Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Stiff Evet dediğiniz gibi. Örneğin 2018 yılında yapılmış bu. AF Current iken Eylül ayında numara belirlenmiş. Fakat mevcutta randevusu olanlar iptal olmamış ve Eylül için yeni rakam üzerinde mülakat verilmemiş.

2018 Ağustos Bülteni
    ec982c14-23cc-4b86-b2f7-55affb533118-image.jpeg https://i.hizliresim.com/o7lx4xu.jpeg

2018 Eylül Bülteni

c69e614f-e0d5-45e8-aaab-b40523a6b757-image.jpeg

• @Stiff selam, for any region or country diyor. 24k'ye de çekebilirler tabi ama ülke bazında olabilir diye anlıyorum. Neden ülke bazinda olmasin ki? Ama 24'e kesip bırakmazlar bence, kademeli yükselteceklerini düşünüyorum. Ben oyle hissettim en azindan. Bir yıldır paralize olduk resmen. Beklemekten gayri yapacak bir şeyimiz yok maalesef. 😞 eski blogları okuyorum da ne rahatlarmış, current olan gitmiş. Şimdi her gün yeni bir şey...

• @gamefry bu enteresanmış gerçekten.

• not olarak düşmek isterim bu senede çıkmadı seneye artık

• @yesilturk Evet eskiden öyleydi. Formu doldurup göndermek yeterliydi. Hatta formu erken göndermediniz ama numaranız current, formu gönderdiğiniz an boşluk varsa mülakat alıyordunuz.

Daha öncede yazmışımdır, çevremde kazanıp alamayan olmadı. Eylül’de eylül için bile mülakat alan oldu.

• case number düşük olup mülakat alamayanlar, mayisdan başlayıp 3 hazirana kadar submit edenler, yazılanlar çizilenler tablo vs derken, geldik son düzlüğe. Bakalım temmuz ayında mülakat ne şekilde olacak. Kimler alıp alamayacak. Sonuç eylüle kadar olan süre zarfında şans olarak ipi kimler göğüsleyecek. Hepimize bol şans diyorum.

• Mülakat ne zaman ve kaç kişiye verilir? bilginiz var mı?

• @EzgiLera sağlık randevusu sayfasında başvuru kategorisi diye bı bölüm var onu diversity olarak seçiyoruz dimi yanlış bilmiyorum

• Arkadaşlar evin gerçek değerini mülakatta sunan var mı ?

Varsa nasıl yaptı bi anlatır mı rica etsem ?

Nasıl yaptı nasıl bir belge sundu ne tepki aldı vb ?

Benim gibi evinin gerçek değerini sunacak olan birçok kişi var

Teşekkürler şimdiden.

@crazycells @gucarslan

• Merhaba arkadaşlar,
    Kazandığımızı öğrendiğimiz dvprogram.state.gov adresindeki "You have been randomly selected for further processing..." mektubundaki tarih, daha önce 8 mayıs 2021 gösterirken şimdi 6 haziran 2021 yazıyor. Neden böyle olmuş olabilir? Sizde de böyle mi? Teşekkürler.

• @yesilturk Benimkinde de 6 Haziran yazıyor. Sorun yok...

• @yesilturk Bende de durum aynı şekilde olmuş.

• @sanaldeniz hocam siz formu açtırdığınızda kaç aya açılmıştı?

• @yesilturk DV 2023 sonuçları açıklandığı gün bu şekilde oldu. Kimse nedenini bilmiyor. Sistemsel bir sorun büyük ihtimal.

• @emre34 Emre bey siz re-submit tarihinizini hatırlıyor musunuz? Excel listesinde güncellense iyi olur aslında.

• @Onder arkadaşlar güncelleyecekti sanırım ama unuttular sanırım

• @emre34 ds260 kilidini siz de mi açtırmışdınız.

• ⭐⭐

@mahir-tunç, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera sağlık randevusu sayfasında başvuru kategorisi diye bı bölüm var onu diversity olarak seçiyoruz dimi yanlış bilmiyorum

Doğru, diversity.

• @yesilturk DoS’un yaptığı bir güncellemenin sebep olduğu düşünülüyor. Tüm DV2022 talihlileri için aynı durum geçerli, süreçle ilgili önemli bir durum değil.

• Merhaba, benim bir sorum olacaktı. GC kazanmamız durumunda Amerika'da SSN ve GC'mizin teslimatının yapılabileceği kalıcı bir teslimat adresine sahip değilim. Bu durumda ne yapılmalı? Örneğin hiçbir tanıdığım yok ve planlar dahilinde kısa süreli oda tutacağım evde de kalıcı olacağımın garantisi yok. Kimsesiz gidenlerin kısa bir yanıtını bekliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |