Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@moyo56 lk fırsatta kontrol edip gruba dahil edileceksiniz.
    malum tatil olduğu için sürekli kontrol edemiyoruz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @gucarslan tamamdır, teşekkür ederim.

• Telegram grubu mu var nasıl katılabilirim acaba burası çok karışık ve zor geliyor gerçekten çok kolaylık olur benim için malum yani katıldım mesajları okurken burayı kullanırken zorlanıyorum 🫤

• @ylmzberna
    merhaba bu iletinini birinci sayfasına bakın orda yazıyor telegrama nasıl katılacagınız

• ⭐⭐

@ylmzberna Merhaba telegram grubu ve excel listesi için BURADAN katılım talebinde bulunabilirsiniz.

• @achillesoag teşekkür ederim bunu hemen bugün yapacağım

• Herkese merhaba,
    Forumdaki bilgiler gerçekten çok değerli emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Telegram grubu için formu doldurdum ne kadar süre sonra dahil olabilirim

• ⭐⭐⭐

@pelodi Merhaba, adminlerimiz kontrol sonrasında eklemesini yapacaktır. Bir kaç gün içinde eklenmiş olursunuz tatil nedeniyle biraz sürebilmekte.Bu esnada excelli aralıklı olarak kontrol edebilirsiniz eğer herhangi bir nedenden dolayı telegram grubuna eklenemezseniz excellde not düşüyorlar nedenini oradan öğrenebilirsiniz

• Herkese iyi akşamlar umarım 2023 kazananların hepsi mülakatlarını alıp hayallerine kavuşur telegramı nasıl veya nereden kontrol edebilirim şimdiden çok teşekkür ederim

• Merhaba,

Mülakata case numara sırasına göre çağırıyorlar diye biliyorum ama covid sürecinde sanırım DS-260 formunu doldurma sırasına göre çağırmışlar. Bu süreç devam ediyor mu yoksa Case numarasına göre mi çağıracaklar?

2022 içinde form doldurma sirasina göre oluyor diyorlar ama sayı case sayısı 26 binlere gelmiş deniyor bu nasıl oluyor.

(Bu kıymetli forum için emeği geçenlere teşekkür ederim.)

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar ben DS formunda egitim bilgimi yanlis yazarak gonderdim (do you have any secondary or above education sorusuna NO demisim yanlislikla ve fark etmedim sonra.) Nasil duzeltebilirim KCC ye email atmak yeterli olur mu?

• Arkadaşlar 2022 kazananlardayım 16 bin. Sıradayım hangi aya mülakat tarihi gelir

• Merhabalar 2023 çekilişinde greencard kazandım ds260 formunu doldurdum 2 ay önce randevu tarihi ortalama ne zaman olur ve randevu yeri ve tarihini nereden öğrenebilirim

• ⭐⭐⭐

@qermenco 2023 için işlemlerin nasıl ilerleyeceği belli değil henüz ilk mülakatlar verilmeye başlayınca anlayacağız CN mi yoksa DS submite göre mi gideceklerini

• ⭐⭐⭐

@ekm mülakat alana kadar dosyanızı açtırmayın mülakat aldıktan sonra dosyanızı açtırıp güncelleyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@Aras-Aras Ankara konsolosluğu bilir

• @Uğur-0 randevu yeri Ankara tarihini mail gelince öğrenirsiniz

• @Uğur-0 bu sene form göndermeye göremi çağıracaklar yoksa case noya göremi belli değil mülakat tarihinin nezaman olacağını kimse bilemez.sürecinizi imzaya taşıyın geçmiş yılların istatistiklerini kontrol edin kim nezaman mülakat almış bi tahminde bulunabilirsiniz.insanların size yardımcı olmaları için sürecinizi imzanıza taşıyın öncelikle

• Değerli dv2023 kazananları. Bize mülakat sırası gelecek mi, dv2023 de kullanılan verilerin ne anlama geldiği, hususlarında bu başlık ile birlikte muhakkak sayılarla dv2023 sayfasını da takip etmelisiniz. Sizlere mülakat geldiğinde ise dv2023 mülakat aşamaları başlığını takibe başlamalısınız...

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   sanaldeniz sanaldeniz 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |