Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@cck80 Öncelikle tebrikler. Hem sizin hemde eşinizin bilgilerini excel tablosuna işlemek için bilgileri girdiniz mi acaba? (Bu konunun 3. iletisinde mevcut.)

• tesekkur ederim, simdi formu doldurdum ve excell listesine dahil oldum kendi adima.

• Telegram grubuna dahil edilmeyi bekliyorum rica. Kullanici adimi excell formunda belirttim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cck80 kontrol edip destek olacağız.

• ⭐⭐

Herkese guzel gunler, iki soru icin mesgul ediyorum okuyan arkadaslari. Imzamdan da belli oldugu uzere (yuksek CN) hevesim bogazimda gelismeleri takip ediyorum. Forumda okuduklarima gore Saraybosna ABD konsoloslugunun oturum-calisma gibi vize turune bakmadan birkac kisiye vize mulakatini verdigini goruyorum; 1) Acaba bu durumun benzeri olan baska ulke var midir?, 2) benim Kanada vizem (sadece turistik) var, acaba B plani olarak Montreali hesaba katmalimiyim. Maalesef AOS olasiligim oldukca dustu DS-260`i gonderince ABD vizesi hayal oldu-hatta basvurdugum fellowship ihtimalinin vizesi bile sallantida... ve haliyle olasiliklari dusunup duruyorum. Forumu inceledim ve spesifik olarak bu konularda bir deneyim bulamadigim icin yazdim bu sorulari, belirsizligin ve kimsenin cevap verme zorunlulugu olmadiginin da farkindayim, yine de mesgul etttigim icin kusura bakmayin ve tesekkur ederim.

• ⭐⭐

• miyim ayri. 😁
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@lumos merhaba.
    şuan bosna'dan başka dosya kabul eden bir konsolosluk yok ne yazık ki, olacak mı o da belli değil.
    kanada turist vizenizle de orada mülakat alma durumunuz ne yazık ki çok zor çünkü yasal oturum sahibi olmuyorsunuz.
    süreciniz resmi olarak başladığında farklı opsiyonları / konsoloslukları denemeye devam edebilirsiniz.

• Merhabalar, aklıma takılan bir soru var. GC kazandığımız siteye girdiğimde adımın altında C/O yazısının yanında annemin ismi ve soyismi yazıyor. Bu ne demek oluyor acaba?
    8e7333ec-bd8e-446d-8fda-5f49a935a962.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muharrem1963 bu ibare care of anlamına gelir ve posta işlemlerinde siz olmadığınız zaman başka kişinin teslim alması için kullanılır genelde.

DV süreci için bir anlamı yoktur bu ibarenin, dikkate almanıza gerek yok.

• ⭐⭐⭐

@Paniccio Alacağınız evrakların geneli e-devletten çıkartılan evraklar olduğu için acele etmenize gerek yok

• @gucarslan teşekkür ederim. Keşke bu siteyi daha önce keşfetseydim. Sağolun

• Merhaba şu an serbest çalışıyorum sigortalı bir işim yok ama ds260 formunda present work çalıştığınız işyeri kısmına kendi ismimi mi yazmalıyım? @crazycells

• ⭐⭐

@gucarslan cok tesekkur ederim! Umarim hic boyle yollara gerek kalmaz tabi, aliriz vizelerimizi.

• @Emre-Kurtulmuş yorumunuz için teşekkürederim.
    Telegram grubuna nasıl dahil olabilirim?

• Merhaba Arkadaşlar,

DS260 formunun son sayfasında, konfirmasyon sayfasında case number ı giriyorum, ama kabul etmiyor. Acaba başında 0'lar olmadan mı girmem gerekiyordu?

• ⭐⭐⭐

@MuratA Evet aradaki sıfırları yazmadan girin 2023EUxxxx olarak direk

• @Emre-Kurtulmuş Eksik olmayın, sağolun.

• Merhaba Arkadaşlar,

Eşimin (principal applicant) DS260 formunda tespit ettiğimiz hata (soyadının başında fazladan bir A harfi) nedeniyle formu tekrar açtırdım. Bugün itibarıyla formu tekrar gönderdim ve "submit date" 14.06.2022 oldu. Bununla birlikte diğer aile üyelerinin (ben ve oğlum) "submit date"i 12.05.2022 olarak kaldı. "Submit date"e göre bir önceliklendirilme yapıldığında bizim durumumuz ne olur? Sadece "principal applicant"ın "submit date"ine mi bakarlar yoksa diğer aile bireylerinin "submit date"ini de göz önünde bulundururlar mı? Ne dersiniz?

Şimdiden teşekkür ediyorum. Selamlar...

• ⭐⭐⭐

@Paniccio Bu konu başlığının ilk sayfasında 3. yorumda gucarslan beyin telegram grubuna katılma yönergesi mevcut onu takip edebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |