Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, sanırsam ABD'ye girişte mesajlaştığımız platformlardaki mesajlarımız falan okunduğundan ABD girişimize engel olunabiliyor gibi duyumlar aldım. Telegram, WhatsApp gibi uygulamalardaki mesajları görüyorlar tarzında. Giriş yaparken bu uygulamaları silmemiz gerekiyor mu?

• @crazycells hayır tarih yoktu sadece pasaport numarası istedi ,,tarih sorulmadı..sadece geçerli pasaport için tarih yazdım .

other country/region of origin (nationalty) RUSSIA
    do you hold a passport from the country /region of origin (nationality) above ? YES
    Passport Number : 1234567 ( 1 rakam yanlış yazıldı )
    ve bu pasaportun geçerlilik süresi şubatta bitmişti.

• ds260 formunda sehzadebası cad yazacağıma sehzdebası cad yazmısım bir sıkıntı olurmu bir harften birde iş numarasını ev telefonunu verdim öğrenci olup evdem calıstım icin bir sıkıntı olurmu olmaz diycenizi benzer sorulardan tahmın edebiliyorum ama insanın ici rahat ediyor tesekkurler simdididen

• arkadaşlar 2022 için randevu alan en yüksek case no şuanda kaç

• Arkadaşlar günaydın.
    Benim formda hatalar vardı.açtırdım ama bütün formları açmamışlar sadece benim formu açtırmışlar.talihlide benim.bende eksik kalmadı tamamen düzelttim.kızımın formunda annesinin ikinci soyismi yazılmamış.eşimin formunda soyisminde conpolat yerine campolat yazılmış bu sorun yaratırmı sizce
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Birand mülakat tarihi aldığınızda [email protected] adresine mail atıp bebeğinizi durumu bildirin ve formunuzu açmalarını talep edin. sonrasında hem kendi, hem eşinizin formunda bebeğinizi ekleyin. ayrıca add applicant seçeneğinden bebeğiniz için de bir form doldurun. sonrasında bebeğiniz için çıkarttığınız pasaport ile mülakata gidin yeterli..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muharrem1963 evet gerçek. bununla ilgili bir forum başlığı oluşturacağız yakında.
    kısaca, göçmen olmayan bir vizeyle ülkeye girerken tavsiyemiz, bu tür konuları konuştuğunuz uygulamaların yüklü olduğu telefonlarınızla ülkeye girmemeye gayret edin lütfen.

şimdilik bu raporu inceleyebilirsiniz;

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrey34 bu tür ufak hatalar sorun olmaz merak etmeyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bates7 forumdaki DV2022 başlıklarını kontrol edebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Volkan-Cam merhaba, bu iletide nasıl form açtırmanız gerektiğini anlatmıştım. "all family members" ifadesi kullanmadığınız için açmamışlar bütün aile bireyleri için. diğer bilgilerinin bilgilerini mülakat aldığınızda değiştirebilirsiniz. şimdilik işlem yapmayın..

• @gucarslan
    Tamam çok teşekkürler

• Selamlar, ds260 formunu doldurup submit ettim. Şu an çalıştığım işten ayrılmayi ve 3 4 ay tatil yapip bir yandan yeni iş bulup yaz sonu yeni ise başlamak istiyorum. Ancak işler ters gider de iş bulamazsam ve vize mülakatina işsiz olarak katilirsam bu bir sıkıntı olumsuzluk yaratır mı ? Ek olarak; bu durum mülakatta göstereceğim nakiti ve mal varlığı beyanımı olumsuz etkilemeyecek. Yeterli maddi birikimim var. Teşekkürler. @crazycells @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teamspirit merhaba. elbette sorun yaratmaz, yeterli maddi birikimi gösteriyorsanız eğer. önemli olan doğru ve gerçek beyanlarda bulunmanız.

• @crazycells onu biliyorum da basvuru yaparken visa tipi soruyor mecburen birini yazmam lazım.mulakat olurken de greencard çıktı süreç devam ediyor demeyi planlıyorum.gerci case no yüksek olduğu için şimdi erken olacak başvurular ondan sanırım case no 20k current görünce bültenden başvuru yapmaya başlarim.zira bizim şirkette is mülakatlari 2-3 ay hatta bazen 6 ay sürebiliyor anca denk gelir

• @Emrey34 17000e yüksek demeyin yaa .,

• @gucarslan evet biraz fazla temkinliyim sanırım çok soru olunca atlanır veya başkası cevaplayinca siz yorum yapmazmisiniz acaba diye etiketliyordum bundan sonra etiketlemeem teşekkürler

• @Emre-Kurtulmuş başvuru yaparken birini çoktan seçmeli olarak seçmek zorunda bırakıyor başvuru sistemi yani açıklama yapmaya yazmaya imkan vermiyor.ben kendi sirketime ve muadil rakip firmalara basviru yapıyordum ve bizde işe alım ,bazen 6ay bile sürebiliyor mülakatlar ondan dolayi biraz önden basvurayim demiştim ama gene erken sanırım .ondan zaten case no yüksek biraz daha bekleyip case no 20k. Current olunca mesela başlamak daha mantıklı olacak.tesekkurler

• @gucarslan Öncelikle çok teşekkür ederim. Farklı bir telefonla ama geçmişten bu yana kullandığım numara da olsa erişebilme durumu var mı?

• @bates7 dün baktim 20000civari idi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muharrem1963 aynı numara üzerinden uygulamaları kurarlarsa erişme ihtimalleri elbette var.
    tavsiyem farklı bir hatla + telefonla girip, sim kartınızı valizinizde bulundurun eğer vazgeçemiyorsanız. ya da e-sim kullanın..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |