Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @emirgenco vatandaş eşleri ve sanırım 18 yada 21 yaş altı çocukları olarak seçebilirsiniz. Çocuk yaşindan emin değilim ikisinden biri.

• @emirgenco merhaba oncelikle yasadiginiz probleme dair uzuldum. Mumkun ise ne gibi sorun yasadiginizi buradan açıklayabilir misiniz?.. belki baska arkadaslara yardimci olur vereceginiz bilgiler.

Sorunuza gelecek olursak;
    Asagidan birakacagim link uzerinden processing times a bakabilirsiniz.

Bu noktada form secenegi I-130 petition for alien relative olacak.

1. Form category ise us citizen filling for a spouse, parent or child olacak. (Esiniz abd li ve sizin adiniza basvuruyu baslatacak ise)

• Yakın tarihte randevu alan varmi acaba

• herkese merhaba, ilk sayfada yazan form i 130 bilgileri ile ilgili birkaç sorum olacak.

1. formu online olarak mı dolduruyoruz? artık çıktı almamıza gerek yok mu?
      2.formu doldurduktan sonra diğer aşamalar hala aynı şekilde mi yoksa değişiklikler oldu mu.* (NVC kısmı, ücret ödeme kısmı vs )
      teşekkürler
  • ⭐⭐

@Berkan-Duru teşekkürler bilgi için ben özel bir sorun yaşayıp ülkeden ayrıldım. Ve tek girişli bir vize olduğu için k1. Bu hakkımı kaybetmiş oldum bu yüzden cr1 e başvuracağım

• ⭐⭐

@Samet-Ünlü peki bu nebraska yada heran gibi şubeye gönderebiliyor muyuz yoksa sadece ikametin bağlı olduğu şubeye mi gönderiliyor

• @emirgenco dosyaniz için servis center seçemiyorsunuz onlar kendi yoğunluklarına göre ayarlıyorlar. Ikametle ilgisi yok diye biliyorum.

• ⭐⭐

@ecom anlaşıldı teşekkür ederim kardeşim çok sağ ol

• Merhabalar ben forumda yeniyim, biz islemlerimizi avukat araciligiyla yaptik DQ muz 28 mayis da geldi ama hala mulakat tarihi maili gelmedi dq maili bizimle ayni olan var mi acaba

• @Merve-Güngör Benim DQ da 9 Haziran ancak bana da henüz gelmedi. Muhtemelen hepimize aynı gece gönderecekler maili. Ama bu kadar gecikmeleri biraz standart dışı oldu gibi. Bu hafta içinde bekliyorum özellikle şu birkaç gün içinde.

• @Merve-Güngör avukata ne kadar ödediniz acaba?

• Bizim dq 29 Haziran. Henüz 1 ay olmadı. Biz de bekliyoruz.

• ⭐⭐

@drserdar ek döküman taleplerinin tarihlerini sıralamışsınız imzanızda neden. Bu kadar çok ek evrak istediler acaba ?

• @drserdar cevabiniz icin tesekkur ederim muhtemelen kurban bayrami,4 temmuz ve 15 temmuz tatilleri yuzunden bu kadar uzadi

• @timtim, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@Merve-Güngör avukata ne kadar ödediniz acaba?

Avukat akrabamiz oldugu icin normal bir ucret odemedik

• @Merve-Güngör başvurunuzda hata mı olmuştı düzeltme istediler

• Arkadaşlar benimde sonunda nvc de dosyam onaylandı umarım banada randevü emaili sizlerle beraber toplu gelir

• @cokbekledik86 hayırlı olsun size de ilk dağıtımda gelir bence 👍

• @cokbekledik86 Tebrik ederim👏👏

• DQ olan bütün arkadaşları tebrik ederim, darısı tüm bekleyenlere inşallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |