Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayşebirkadın Evliliğinizi Türkiye'de yapıp green card sürecine evli olarak birlikte devam ederseniz erkek arkadaşınızın gc alması daha kısa sürede olacaktır. Daha sonrasında evlenirseniz bu süreç çok daha uzun ve zorlu.

• Maalesef şuan evlenme gibi bir durum söz konusu değil. Beklediğimiz bazı şeyler var. Peki o süreç ne kadar sürüyor? @Retoucher

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fener18 Eger DV2023 talihlisiyseniz imzaniza basvuru bilgilerinizi tasimalisiniz. Eger DV2023 talihlisi degilseniz bu basligi kullanmayin.

• ⭐⭐⭐

@ayşebirkadın DS belgesini doldurduğu için erkek arkadaşınızın turist vizesi yüksek ihtimalle red olarak sonuçlanacaktır planınız türkiyede evlenmeye yönelik oluşturmanızı öneririm

• Yasaklı

@crazycells 2023 talihlisiyim imza işini çocuğum yaptı arada bir forum konuşuyoruz ama hep imza süreci diyorsunuz. İmza süreci olmadan iletişim kurmak yasak mı? Bari imza süreci istemediğiniz bir bölüm açında orda iletişim kurabilelim

• ⭐⭐⭐

@fener18 sormuş olduğunuz sorulara daha sağlıklı cevap alabilmeniz için imza süreci önemli. İmza sürecinizde olmadan bir soru sorduğunuz sizin kaç senesi kazananı olduğunuz, case numaranızın kaç olduğu, DSi ne zaman doldurduğunuzu bilmeden size sağlıklı bir dönüş sağlayamayacağı için adminler imzanıza taşımanız önemli. Herhangi bir yasaklık bir durum yok ama sorduğunuz soruya tek seferde cevap verebilecek iken adminler sizin sorunuza önce yukarıdaki bilgilerinizi sorup ardında sizden gelecek bilgilere göre tekrar cevap vermekle uğraşmaları daha da zor oluyor sonuçta burada yüzlerce kişi var ve hepsine yardımcı olmaya çalışıyorlar onlarıda anlamak lazım

• Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş gerçi ben adminlere soru sormuyorum.kimin admin olup olmadığınıda bilmiyorum.ben hiçbir admine soru sormadım öyle muhabbet için konuşuyoruz bazen talihlilerle

• Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş siz mesela admin mısınız? Bir admin simgeniz filan var mı?

• @Retoucher, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayşebirkadın Evliliğinizi Türkiye'de yapıp green card sürecine evli olarak birlikte devam ederseniz erkek arkadaşınızın gc alması daha kısa sürede olacaktır. Daha sonrasında evlenirseniz bu süreç çok daha uzun ve zorlu.

Detaylı bilgiler için 👉🏻 bu konuyu inceleyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@fener18 Hayır ben admin değilim, gördükçe öğreneceğiniz alışacağınız adminler mevcut crazycells ve gucarslan gibi. Bir simgeleri yok ama şimdiden iki tanesini öğrenmiş oldunuz

• Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş eyvallah sağol

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayşebirkadın DS belgesini doldurduğu için erkek arkadaşınızın turist vizesi yüksek ihtimalle red olarak sonuçlanacaktır planınız türkiyede evlenmeye yönelik oluşturmanızı öneririm

Kazanan talihli @ayşebirkadın olarak anladım ben. Bu şekilde beyefendinin ds260 doldurma durumu yok zaten. Erkek arkadaşı turist vizesi ile ABD ye gelip daha sonra orada evlilik yapmayı düşünüyorlar. Ve bu konuda süreci en baştan evli olarak tamamlamalarını bir başka mesajımda tavsiye ettim.

• ⭐⭐⭐

@Retoucher evet şimdi tekrar okuyunca tek başına greencardı alıp daha sonra erkek arkadaşını turist vizesiyle oraya getirip evlenmeyi düşünüyor gibide algıladım. Biraz iki tarafada çekilebilecek şekilde sormuş soruyu aslında.Dediğiniz gibi en rahatı tabiikide evlenip sürece birlikte başlamak ama herkesin durumu farklı olabiliyor tabii

• @achillesoag çok teşekkür ederim 😃

• Herkese merhaba,

kusura bakmayın yazışmaları biraz kaçırmış olabilirim. Case numaralarının aktif olması ne zaman başlayacak ve nereden takip edebiliriz?

• ⭐⭐⭐

@ardaergn Merhaba, 2023 süreci 1 ekim itibariyle başlayacak. Ekimde hangi numaraların aktif olacağını ağustos ayında açıklanacak bültenden takip edebilirsiniz.

Bülten için tıklayınız

Şu anda 2022nin aktif ve geçmiş bültenini biraz inceleyerek konuya daha hakim olabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@ayşebirkadın Evet , Türkiye'den yürütülebiliyor ama uzun sürüyor diye biliyorum. Evlilik düşünceniz ciddi ise mülakattan önce evlenirseniz beraber gidebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için sayın @crazycells 'in hazırladığı şu konuya bakın.
    Family Sponsored Green Card (Aile sponsorluguyla Green Card almak)

• Merhaba, bankada gösterilen paranın halkbankta olması sıkıntı olur mu? Bence olmaz ama yine de sormak istedim. Malum ABD ile aradaki halkbank davası sebebiyle, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berkaycett merhaba, eğer halen gruba eklenmediyseniz bana özel mesajla bilgi verin lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@masewu hayır yaratmaz, iki pasaportu da mülakata götürün yeterli.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |