Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Çok teşekkür ederim.

• @gucarslan Teşekkür ederim cevap için..Arada ssk da kayıtlı 2 şer günlük işlerim de var..onları da mı yazmam gerek..?

• MERHABALAR arkadaşlar şimdi formu dolduruyorumda CİTY / STATE PROVİNCE kısmında kaldım duzeltıyorum sımdı formu örnegin city kısmına istanbul ve state province kısmına kadıkoy yhane ılceyımı yazıcagız malum bızde provınce yok ulkede ama ole dolduruyormuyuz bılemedem yardımcı olursanz sevınırım

• @ELTURKQ forum da ds260 ın türkçe pdf hali var size yardımcı olacaktır ayrıca city kısmına ilçe diğerine il yazmanız gerekiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bestonway tam olarak daha nasıl açıkça ifade edebilirim bilmiyorum 🙂
    ama yine açıklamaya çalışayım..

ilk olarak KCC'nin çalışma mantığını ve dosyanızın nasıl ilerlediğini anlamak için lütfen şu iletiyi okuyun.

• bekar olarak DS260 formu doldurdunuz
    • yasal evlilik yaptınız
    • bu süreçte formunuzda değişiklik yapmıyorsunuz
    • mülakat tarihi gelince [email protected] adresine mail atıp formunuzu açmalarını talep ediyorsunuz
    • formda kendiniz değişikliği yapıp, eşinizi forma ekleyip formu tekrar submit ediyorsunuz
    • eşinizle birlikte sağlık muayenesine gidip sağlık raporunu alıyorsunuz
    • mülakata birlikte gidip vize mülakatı yapıyorsunuz.

umarım artık net şekilde anlatabilmişimdir.
    sizin de bilginize @aytug-aykut

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Barıstaylan tekrar söylüyorum.. sorularınıza doğru cevaplar alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    dilerseniz yazın karar sizin. yazıp yazmamanız bir sorun yaratmaz.

• Merhaba
    Daha önce 2006 yılında crewmember olarak abd vizem var ama ne pasaportumu ne de vizeye dair bilgilerimi bulamıyorum
    Ne yapmalıyım tesekkurler

• Arkadaşlar günaydın🙂,herkesin amerikada tanıdığı varmı,hoş benimde vardı ama fos çıktı 🙄bana adresini vermek istemiyor anladığım kadarıyla greencard ve ssn'lerin gelmesi için ,sizler nasıl yaptınız formda amerika adresini?

• @b2cberrak

Formu doldurun adresi sonra mulakata kadar bulursunuz

• @Aleister çok kafamı kurcalıyorda,millet ne yaptı diye merak ettim,bi sorayım dedim🙂🙂

• @gucarslan çok teşekkür ederim gayet açıklayıcı oldu. Etiketleidğiniz iletiyi de mutlaka okuyacağım iyi günler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emine-gökkaya ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    hatırlamıyorsanız yazmayacaksınız, bu konuda yapabileceğiniz bi' şey yok.

• @b2cberrak ben bir videoda address generator ile oluşturup fake bir adress yazdıklarını dinlemiştim. Greencard kargolanacağı zamana kadar en kötü ihtimal hiç bir adres bulamazsanız bile amerikada olduğunuz yere ship etmelerini isteyebilirsiniz kargo şirketinden. Tabi ekstra ücret ödeyerek.

• Merhaba. DS 260 formu kendim esim ve cocugum icin doldurdum. Eksik bir sey olmamasina ragmen submit edemiyorum. Sorun nedir anlayamadim. Yardim lutfen.

• @cemalkt tam olarak pdf halı nerde var acaba cok tesekkurler bılgı ıcın

• @b2cberrak boş bırakın mülakata kadar forumda aktif olursanız yardımcı olacak kişiler olur size.

• @bestonway 😂kesinlikle bu yöntemi kullanmayın, forum talimatı neyse bunu uygulayın. Adresini değiştirdiği halde evrakları ilk verdiği adrese gelen bir çok insan oldu aman dikkat edin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bestonway peki bu adres, konsoloslukta size sorulursa ne cevap vereceksiniz?
    bu şekilde tehlikeli ve sakıncalı tavsiyeler vermeyin lütfen.
    bu durum başınıza çok büyük işler açabilir.

• @bestonway ay çok korlarım öyle şeylerden ben 🙄ama tavsiyeniz ve cevabınız için yinede teşekkür ederim .😊🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |