Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar Suriye sınırından Türkiye'ye girenler geldi aklıma.

• ⭐⭐⭐

@edmond_dantes İşçi ihtiyaçlarını zaten diğer vize türlerinden sağlıyor H1B, J vs. onun için DVyi pek etkilemez ama diğer vize türlerini etkileyebilir tabii ki bir ihtimal

• @edmond_dantes hocam resesyon yok abdde. abddeki sorun diversitydir,iklim değişikliğidir,coviddir vıdı vıdısından beyni sulanmış demokratların ekonomiden anlamaması ve içine etmesidir.
    Para basarak ekonomiyi düzelteceklerini zannettiler mesela. Mükemmel bir süperzeka ürünü bir çözüm.
    Bu aralar great resignation yüzünden işçi arayan çok şirket var. Özellikle mcdonalds ve benzeri şirketler, oteller vs. eleman ariyor deli gibi. Entry level, düşük yetenek gerektiren işler diyelim.

trump gelince düzelecek bunlar ve umuyoruz ki gerçek hayatla alakası olmayan yapay gündemlerle(gender identity olsun, yok transgenderlar hangi tuvalete gidecek vs) abdye inanılmaz zarar veren bu tipler yok olacak.

• @charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@edmond_dantes hocam resesyon yok abdde. abddeki sorun diversitydir,iklim değişikliğidir,coviddir vıdı vıdısından beyni sulanmış demokratların ekonomiden anlamaması ve içine etmesidir.
    Para basarak ekonomiyi düzelteceklerini zannettiler mesela. Mükemmel bir süperzeka ürünü bir çözüm.
    Bu aralar great resignation yüzünden işçi arayan çok şirket var. Özellikle mcdonalds ve benzeri şirketler, oteller vs. eleman ariyor deli gibi. Entry level, düşük yetenek gerektiren işler diyelim.

trump gelince düzelecek bunlar ve umuyoruz ki gerçek hayatla alakası olmayan yapay gündemlerle(gender identity olsun, yok transgenderlar hangi tuvalete gidecek vs) abdye inanılmaz zarar veren bu tipler yok olacak.

Trump gelmesin bidon iyi. Trump gelirse göçmenleri bizi duman eder. Rüyamızda görürüz green cardi.

• Yasaklı

@mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@edmond_dantes hocam resesyon yok abdde. abddeki sorun diversitydir,iklim değişikliğidir,coviddir vıdı vıdısından beyni sulanmış demokratların ekonomiden anlamaması ve içine etmesidir.

Trump gelmesin bidon iyi. Trump gelirse göçmenleri bizi duman eder. Rüyamızda görürüz green cardi.

Bidon iyi ama varil bidonu döver 😂

• @Ping-PONG
    :)) Doğrudur.

• Bu yıl ki başvuruda pasaport numarası istemeyecekler herhande

• ⭐⭐

@gungorhan Son başvuruda pasaport var kafasıyla devam. DV2024 kılavuzu yayınlanmadan kesin bir şey söylemek yalan olur.

• ⭐⭐⭐

@gungorhan İstenmeyecek. Açılan bir dava sonucu kaldırıldı.

• Başvuru sayısı en az ikiye katlar. Gelme hayali ya da durumu olmayan, başvuru şartlarını bilmeyen yüzbinlerce insan başvurur. Bu arada anlamadıpım şey pasaport alacak parası olmayan afrikalı iki kişi dava açacak parayı bulup avulat falan ayarlayıp böyle bir dava açıyor ve davaya bakan hakim bu ikisini haklı buluyor ama kazanan kişi en az 7-8 k dolara ve ülkeye giriş için pasaporta sahip olmak zorunda! Where is the adalet sayın yargıç?

• ⭐⭐

@arbalet orada tanidiklari varsa sponsor onlar olabiliyor veya ulkelerindeki rejim pasaport almalarina musait degildir gibi gibi

• @Programmer karşim selam. Sana mülakat tarihi vermediler mi ya? İmzana bakınca bi içim darlandı nedir olayın biraz anlatır mısın rica etsem.

• @celica kardeş ülkedeki rejimden ötürü pasaport alamayacak olan insnaları istisnadır pasaport istenmeyecektir diye belirtiyor zaten. Ayrıca sponsoru varsada vardır. Neden genelleme yapılıyor? Hakimin verdiği karar yanlış bence.

• Biz burada çıksın diye beklerken aramızdan binlerce insan hiçbirimize çaktırmadan Meksika üzerinden ABD ye giriş yaptı hepiniz biliyorsunuz olayı. Başka derdimiz yokmuş gibi birde bunları düşünür olduk. Ayrıca gördükki birbirini tutan bir millet değiliz. Şu olayı araplar ya da ortadoğulular yapsa herbiri yaşadığı süreci bir şekilde paylaşır. Youtube üzerinde almanyayı kötüleyip buraya gelmeyin diyen onbinlerce insanımızdan aramızda da varmış. Ben bu gidenlerinde Türkiye'de nasıl bir görüşe sahip olduklarını burada hangi siyasileri desteklediklerini çok iyi tahmin edebiliyorum. Yemin ediyorum soğudum kendi milletimden.

• ⭐⭐

@diablo_ercan ne zaman yayınlanır acaba? 2 ay kaldı

• ⭐⭐⭐

@arbalet Merhaba, olayın tamamı büyükelçiliğin rastgele ve çok az sayıda mülakat vermesi. Bir de büyükelçiliği iranlılar ve afganlar ile paylaşıyor olmamız. Evet birçok kişi mülakat alamadık ve sanırım bizim maceramız bitti.

• ⭐⭐

@Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@arbalet Merhaba, olayın tamamı büyükelçiliğin rastgele ve çok az sayıda mülakat vermesi. Bir de büyükelçiliği iranlılar ve afganlar ile paylaşıyor olmamız. Evet birçok kişi mülakat alamadık ve sanırım bizim maceramız bitti.

Bence hemen ümidinizi kesmeyin. Numaranız gayet iyi.

• herkese şimdiden bol şans dilerim umarım herşey istediğimiz gibi olur.
    Benim fotoğraf konusunda sıkıntılarım var. Geçen gün green card için fotoğraf çektirdim. Garantiye almak amaçlı başka bir yerde daha çektirdim. ikiside dediğine göre green card için düzenlemesine rağmen ikisinde birbirinden farklı.
    Diyelimki rasgele olarak seçildim (İNŞALLAH) fotoğraf uygun değilse has not been selected olarak mı görünür.

• Foruma 2018'de kayıt olmuştum takip ediyordum uzun zamandır, ilk defa 2023'e başvurabildim ama seçilmedim, bu sene olur ümidiyle beklemedeyim bakalım 2024 güzel şeyler getirir umarım bana.

• ⭐⭐

@debbieLA77 Eylül ayı diye biliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |