Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @crazycells Merhaba, bu arkadaşın gösterdiği form bana da çıktı fakat ben pdf olarak kaydedip, doldurmadan geçtim. Bir problem yaşar mıyım? Rica etsem söyleyebilir misiniz?

• @EzgiLera evet eksik yazmışım,sadece amerikaya gitme değil,gittikten sonrada bi dünua yararlanılacak bilgi var,hiçbişey olmasaydı bile iyiniyetli insanlar var😊🙏😉

• @ermandr teşekkürler, şimdi tamamlayabildim

• @enemy forum unutulacak gibi değil merak etmeyin😉

• @Barolc kanka, şimdi sen amerika girecen ya, eğer halen 26 yaşını doldurmadıysan SSS e bilgilendirme yapman lazım, bu sistem acil durumda genç yaşta askerlik yapacakları belirlemek amacıyla kullanılıyor. Bildirmez isen hem para cezası hemde vatandaşlık alamama gibi cezaları var.
    Ülkeye girer girmez bildir. 1 ay süren olacak.
    SSN no lazım online bildiride yoksa amerikadan form bastırıp kargo ile yollayacaksın.

• @EzgiLera teşekkür ederim🙏🏻

• @kutsal Kopyala yapıştır yapınca da hata veriyor bilginize ve capslock un açık olmasına dikkat edin kolay gelsin

• @BerkayHacımustafa City kısmına ilçe province kısmına ili yazmanız lazım

• @EzgiLera hocam benim eşim şu an hem kızlık hem de benim soyadımı kullandığı için yani evlenmeden önce şu andan farklı bir soyismi olmadığı için bu kısmı boş bıraktık
    Sorun olur mu sizce?

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Djordan023, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

İlk gönderideki excel tabloları açılmıyor mu bende mi acaba sorun

Açılıyor tablolar. Bilgisayardan bakın.

bilgisayardan bakıyorum ama bir ayarlarımı kontrol edeyim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   datanist datanist 

• Merhaba bana Greencard çıktı ve vakit kaybetmeden evlendim şimdi ds260 formunu doldururken tüm soyisim kısımlarında eşiminkini mi kullanayım yoksa farketmez mi?

• Bu ileti silindi!

• @EzgiLera anladım fakat bir de pasaportumun sayfasında çalışma izni kısmı var. Şirket bilgileri vs. O sebeple de emin olamadım. Bunu sorgulamazlar mı eğer ds formunda belirtmesem?

• Merhaba, uç yasindaki kızımın ds formunda da social security number istememiz gerekiyor mu?

• Merhabalar formu doldurdum gönderdim imzama da ekledim. Şöyle bir şey aklıma takıldı Erasmustayken 4 ay gittiğim okulu eklemedim üniversite olarak bir sorun olur mu sizce ?

• @EzgiLera Evet dikkat ediyorum.Arkadaşımın problemi kalktı malesef kazanamadı ama bendeki sorun devam ediyor.Hertürlü alternatifide denedim.Bazı tavsiyeleride dikkate alarak defalarca denedim ama malesef sonuç yok.

• @gucarslan Hocam Is this address where you want your Permanent Residence Card
    (Green Card) mailed? şu soruya hayır demişim de zaten adres belirtmediğim için hani sorun olucağını zannetmiyorum değil'mi

• @crazycells @gucarslan @EzgiLera Ben form doldurmaya başlıycam fakat bana soyadımı soruyor asıl talihli benim eşim ve biz evlenmeden önce lotoya katılmıştık ve kendi soyadı ile kayıt olmuştu şimdi ds260 formunu doldururken her soyad sorduğunda şuan yeni soyadını mı kullanıcak??

• @crazycells bu nedir acaba ? Electronic Diversity Visa Confirmation Number

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |