Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cemalkt evet 0 olmadan yazıyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sezer123 ilk olarak iki güzel haber için de tebrikler 🙂

kuralları gereği bebeğiniz 2 yaşından gün alana kadar sizinle birlikte vizesiz seyahat edebilir. eğer mülakattan önce doğum gerçekleşirse bebeğiniz için de zaten vize alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kuzeytt sorunuz net anlaşılmıyor.
    lütfen hangi formu, ne için, hangi vize türüne göre doldurmaya çalıştığınızı açıklar mısınız?

• @gucarslan Ds260 formunu doldurduktan sonra verilen case kodunu bilmediğim için sisteme giriş yapamıyorum, nasıl öğreneceğim

• @gucarslan bey verdiğiniz bilgiler ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• @tubahzn her soru herkese çıkmıyormuş telaş yapmanıza gerek yok siz size görünenleri doldurun yeter 😊

• Selamlar, DV2023 talihlilerini tebrik ederim dilerim herkesin mülakat sırası gelir..

Sorularım ve tecrübeli arkadaşların katkıları için şimdiden tşkler.

• 4 yıldır evden çalışıyorum ancak herhangi bi bi vergi mükellefliğim ve/veya şirket bağım sigorta geçmişim yok. İşim Finansal brokerlık bireysel yatırımcıyım ancak meslekler listesinde bu yaptığım mesleği bulamadım. Daha öncesinde canlı yayın yönetmeniydim geçmiş meslekler olarak bu bilgiyi girdim. Ancak yeni işim için ne demeliyim ?
    • 4.5 yıl kadar kıbrısda yaşadım okudum ülkeler listesinde KKTC yok onun için "Cypruss" olanı mı seçmeliyim?

Teşekkürler. Sevgiler.

• @gucarslan Ds260 formunu doldurduktan sonra verilen case kodunu bilmediğim için sisteme giriş yapamıyorum, nasıl öğreneceğim

• @EzgiLera sağolun teşekkür ederim.

• @tubahzn Bence bu soru sadece erkeklere çıkıyor. Eşim ve oğlumum formunda çıktı kızım ve benimkinde çıkmadı. Sanırım askerlik bilgileri sayfasında olduğu için bizim karşımıza çıkmıyor. Tabi ki benim ki bir tahmin.

• @olcay1 18-25 yaş arası erkek iseniz son sayfada çıkan ds 1810 formuna tıklayıp okumanız gerekiyor sonrasında ilerleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu formun çıktısını alıp doldurup mülakatta yanınızda götürmeniz gerekiyor. Benim aklıma gelen tek sebep bu olabilir.

• @Famel teşekkür ederim cevabınız için fark edememişim bırde öyle deneyeyım

• tam isim yazılan secenek muhakkak türkçe harflerlemi olmalı ingizce karakter olsa sorun yaratır mı arkadaşlar ?

• Selamlar..Eşim 10 ayrı firmada çalışmış..Bir çoğunda amirlerinin adlarını hatırlamıyor..İsimlerini yazmasak sorun olur mu acaba..

• 17 yasindaki cocugum icin ds 260 formu dolduracak miyim

• Merhaba,ben ds260 formunda istenen adrese Amerikadaki bi arkadaşımın adresini yazdım,Amerikaya ilk girişimde 1hafta kadar kalmayı plalıyorum bu süre içinde greencard gelmemış olur adrese muhtemelen,arkadaşım greencartım geldiğinde posta yoluyla gönderebilir mi bana kartı sorun olur mu acaba daha önce bu şekilde deneyimleyen var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kuzeytt ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    size bir case numarası verilmez, ilk giriş yaptığınız bilgilerle gireceksiniz sisteme yine.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emreoztrk elbette gönderebilir, çoğu arkadaşımız böyle alıyor zaten kartlarını.
    güvenli bir posta hizmeti (UPS, Fedex, DHL) ile kartınızı teslim alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Barıstaylan hatırlamıyorsanız yazmayabilirsiniz, sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Melih-Gömeç neden türkçe karatker yazmak istemiyorsunuz?

Benzer Başlıklar

• 114
  • 3
  • 316
  • 152
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |