz, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Şeyda Teşekkür ederim. Evet 2023 talihlisiyiz.

Hayırlı olsun. Öncelikle sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

• Arkadaşlar geçen seneleri takip edenler 12800 gibi CN ortalama hangi aya mülakat maili gelir veya yetişir mi?

• @gucarslan imzaya taşıdım sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliyorum.

• @chudley135 merhaba, mülakat mailleri hemen bülten açıklanır açıklanmaz gönderilmiyor zaten.Bültenler bizim için cut off takibi yapabilmemiz açısından önemli. Hangi ay içinde mülakata alınabilme ihtimalini gösteriyor. Mülakata girecek olan kişilere ise mülakat maili ortalama 40 gün öncesinden gönderiliyor. Bu da demek oluyor ki Ekimde mülakat alma ihtimali olan kişilere mailler Ağustos sonu Eylül başı gibi gidebilir. Cn niz düşük, ds formunu da gecikmeden göndermişsiniz.. siz hazırlıklı olun bence 😊

• Arkadaşlar selamlar, lise diplomamızı göstermemize gerek yok dimi, sadece üniv diploması yeterli olacaktır? bir de social security numberım için elimde orjinal doküman yok taratılmış pdf hali var o numarayla ilgili birşey talep ederler mi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |