Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar, ds260 formunu tek başıma mı yoksa danışmanlıkla mı doldurmam daha yararlı olacaktır? Formu doldurtuktan sonra güncelleme şansım var mı?

• @EzgiLera @crazycells DS260 formu doldurulmuş eş ve çocuğun mülakata gelememesi ya da bi ileri tarihe mülakat talebinde bulunulacak olması; KCC’den gelecek olan evrak talep mailine onlara ait olan evrakları da göndermeyi gerektirir mi?
    Sadece kendi evraklarımı taratıp göndersem yeterli olur mu acaba?

• @EzgiLera Ezgi Hanım kusura bakmayın bir soru daha soracağım, bütün bilgileri kenarda hazırladım, formu açtığımda direkt dolduracağım. Eşim için ise benim case numaram ile yeni bir DS 260 formu mu doldurmalıyım ? yoksa -evli- seçeneğini işaretledikten sonra yeni bir başlık mı açılıyor ?

Forumu okuyorum ama oldukça fazla yazan arkadaş olduğu için gözden kaçırmış olabilirim, affola

• Merhaba "DS-260 formunu kendiniz ve Green Card alacak aile fertleriniz icin ayri ayri doldurmaniz gerekiyor" bilgisini okudum. Aile fertleri icin dolduracağımız form nasıl açılıyor?Kendi formumuzu doldurup onayladiktan sonra ayni case numarasıyla eşim için mi dolduracağız? Yoksa kendi formumu doldururken eş için yönlendirme mi yapılıyor?

• Amerika Birleşik Devletleri'nde bu tür bir iş yapmak isteyen ancak henüz Yabancı Lisansüstü Hemşirelik Okulu Komisyonundan veya eşdeğer bir onaylı bağımsız sertifikasyon kuruluşundan sertifika almamış bir sağlık uzmanı mısınız?” bu soruya pdf teki çevirinin yanlış çevrilmesinden dolayı no olarak işaretledik fakat eşim lisans hemşire mezunu pformu açtırım yes olarak düzeltmem gerekir mi problem olur mu

• İlk başvuruda ekim 2022de süresi dolacak olan pasaportumun numarasını yazmıştım, şimdi yeni pasaport çıkardım. Ds260 formuna yeni pasaportumun bilgilerini girebilirim değil mi?

• @esguven çocuk sayısında onu gostermeniz gerekir ama onun için bir form doldurmanıza gerek yok.

• arkadaşlar selam green kart çekilişini kazandım fakat formu dolduramadım bi türlü sürekli yazı hatası nokta virgül yanlışı yaptı hatası alıyorum.telegram kullanıcı adım dominicf543 gruba alırmısınız lütfen .yardım bekliyorum 😞

• Sıralamam 12 binlerde ne zaman geri dönüş olur takribi?
    Bir de belgeleri bu yılda kcc mail atılmıyor direk görüşmeye belgenin aslı gidiyor değil mi?

• Dostlar ds260 da son beş yılda kullandığınız Baska e posta adresiniz varmı diye sormustu vardı ama kullanmadığım icin aklıma gelmedi eklemedim sorun yaratırmı

• Merhaba herkese iyi forumlar aklıma takılıp çok kurcalayan bı soruyu sormak ıstıyorum lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.
    Aklıma takılan şey şu askerliğim 2022 şubat ayına kadar tecilli CN numarama göre bu vakitten önce mulakat maılı almam mumkun gorunmuyor askerlık tecılım bıttıkten sonra mulakata cagırılacagım 2022 mulakat deneyımlerıne baktıgım zaman askerlık belgesını de özellikle istemişler genelde, bu durumda askere gıtmem gerektıgı evrağını götürsem gene de vize almam mumkun mu yani senın şuan askere gıtmen gerekıyor deyıp vızemı onaylama ıhtımallerı var mı? lütfen bilgilendırırsenız sevınırım tüm hayat planlamamı buna göre yapacagım. Umarım herkes ıstedıgı hayata kavuşur cevaplar ıcın tesekkur eddıyorum şimdiden.

• Ds260 formunu doldururken adres kısmına not avaible yet diyip geçmek bir sıkıntı mı arkadaşlar, sonradan girebiliyor muyuz adres

• Have you ever been in the U.S.?

Daha önce amerikaya gitmedim ama gemide çalışır iken gemim amerika limanlarında bulundu ve operasyon yaptı. imegration office geldi bir keresinde yüzümün resmini çekti parmak izimi aldı ama yinede amerikanın içerisine girmedim sadece dışarda sahil tarafından yük tahliye ettik bu sorya ne cevap vermem gerekiyor?

Ben hayır dedim bunu evet diye düzeltmem gerekiyor mu? Eğer gerekiyor ise randevu aldıktan sonra ds 260 formunu açtırıp yaptırmam mı mantıklı olur yoksa şimdi mi?

• @Emrey34 sorun yaratmaz.

• @EmreGdk adres için form açtırmanıza gerek yok mülakat zamanı güncelleyebilirsiniz.

• Teşekkürler

• ben 4 yıllık lisans mezunuyum ama öncesinde meslek yüksek okulunu tek dersim varken terk ettim. bunu eğitim kısmında belirtmemiz gerekiyor mu?

• @svsucr mezun olduğunuz okulları girmeniz gerekiyor.

• @ycetın Bende aynı sorunla karşı karşıyayım dün sordum Ezgi hanım bir sorun olmaz dedi ama siz gene de araştırın bence daha net cevap bulursanız paylaşırsanız sevinirim

• @oğuzhan-kanbay OCAK-ŞUBAT-NİSAN gibi gelir tahminen kesin değil geçmiş yıllara göre baktın sizin için.

Benzer Başlıklar

• 296
  • 275
  • 243
  • 8481
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |