Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mresit bu 2022 ekimde bitecek olan dv2022lerin mülakatları.biz yani dv2023mulakati da onların ki bitince başlayacak.bizinki başlayınca dv2022,lerin hakları yanmış olacak.bizim haklar da 2022ekim başlayıp 2023ekimde bitecek .bizim haklar da 2023ekimde bitmiş olacak yani.biz takibe 2022 ekimde baslayacagiz

• @Rosesy gecen bunla ilgili biri aciklamisti .günün önemi yok ay onemli diye Mayıs ayında gondermissiniz ve numaranız ilk 1000de muhtemelen tahmin sadece ama Ekim ayında ilk mülakat olacaklardasiniz.rahat olun arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın.yerinizde olmak isteyen yüksek case no binlerce insan var :))

• @Rosesy bu ilanı okuyun netleşir

• @Rosesy Current olmadıkça bunun bir önemi yok şuan

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   İsil Gursoy İsil Gursoy 

• @gucarslan bu mesaj kontrol uygulaması diğer vize türleri için sanırım değil mi (f1,b1 vs.) göçmen olarak kalma şüphesinden dolayı ?

• @gucarslan Bu durumu yasamis olanlarin yazdiklari var midir bu forumda? Bu konuyu pek anlamadim. Oradaki gorevlinin telefondaki mesajlari okumasi ozel hayatin gizliligini ihlal etmiyor mu? Hadi bunun icin ozel bir kanun var diyelim "ulke guvenligi" gerekcesi ile, peki Turkce olan yazismalari nasil okuyacak tek tek? Bunun icin ciddi zaman harcanmasi gerekir Whatsapp, sosyal medya uygulamalari vs. derken. Teror vb. baglantisi olmayan insanlari kafalarina gore asilsiz gerekcelerle geri gondermelerine sebep olmaz mi bu uygulama?

• @Rosesy ABD ye terörist bir eylemde bulunmak için mi geliyorsunuz sorusuna "evet" demediyseniz sizin sıra numaranız gelmemesi için bir neden yok bence..

• Merhaba Arkadaslar,

Öncelikle dv2023 de kazanan herkese tebrikler. Umarim hersey gönlünüzce olur.

Ben almanyadan katiliyorum, ve ds260 le alakali bir kac sorum olucak.

Family Information: Parents

Place of Birth deki kademede
    City ve State/Province sorguluyorlar.

Annem Ceyhan dogumlu ve Babam Pülümür.

Peki nasil doldurmam dogrudur?
    Türkiyede Province nasil geciyor?

Yardim ede bilirseniz, cok sevinirim.

• @luci siz dv2020 miziniz eğer cevabınız evet ise zaten şuan herşey muallakta oldugu için bence birşey yapmayın netleştikten sonra yapın

• ⭐⭐⭐

@dium City = Ceyhan - Province = Adana. Province bizdeki " İL " oluyor.

• Bu ileti silindi!

• Selamlar herkese iyi forumlar,
    kız arkadaşımla green card mülakatından sonra evlenmeyi düşünüyoruz sonucuna göre, acaba onunda greencard alıp yanıma gelmesi ortalama ne kadar bir sürede tamamlanır

• @erennlk Birde ek olarak ds260 forumnda sosyal medya hesaplarında full url yerine kullanıcı adlerımı yazdım zaten bunlar unique şeyler bir sorun yaratırmı?

• @erennlk Hayır,bir sorun teşkil etmez.

• Herkese iyi akşamlar. Ben Türkiye'de gayrimenkul değerleme uzmanlığı yapıyorum ve bu işi Türkiye'de sadece 4 yıllık üniversite mezunları yapabiliyor. Ds-260 formunda "bu iş için eğitim veya tecrübe gerekiyormu" kısmını yanlış anladım galiba ve hayır dedim. Aslında sadece üni mezunları yapabildiği için evet mi demem gerekirdi formu actirmam gerekecek mi sizce cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Merhaba.Ben Ds 260 formunu doldurmayla ilgili sorun yasiyorum The case information you entered does not match our records. bu yazi geliyor bu sorunu yasayan varmi aranizda ?yardimci olursaniz sevinirim.

• @Programmer yardiminiz icin tessekür ederim.

Ozaman Pülümür city oluyor Tunceli de Province/State?

• @Rasheee Merhaba,eğer hata yaptığınızı düşünüyorsanız mülakat tarihi aldığınızda DS-260 Formunu açtırıp düzeltebilirsiniz şuanda açtırmamanızı öneririm.

• @Nunu-Jafarova Case numaranızı yanlış giriyor olmalisiniz örnek:2023EU00001234 diye girin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |