Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gamefry inanıyorum olacak. tahmini olarak mülakat alabilecekler için excell tablosu yapmışlardı umarım o excell listesindeki herkes kalan bu son zaman diliminde ipi göğüsleyecek.

• @Sevval Siz de Mayıs submitli ve onaylı biri olarak o listedesiniz zaten müsterih olun lütfen.

• @Djordan023 Tesekkur ederim. En kisa zamanda diger arkadaslar da alir umarim👍

• bu arada kcc den herhangi bir evrak isteği olmuyor değil mi artık, çünkü bana kcc den hiç bir evrak talebi falan gelmedi gerçi onay mailide gelmedi sadece dosya at nvc olarak duruyor, inşallah hepimizin isteği arzuladığı olur , her şeyin hayırlısı olsun kader arkadaşlarım.

• @Cem-Güney hayır, 5 ya da 6 aydır evrak isteği olmuyor.

• Şu an itibariyle, "There are 111 new 2NLs for the EU region today". Saat 1e doğru ek olabilir.

• iyi akşamlar excell tablosuna nereden ulaşabilirm acaba

• @Sevval kesinlikle bende sizin gibi düşünmeye başladım. Üzücü bir durum ama ister istemez insan gidişatın bu yöne doğru olduğunu düşünmeden kendini alamıyor. Hepimiz için hayırlısını diliyorum 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dsenol dv talihlisiyseniz lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    excel tablosu için bu başlığın ilk iletisini inceleyin.

• @gucarslan teşekkürler DV2022 talihlisiyiz foruma yeni üye oldum listeyi çok güzel hazırlamışsınız emeklerinize sağlık

• Bu ileti silindi!

• Bizde süreçle ilgili bilgi talep etmiştik gele mail alttaki şekilde

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

In order for the Kentucky Consular Center to assist with inquiries regarding a specific Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center does not have the authority to tell you whether or not your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that at the time of your visa interview. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center. For additional information, please refer to the following websites:
    Diversity Visa Website: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry.html
    Diversity Visa Instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html
    DS-260 instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-submit-your-iv-and-alien-registration-application.html
    To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://dvprogram.state.gov/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dsenol tebrikler!
    şuan tek beklemeniz gereken mülakat maili. umarım onu da en kısa sürede alırsınız.

• @dsenol tebrikler, ne zaman istemiştiniz

• @sanaldeniz eşim 8 inde mail atmış bu 11 inde cevap olarak gelmiş

• @gucarslan inşallah çok teşekkürler ....

• "records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member..." olan email ile bir sonra gelmesi beklenen "Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled..." emaili arasinda kac gun oluyor tahmini. Boyle bir yaklasik gozlem ya da tahmin var mi? Yoksa KCC'nin konsolosluklara gore islem yapmasi (eger boyle ise) sebebi ile tamamen belirsiz mi?

• Ben aile olduğumdan şubat ayında KCCye durumu soran mail attığımda "Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center..." ile başlayan cevabı almıştım. Tekrar mail atmam gerekiyor mu? Zaten onaylı olarak görünenler mail atmalı mı? "Your case number is now current for interview processing." maili alana kadar atmalı mıyız?

• @sobrero Tekrar email gönderebilirsiniz. Büyük ihtimalle "Your case number is now current" ile başlayan cevabı alacaksınız.

• @Kompüter Iki email arasındaki süre şu an için belirsiz. "Your case number is now current" olan mail cevabı bir süredir ilerlemiyor. En son 176XX CN e sahip birisi bu cevabı aldı diye biliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |