Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamün aleyküm ds formumda hata yaptığımı fark ettim mail attım açtırmak için sabırsız olduğum için bekleyemedim mülakat tarihini ortalama ne kadar sürede formumu açarlar birde mülakat sırama etkisi olur mu teşekürlerler şimdiden

• Arkadaşlar merhabalar bir sorum var.ama bir türlü beni rahatlatacak cevap alamadım .şimdi bi eksikte olsa ds 260 formunu doldurduk ve sistem bize
    Örnek. Confirmation no:AAOOAXAHMJ
    DİYE BİR NUMARA VERDİ
    bu bizim sisteme formu doldurma sıramız olmuyor mu?biz bilgileri revize ettiğimizde bu numara değişmiyor bildiğim kadarıyla.o zaman çıkardığım sonuç sonraki bilgi değişimleri sizin sisteme giriş numaranızı değiştirmiyor.sisteme geç girme diye bir durum olmuyor .yanılıyormuyum arkadaşlar.biri bana bilgi versin rahatlayayım.çok uzun oldu kusura bakmayın

• @cerkezkizi09 Piyasadaki en iyi bilgi kaynağı burası, başka yerlere bakmanıza gerek yok. Burada herkes(çoğunlukla) birbirine yardım ediyor. Üstelik ücretsiz. Başka yerler sizi eksik bilgisi nedeniyle yanıltabilir. En yeni gelişmeyi bile burada tecrübeli arkadaşlar ve üstadlar(creyzell, gcuarslan...)paylaşıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@benhayo ortalama 1 haftada açılıyor formunuz.
    DV2022 sürecinde bu durum sebebiyle çoğu kişi mağdur oldu ama bu sene nasıl olur henüz bilemiyoruz.
    sabırla beklemelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Volkan-Cam eğer AA ile başlayan numarayı aldıysanız her şeyi başarıyla hallettiniz demektir. sonraki süreç normal şartlarda cn'nize göre ilerler, AA numaranıza göre değil.

• @gucarslan ilk form kaydımda AA İLE başlıyor numaram ama formu açtırma mail attım.sorumda tam olarak bu bu numarayı aldım formu açtırmam etkilermi etkilemez mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Volkan-Cam bunu şuan bilmemiz mümkün değil, henüz KCC'nin DV2023 çalışma şeklini bilmiyoruz.
    geçen yıl formunu açtıranların olumsuz etkilendi.

• @gucarslan teşekür ederim umarım 2023 Eylül bitmeden mülakat alırım

• Merhaba, DS-260 formunu doldurup yolladıktan sonra belge hazırlamamız gerektiği belirtilmiş. Ben belgeleri hazırladım fakat göndereceğim adresi nereden öğreneceğim. Bunun için mail mi gelmesini beklemem gerekiyor?

• Mülakat tarihi aldıktan sonra formu açtırmak mümkün mü ve bunu yaparsak mülakat tarihi değisir mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gürkan01 elbette mümkün.
    mülakat aldığınızda [email protected] adresine mail atıp formunuzu açtırablirsiniz.
    bu durum mülakat tarihini etkilemez.

• Ben ds 260 formu acıtma talebinde bulundum ama maili [email protected] atacağıma [email protected] atmışım yanlış mı yoksa sorun olur mu

• Cevap: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları
    Merhaba,
    990c48a7-68ad-4589-99af-e3dc1ffc94ac-image.png
    Mülakat giriş yerinin Ankara yerine İstanbul seçtim.Şimdi de burayı düzeltmeme sistem izin vermiyor.Ne yapabilirim.Yardımcı olabilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@benhayo neden açtırıyorsunuz formunuzu?

• @benhayo siz doğru olan adrese tekrar mail atın.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@benhayo neden açtırıyorsunuz formunuzu?

Annemin doğum ülkesini yanlış yapmışım birde açık üniveristede okuyorum mesleğimi öğrenci yaptım ilerleyen zamanlarda işe başlıcam mesleği değişmek için birde sertifikala4 kısmına uni lise olmak üzere 2 yaptım üni bitmediği için bitiş tarihine sumbit ettiğim gün yazdım diplomays da none yet yazdım eğer sorun olmaz diyorsanız açtırmiyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@benhayo bu bilgileri mülakata aldığınızda değiştirirsiniz, bunun için formu açtırmayın.

@benhayo bu bilgileri mülakata aldığınızda değiştirirsiniz, bunun için formu açtırmayın.

Teşekürler normalde açtırmicaktım birisi mülakat alınca açtıramazsın demişti ondan panik yaptım mail adresi yanlış herhalde ondan açmazlar herhalde bende mülakat alınca açtırayım

Birde sertifikaları sayı olarak 2 yaptım liseyi doğru düzgün yazdım aynı şekilde üniversiteyi de ama mezun olmadığımı için başlangıç tarihini doğru beyan verdim bitiş tarihine sumbit ettiğim günü verdim diplomaya da none yet yazdım bazıları kaldır dedi bazıları sorun olmaz dedi siz ne diyorsunuz bu konuya

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@benhayo "bazıları" kimdir, hangi platformdadır bilmem. yaptığınız işlem doğru..

Benzer Başlıklar

• 114
  • 57
  • 316
  • 7342
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |