Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar merhaba green card cikti ve siralamam 10k altinda.23 mayista j1 vize gorusmesine giricem ve henuz ds260 formunu doldurmadim.Sizce vizeye girdikten sonra mi doldurmaliyim yoksa vakit kaybetmis mi olurum?2.sinif universite ogrencisiyim ve okulumu da bitirmem gerekiyor okulu birakmadan nasil bir surec izleyebilirim?Bir diğer sorum gecen yaz Wat yaptım ve turbotax ile vergilerimi aldım ama covid yardimini almadım.Vergilerimi kesintisiz almam green card surecinde bir sikinti yaratır mi?

• Az önce kendi formumu gönderdim. Şimdi eşim için dolduracağız. Onu da gönderdikten sonra hangi belgeleri hazırlamamız lazım ? Eşim yabancı uyruklu olduğumdan belgeleri bir an önce temin etmeye başlamak istiyorum.

• @gucarslan Peki üniversite diplomam türkçe olacak ama ben formda okul ismini ve bölüm ismini ingilizce olarak yazdım. XXX güzel sanatlar üniversitesi olan okul adımı -xxx fine arts university gibi yazdım. Ardından bölüm ismini de ingilizce çevirip yazdım. Diploma türkçe olacağı için sorun olur mu? Yoksa diplomayı çevirtmeli miyim?

• ⭐⭐⭐

@BKeG, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba 2 gündür çoğu saat denememe rağmen halen Your request cannot be processed at this time hatası alıyorum bu sorunun çözümü beklemekten başka birşey değil sanırım ?

Herkes aynı durumda, ara ara deneyin, dün gece 03:00 da açabildik, bugün öğlene doğru, geldikçe bir şeyler ekleyip save yapın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@phenex sorun olmaz merak etmeyin.
    mülakatınızı yapacak konsolosluk görevlilileri türkçe okuyup yazabiliyor.

• @Erkan-Gürsoy tüm tarayıcıları deniyoruz inanılmaz zor cidden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@selim06 gözünüz aydın.
    evraklar için bu başlığın ilk iletisini inceleyin;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5336/dv2023-mülakat-deneyimleri

• @Erkan-Gürsoy ben ılk gunler actım hıc save yapmadım sonra bır daha da gıremedım dün gece 4 e kadar denememe rağmen girmiyor

• Merhaba @gucarslan
    Ben dv2023 telegram grubuna girmek istiyorum.
    Ds-260 formunu doldururken benim ve eşimin formunda "SSN VE KIMLIK KARTI ALMAK ISTIYOR MUSUNUZ" kısmına yanlışlıkla hayır dedim.
    Ancak hemen alt kutucukta bilgileriniz iç işleri bakanlığında paylasilsin mi kısmına da evet dedim.
    Şimdi ben benim ve eşimin formunu actirmali miyim yoksa mülakatta halledilebilecek bir durum mu bu?

• @gucarslan merhaba ds 260 formunu sadece kazanan asıl talihli için doldurmak yeterli değil mi? eş için doldurduğunuz belge nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nefess elbette yeterli değil, bütün aile bireyleri için DS260 formu doldurmalısınız.
    bahsedilen evraklar, KCC'ye göndermeniz gereken evraklar.
    lütfen bu başlığın ilk iletisini dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

• Gecen sene Wat yapmiştim turbotax ile kesintisiz vergilerimi aldım ama covid yardimi almadi.Bu bir sikinti yaratır mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Musty50 ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    ssn sorusuna NO demesniz sorun değil, bunu mülakata gittiğinizde belirtebilirsiniz ve düzelttirebilirsiniz.
    bu konu için formu açtırmanıza gerek yok.

telegram için de bu başlığın 1. sayfasındaki 3. iletiyi inceleyin lütfen.

• Merhaba
    Evlendikten sonra eşimin kızlık soyadını kullanması herhangi bir sorun olur mu ?

• Arkadaşlar merhaba, ds260 formunu doldurma aşamasına geçmeden önce https://ceac.state.gov adresinden ön bilgileri dolduruyorum ( case number,confirmation number vs.) ardından form aşamasına geçerken "Your request cannot be processed at this time." hatası alıyorum. Daha önce bu hatayı alan var mıdır? Çözüm yolu vs var mıdır?

• Your request hatası alan arkadaşlar! Gün içinde sürekli o hatayı alıyordum. Gece 3-7 saatleri arasında hallettim ds formunu. Tavsiyem gece 3-7 saatleri arasında sürekli denemeniz

• Merhaba, previous US travel information bölümünde daha önce vize almıştım ama vize zarar gördüğü için vize verilme tarihini tam olarak bilmiyorum tahmini bir tarih yazsam sorun olur mu

• @gucarslan imzamı güncelledim telegrama eklerseniz çok memnun kalırım
    sosyal securıty number no yazmıştım ben ve eşime 1 tane de çocuğum var onun formu bitmedi ona sosyal security number evet diyorum o zaman bir sakınca yok demi teşekkürler

• Sonunda ben de formu gönderebildim, hata alan arkadaşlar sürekli üst üste deneyin fakat sayfayı yenileyerek değil, tamamen kapatın yeniden girin, herkes için hayırlısı olsun

• Merhaba. Artık KKC'ye scan edip birşey atmıcaz dimi kalktı mı o kural?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |