Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@EmreATA beraber bindiğiniz asansör de genç yada spesifik onay alan biri var mıydı işsiz gibi olup onaylanan gibi

• Arkadaşlar merhaba. Turist vizesi için randevumu aldım 2023 Şubat ayına kadar çekebildim. Yaşım 26, 4 yıllık avukatım. Kendi bürom var. Son 1 yıldır kendi adıma SGK girişim bulunmakta. Gelirim 12.000 ile 16.000 arasında değişiyor. Daha önce 2 kez WAT ile ABD'ye gittim ve ailemin yeşil pasaport hakkı ile en son 2017 yılında Ukrayna olmak üzere İsviçre, Hollanda, Fransa, Belçika, Macaristan gibi ülkeler olmak üzere geziler yaptım. (En son 2017 olmasının sebebi 1 yıl staj, 1 yıl yedek subaylık ve 2 yıl pandemi nedeniyle bir yere gidemedim.) Temmuz ayı adli tatil olduğu için 2 haftalık West Coast tarafına gezi yapmayı düşünüyorum tek başıma. (Los Angeles, San Diego, Oceanside ve Las Vegas). Buralarla ilgili gezi planı oluşturdum rezervasyon yaptırdım. Bankada 10.000 dolara kadar gösterebilirim. Üzerime araba var ancak ev vs. yok. Sizce vize alma şansım nedir? Genç olduğum için biraz olumsuz bakıyorum bu duruma. İşler şu an yoğun olduğu için muhtemelen Avrupa gezisi falan ayarlayamam. Önerileriniz var ise profili güçlendirmek adına cevaplarsanız çok sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

• @LordBolton gençte vardı 60 lı yaşlarında bir teyzemde vardı, hatta belki 70 yaşında amca da vardı. Herkes tek girmiş. Bizim gibi çift hiç yoktu. İşsizliğin falan bilemem. Ama herkes düzgün giyinimli ve düzgün konuşan insanlardı.

• Arkadaşlar merhabalar turist vizesinde en erken randevu ne zamana var nereden bakabiliriz

• @yenihayaletadam Nisan 2023

• @thunder_74, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@yenihayaletadam Nisan 2023

öh yav o ne öyle Allah yardımcımız olsun
    teşekkür ederim sağolasın

• Kaldı geriye 23 gün!

Bu hafta banka hesap dökümü almaya gideceğiz yaklaşık 30000TL göstereceğim 1 aylık için.
    Belgelere bakmayacaklarını biliyorum ama yine de elimde ne kadar para var diye döküm alacağım.
    Forumda benden küçük bir kullanıcı görmedim liseli yani ilk alanlardan biri olurum umarım.

• almanya için vize düşünen var mı ?

• ⭐⭐⭐

@batuhancirak bu bütçeye ek bi de sponsor gösterdinz mi lise dediğiniz için diyorum

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam takip ettiğim traveller bi kadın var instagramda daha evvel gitmesine rağmen almanyadan red aldı, daha sonra italya yanlış olmasın yine bakamadım suan ama 2 yada 4 yıllık mülti verdi yani profil oldukça iyi olmasına rağmen almanya red verdi sebepte çok saçma.. bence başka ülkelerden deneyebilirsin. Yunanistan italya macaristan gibi.. biz mart ayında macaristandan 1 haftada aldık aynı dönem @EmreATA beyler de fransadan almıştı diye biliyorum

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@batuhancirak bu bütçeye ek bi de sponsor gösterdinz mi lise dediğiniz için diyorum

Sponsor olarak sadece annemi gosterdik.
    Amerikada aile dostumuz yaşıyor onların yanında kalacağım DS160 da belirtmiştim.

• @EmreATA merhaba çocuk içinde vize ücreti yatırılıyor mu ?

• ⭐⭐⭐

@Ades88 evet yatırılıyor malesef schengen gibi değil. Biz 2.5 yaşındaki kızım için aynı 160$ ı yatırdık

• @batuhancirak Merhaba , ben görüşmeye girdiğimde önümde 17 yaşında bir genç vardı ve tek başına gelmişti. Adını hatırlamadığım bir beach ismi söyledi orayı görmek istiyorum dedi. Babasının ne iş yaptığını sormuştu , çocuk biraz heyecan yaptı ve görüşmeside uzun sürdü , okulun ne zaman biticek diye sordu , masraflarını kim karşılıycak diye sordu , görüşmesi uzun sürmesine rağmen sarışın görevliden vizeyi aldı.

• @yenihayaletadam Benim ortağım şaşırtıcı bir şekilde Yunanistan dan iki kere red aldı. Bende üç kere Yunan vizesi almama rağmen en uzun vizem 3 aylık Multi olarak verildi. Şahsen Almanya vizesini denemenizi öneririm. Ekşi sözlükte İsviçre ve Yunanistan dan red alıp Almanya'dan uzun süreli vize alanların olduğunu okumuştum.

• @ahsenaydgdu teşekkür ederim

• @mistralcoo, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@batuhancirak Merhaba , ben görüşmeye girdiğimde önümde 17 yaşında bir genç vardı ve tek başına gelmişti. Adını hatırlamadığım bir beach ismi söyledi orayı görmek istiyorum dedi. Babasının ne iş yaptığını sormuştu , çocuk biraz heyecan yaptı ve görüşmeside uzun sürdü , okulun ne zaman biticek diye sordu , masraflarını kim karşılıycak diye sordu , görüşmesi uzun sürmesine rağmen sarışın görevliden vizeyi aldı.

Cevabiniz icin tesekkurler arkadasi bulsam dahada bir sey istemem hayatdan 🙂 o derece az kişi var.

Ben heyecanlı biri değilim o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum diğer tüm soruların cevaplarını da aklımın bir köşesine yazdım tekrardan teşekkürler.

• arkdaşlar merhaba uzun süredir turist vizesine başvurmayı düşünüyordum. hatta ds160 doldurmuştum,ancak onaylamamıştım işlerden dolayı fırsat bulamadım. en son mülakatkarın 1 senenden uzun sürelere yayıldığını hatırlıyorum. şuan için en kısa sürede ne zaman mülakat alınabilir.?

• @mehmetkonuklu şu an nisan ayı açık en yakın

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@yenihayaletadam takip ettiğim traveller bi kadın var instagramda daha evvel gitmesine rağmen almanyadan red aldı, daha sonra italya yanlış olmasın yine bakamadım suan ama 2 yada 4 yıllık mülti verdi yani profil oldukça iyi olmasına rağmen almanya red verdi sebepte çok saçma.. bence başka ülkelerden deneyebilirsin. Yunanistan italya macaristan gibi.. biz mart ayında macaristandan 1 haftada aldık aynı dönem @EmreATA beyler de fransadan almıştı diye biliyorum

bir araştırıp bakacağım teşekkür ederim sağolun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |