Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Anlıyorum Gürcan Bey hiç bu şekilde düşünmemiştim uyarınız için tekrardan teşekkür ederim.

• Merhaba herkese, ben de çoğu kişi gibi beklemedeyim. Formu geç submit ettiğim için sıra gelir gelmez mi emin olamıyorum. Formu sadece kendi adıma doldurup göndermiştim. Formda eşimin benimle gelmeyeceğini belirtmiştim. Ancak şu sıralar planlarımız biraz değişti. Eşimin adına form göndermek için sizce geç mi kaldım? Gönderirsem kendi formumu da güncellemem gerekir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oneirou eşinizin formunu şimdi gönderin, sorun olmaz.
    mülakat alırsanız da [email protected] adresine mail atıp ilgili kısmı güncellemek istediğinizi belirtirsiniz.

• @gucarslan Teşekkür ederim.

• Ankara mülakat vermedi daha değil mi yada verdiyse de forumdan arkadaslara vermedi heralde. Ankara dışındaki alternatiflerde biraz zora girdi gibi sanırım. Bir çok mail gidince. Artık biraz heyecanımı yitirdim mülakat alanlara bol şans mülakat bekleyenlere de inşallah diyerek olacaksa olur moduna geçiyorum. Olmayacaksa da hayırlısı değilmiş diyeceğiz artık.

• 15 Haziran postları açıklandı. Ankara var mı acaba

• Screenshot_20210714-233057.png

Bu tabloya göre aile üyeleriyle birlikte Avrupa kazananı sayısı :38.292

Şuan avrupanın vize verilmiş veya transferde bekleyen an itibariyle toplam sayısı : 18.719

Bu verilere göre hemen hemen %50 si verilmiş demek oluyor Avrupa için.

• @braveheart-34, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Screenshot_20210714-233057.png

Bu tabloya göre aile üyeleriyle birlikte Avrupa kazananı sayısı :38.292

Şuan avrupanın vize verilmiş veya transferde bekleyen an itibariyle toplam sayısı : 18.719

Bu verilere göre hemen hemen %50 si verilmiş demek oluyor Avrupa için.

Ankara'nın Ağustos ayı eu mülakatlarını bekliyoruz, her gün bir ülkenin bazen birkaç ülkenin postları açıklanıyor...

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlr Avrupa uçuşa geçti hadi hayırlısı inşallah.

• arkadaşlar merhaba 4 kişilik aileyiz , green cardlarımız geldi ama çocuğumun green cardı gelmedi.takip numarasına baktığımda ödeme alındı yazıyor. başına gelen oldu mu ne yapmak lazım

• Ankara agustos mülakatları için telegramda bir haber varmı acaba

• Arkadaşlar Saraybosna’dan dönüş alan oldu mu acaba? Cuma günü iki hafta olacak maili göndereli ama olumsuz olarak bilir dönüş alamadım şimdiye kadar?

• @sanaldeniz malesef şu an için haber yok.

• @nihat26 buradaki herkes emin olun “keşke böyle bir sorumuz olsa” diyordur. Bu soruyu sanırım yanlış başlıkta sordunuz. 🙂

• Tahminin güç olduğu bir yıldayız. Talihimize yeniden ihtiyacımız var.
    Mail gelenlerin haberi bizimle paylaşması bekleyenler açısından oldukça önemli.

• @Adam merhaba. bende sürecimi sizin gibi iletletmeyi düşünüyorum. bu konuda bilgi olarak destek verebilir misiniz?

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |