Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dytmelek, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@mexido

Linkinde yazıyor ama ekran görüntüsünü yükleyemedim. Aşağıya kopyalıyorum.

14 yaşın altındaki başvuru sahipleri:

Pasaport
    DS-160 formunun onay sayfası
    Son altı ayda beyaz fon ile çekilmiş, 5×5 cm boyutunda bir adet renkli fotoğraf. Gözlüklü olarak çekilmiş fotoğraflar artık kabul edilmemektedir; fotoğraf kriterlerini burada bulabilirsiniz.
    Türk kimliğinin (nüfus cüzdanı) bir kopyası
    Ebeveyn(ler)in geçerli B1/B2 vizelerinin kopyaları
    (Eğer varsa) A.B.D. önceki vizesinin bulunduğu pasaport.

Çok teşekkürler 😊
    Peki çocuk için randevu tarihi almamız gerekiyor mu yoksa direk pasaportu gönderip vizeyi gonderiyorlar mi?

• @mexido Randevu alınmıyor diye biliyorum sonuçta bir görüşme yapılmıyor ama diğer detaylardan emin değilim, yazan olursa öğrenmiş oluruz. Ds160 formunu doldurup ais kaydı oluşturunca bilgilendirme yapılıyordur belki de.

• @dytmelek, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@mexido Randevu alınmıyor diye biliyorum sonuçta bir görüşme yapılmıyor ama diğer detaylardan emin değilim, yazan olursa öğrenmiş oluruz. Ds160 formunu doldurup ais kaydı oluşturunca bilgilendirme yapılıyordur belki de.

Bende öyle düşünüyorum. Evet tecrübeli arkadaşlar yazarlar. Tekrar teşekkürler.:)

• Selamlar eylul ayinda amerikaya giris yapicam. 2021 de sadece tek doz biontech covid asisi oldum. Ucaga binmeden sanirim pcr testi yaptiyoruz istanbulda bu yeterli mi? Amerikaya girerken problem olur mu

• @furk4n Merhaba, aşağıdaki linkten güncel kuralları öğrenebilirsiniz.
    https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/seyahat-kisitlamalari/

• @furk4n 2 doz olmanız gerek.
    aşısızlar testle bile giremiyor.

• Merhaba, telegram grubuna üye olmak istiyorum yardımcı olur musunuz,?

• @charon hocam yanlış biliyorsunuz. Son değişiklik ile negatif test sonucu istenmiyor artık. Test olmadan uçuş yapılabilir artık. Thy nin sitesinden veya cdc den kontrol edebilirsiniz.

• @ob16222 bende onu dedim.
    Full aşılılar testsiz girebilir.
    aşı yoksa girilemez. Test yaptırsa bile giremiyor.

• Eylül de randevum var. Şuan bir randevu daha alırsam ne olur sizce? Görüşmede ikinci randevumu görürler mi?

• @lfcali ikinci randevudan kastınız nedir? Randevu gününü değiştirmek mi?

• @charon hocam kimse sormuyor aşıyı bilet alırken. Girişte de kimse sormuyor.

• @ob16222 check inde soruyorlar diye biliyorum.
    girişte bakmazlar, cbpnin görevi o değil.

• ⭐⭐⭐

@GC_dream ayy gerçekten harika bir gelişme olmuş, hem anne hem türk oluşumdan demekki duygusal düşündüm 🙂 şimdi postayla bebişe mi vize alınacak

• @Samet-Ünlü hayır. yeniden sıfırdan bir randevu

• Merhabalar, vize görüşmesinde banka hesap dökümünü göstereceğim ama param dolar hesabımda duruyor malumunuz kur dalgalanmasından dolayı. Sadece dolar hesabımı mı göstermem gerekiyor yoksa aynı bankadaki tl hesabımdaki para akışını da mı göstermeliyim? Teşekkürler.

• @grozaxe, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhabalar, vize görüşmesinde banka hesap dökümünü göstereceğim ama param dolar hesabımda duruyor malumunuz kur dalgalanmasından dolayı. Sadece dolar hesabımı mı göstermem gerekiyor yoksa aynı bankadaki tl hesabımdaki para akışını da mı göstermeliyim? Teşekkürler.

Çok farkedecegini zannetmiyorum ben zamanında hem F1 hem B1 de ikisini de almıştım ne olur ne olmaz diye ama pek bakmıyorlar bile.

• @lfcali Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım o yüzden bilmiyorum maalesef. Ama tahminim fark edecekleri yönünde çünkü bilgiler ve pasaport numaraları aynı olacak büyük ihtimalle. Neden yeni bir randevu alma gereği duyuyorsunuz? Yeni randevu alırsanız tekrardan $160 ödemeniz olacak biliyorsunuz değil mi?

• Merhaba , ingilterede ikamet ediyorum ankara anlasmasi ile geldim. Amerikaya turist vizesi almak istiyorum. Gerekli islemleri ingiltereden yapabilir miyim yoksa basvuruyu Türkiye den mi yapmam gerekiyor . Tesekkurler

• ⭐⭐⭐

İngiltere’den alabilirsin @kutay-özçilingir

Benzer Başlıklar

• 6
  • 40
  • 5
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.1k

| | | |