Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yekta DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

mülakata son 4 gün heyecan dorukta :)))) umarim dilimiz tutulmaz içerde :)) bugun giren arkadasımız var mı acaba deneyimlerini duysak

Bu forumda mülakatı en çok merak konusu olan kişisiniz

• @aytac59 hahah hayırdır inş neden öyle dediniz ki 🙂

• @yekta gerçekten forumda çok aktifsiniz ve sevilen bir kişiliğiniz var, forumdaki tüm üyelerden olumlu ve güzel mülakat deneyimleri bekliyoruz ama sizin durum, çok aktif olduğunuzdan dolayı biraz daha merak konusu....
    olumlu ve güzel haberlerinizi almak dileğiyle, bol şanslar dilerim

• @aytac59 teşekkürler güzel düşünceler icin umarim bu arkadaşlık Amerika da devam eder 🙂

• ⭐⭐

@yekta seni görünce belki onların dili tutulur. Sınav değil bu görüşme. Interview ı mülakat diye çevirenler utansın. 🙂

• Aynen hep bu mülakat sözcüğünün iticiliginden oluyor bu heyecan 🙂

• @yekta aynı gün mülakata gireceğiz yekta 7 eylül sabah 09:00

• @06mert ben 7 de kapıda olacam siz ? Benim kide 8 de normalde

• @yekta Heyecan yapma kardeş! 🙂

• @yekta evet bu gün girenler yazsam ya heyecanla bekliyorum Yekta tabi sizinkinide geciktirmeyin sakin 😊

• Eşimle beraber 8 de kapının önünde oluruz @yekta

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@yekta seni görünce belki onların dili tutulur. Sınav değil bu görüşme. Interview ı mülakat diye çevirenler utansın. 🙂

Aslinda dogru ceviri "randevu" , konunun daha dogru ismi "DV2018 Vize Randevulari" olmali ama gecmise saygidan dolayi ayni isimle devam ediyoruz 🙂

sayin @yekta bol sanslar. Mutlu haberlerinizi bekliyoruz...

• @06mert DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crknms vukuatli olani gotureceksiniz. Belgede anne-baba bilgilerinin olmasi ya da olmamasi problem degil.

Evet buradan rahatlayabilirsin @lerador

Valla herhalde girişte gümrük kontrol memurunu atlatıp geçene kadar rahatlama olmayacak galiba :))

• Merhaba Arkadaşlar,

Bazı özel sebeplerden ve sıkıntılı durumlardan dolayı, sağlık muayenesini kaçırdım. Mülakatımız 6 Eylül'de. Bu durum için hala şansımız var mı? Mülakat sonrasında bu raporu alıp teslim etmek gibi bir ihtimalimiz var mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• Merhaba Arkadaşlar,

Size önemli bir sorum var. Eşim ile ben bazı özel ve sıkıntılı sebeplerden dolayı bugün olan sağlık muayenesine gidemedik. Mülakatımız 6 Eylül'de. Sağlık raporunu mülakat öncesinde alma ihtimalimiz yok. Sonrasında sağlık muayenesine giriş iletme şansımız var mıdır? Şimdiden çook teşekkür ederim arkadaşlar.

• ⭐⭐

1-Görüşmeye gidin, eksik evrak verirler. Hemen tamamlayıp gönderirsiniz.
    2- Unganlar ile görüşün bugün yada yarın sabah muayene olun. Mülakattan hemen sonra gönderin. Yada konsolosluğu söyleyin belki aynı gün olunca öğleden sonra elden kabul edebilirler.
    3- Unganlar görüşüp mülakat sabahı almaya çalışın raporu..

• Merhabalar sabah 09:20 da unganlarda eşimle beraber randevumuz vardı saat 9:00 gibi muayene merkezindeydik. Sırasıyla önce 4.kata çıktık kayıtlarımız yapıldı fotoğraf çekildi bizi 3. Kata yönlendirdi oradaki sekreterliğe kişi başı 117.5 dolar ödedik 2 kişi olduğumuz için toplam 235 dolar ödedik. Daha sonra kan ve idrar için hemşire seslendi kan ve idrarı verdikten sonra 15 dk salonda bekledik başka birisi röntgen için daha sonra röntgeni de çekildikten sonra 4.kata tekrar çıktık ve hemşire bilgileri girdi 10 dakika orada bekledik ve seslendiler eşimle beni ayrı ayrı aldılar. Üstümüzü çıkarıp mavi önlük giyip beklememizi söylediler daha sonra kadın doktor geldi ameliyat, kansızlık, hastalık, kırık çıkık vb şey varmı diye sordu daha sonra elleriyle uzuvlara dokundu ve tamam dedi geçmiş olsun. Oradaki işimiz bitince sekreterliğe kişi başı 250 dolar yani toplamda 500 dolar ödedik. Ve ordan çıktık. Yani toplamda 735 dolar tuttu iki kişi tüm işlemler ve 1:30 saat sürdü. Inşallah mülakat da böyle kolay geçer herhangi bir zorluğu veya sıkıcılığı yok. Sekreterler, hemşireler, doktorlar çok ilgili bu arada. Darısı mülakata 🙂

• Bu ileti silindi!

• Eveet arkadaslar 2017 mayis ayindan bu zamana kadar stresli bekleyis bugun konsoloslukta son buldu. Bu sure zarfinda ne hesaplar yaptik ne icler dislar carptik sevinci ve sirasi gelmeyen arkadaslarimiz icin uzuntuyu birarada yasadik.

Bu sabah esim ve 4 yasindaki kizimizla konsoloslugun yolunu tuttuk. 9 da olan gorusmemiz icin 8:30 da kapidaydik. 10:30 da tum islemlerimiz tamamlandi. 1,5 yildir bekledigimiz o kelimeyi "tebrikler" cok sukur bizde duyabildik. Darisi bundan sonra gorusmeye girecek tum arkadaslarin basina diyelim.

İnanin gorusmede o son ay aciklanacak rakam kadar heyecan olmadi. Eylul ayinda sirasi gelen arkadaslar icin soyluyorum biz zaten stres in en tavanini yasamisiz 🙂

Simdi sira pasaportlarimizin en kisa surede sorunsuz ulasmasinda. Umarim bu konuyuda problemsiz tamamlariz.

Bu gune kadar desteklerini esirgemeyen basta @crazycells olmak uzere herkese cok tesekkurler. Macera sanirim asil simdi basliyor 🙂

• @onur1601 Hayırlı uğurlu olsun:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |