Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Melih-Halıcı Forum yöneticilerinden cevap alabilmek için öncelikle sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen :

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

2023 yılı son 2 yıla göre daha avantajlı olacağı kesin ama bekleyip göreceğiz.

• @Melih-Halıcı bunu zaman gösterecek umarım herkes vizesini alır ümidinizi kaybetmeyin yeter ki.

• Merhabalar,

Formu 'imzala ve gönder' seçeneğini tıklayamıyorum. Kaydet seçeneği tıklanıyor ama 'imzala ve gönder' seçeneği tıklanmıyor. Daha önce bu tür sorunla karşılan oldu mu kaçırmış olabilirim kusura bakmayın?

• arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bu bankadaki hesapla alakalı. Şimdi benim bir arabam var ve bu arabayı satarak hesap dökümü göstereceğim, ama şu an satmak istemiyorum Türkiye şartlarından dolayıı. Mülakat tarihi aldığım zaman satmayı düşünüyorum. Sorum şu bu da yaklaşık 3 aylık bir banka dökümü göstermiş olmam demek. Bu durumda bir problem yaşar mıyım acaba

• @AKIN-DİLEK şuan aracınızı satmayın çünkü herşey daha kesin değil ayrıca mülakat tarihi aldığınız zaman satabilir veya aracınızın değerini gösteren belge ile mülakata katılabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@kalendercelebi Aynı sorunu geçen gün bende yaşadım, review bölümündeki sayfaları tek tek geçin direk sign bölümüne geçmeyin üst kategoriden

• Merhaba, merak ettigim bir konu var. Biz vizeyi aldiktan (daha dogrusu saglik muayenesinden) sonra ABD'ye giris icin 6 aylik bir suremiz olacak ya hani, diyelim ki biz ABD'ye gelmeden ulkede ozel bir durum yasandi (malum burasi Turkiye) ve ulke genelinde OHAL ilan edilip yurtdisina cikislar yasaklandi. Eger bizim 6 aylik suremiz bu yasak doneminde sona ererse hakkimizi tamamen kaybetmis mi oluruz, yoksa bu olaganustu durumdan dolayi bize ozel bir hak taniyip, vizemizi OHAL bitisinden sonrasina uzatirlar mi? Gecmiste yasanmis ornegi var mi bunun acaba?

• @leviathan ohal çıkmaz ama Yunanistan ile adalar yüzünden savaş çıkar. Amerika da Yunanistan ı destekler. Senaryo nasıl. Belki de gerçek olur. Onun için vizeyi alınca derhal gitmek gerekir ...

• Arkadaşlar merhabalar. Bu sene bana green card cıktı. kendıme aıt kısmı doldurup submıt ettım. ancak esımın formundakı submıt bolumunde kımın pasaport numarası yazılmalı anlayamadım. en sondakı submıt kısımda kazananın yanı benım pasaport numaram mı yazılmalı yoksa formun sahıbı olan esımın pasaport numarası mı ? yardımcı olabılırsenız cok memnun olurum.

• merhabalar, 2023 kazananlar icin telegram grubu var mı acaba

• ⭐⭐⭐

@Sam-M Hayırlı olsun, "DV2023 Aşamaları" başlığından ilgili adımları takip ederek excel listesine ve telegram grubuna dahil olabilirsiniz.İlk sayfasında 3. yorumda bahsettiğim başlığın gerekli detayları bulabilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkür ederim 🙂

• @kalendercelebi CN numaranızı yazarken sıfırlar (2023EUXXXX)olmadan yazıp öyle submit edin.

• merhaba, esim ve ben ayri ayri kazandik bu sene:) benim case numarasi 17 Bin, esimin 24 Bin, sizce basvuruyu ikisi uzerinden de mi yapmaliyiz yoksa sadece ben basvursam yeterlimidir?

• merhaba, esim ve ben ayri ayri kazandik bu sene:) benim case numarasi 17 Bin, esimin 24 Bin, sizce basvuruyu ikisi uzerinden de mi yapmaliyiz yoksa sadece ben basvursam yeterlimidir?

• @leviathan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, merak ettigim bir konu var. Biz vizeyi aldiktan (daha dogrusu saglik muayenesinden) sonra ABD'ye giris icin 6 aylik bir suremiz olacak ya hani, diyelim ki biz ABD'ye gelmeden ulkede ozel bir durum yasandi (malum burasi Turkiye) ve ulke genelinde OHAL ilan edilip yurtdisina cikislar yasaklandi. Eger bizim 6 aylik suremiz bu yasak doneminde sona ererse hakkimizi tamamen kaybetmis mi oluruz, yoksa bu olaganustu durumdan dolayi bize ozel bir hak taniyip, vizemizi OHAL bitisinden sonrasina uzatirlar mi? Gecmiste yasanmis ornegi var mi bunun acaba?

Kardeşim daha geniş bir örnek vereyim sana.
    Sağlık raporunu aldın 1 ocakta diyelim 1 haziran son girişin değil mi? Sonra dedinki vazgeçtim gitmeyecem, ya da başka işlerin çıktı ve giriş süresini aştın. Böyle bir durumda tekrar konsolosluğa gisiyorsun vize süreni uzatıyorlar. Tabii konsolosluğa vize görüşme ücretini tekrar ödüyorsun. Sağlık belgeni yenilemeni isteyebilir böyle bir talep olursa unganlarada 400 usd civarı bir para bayılıyorsun. Bunu yapana kadar 1200 dolara gidiş dönüş bilet al git birkaç gün kal geri dön.

• @Buse-Esen bunu bende merak ediyorum

• Yasaklı

Case No 30 bin üstü gelmesi mümkün olur mu arkadaşlar? 🙂 KCC bizide gör abi 🙂

• @leviathan yakın tarihte bunun bir örneği yok.
    fantaziye de gerek yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |