Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sabrina klavye seçeneklerinden eng seçerseniz hata almadan doldurabilirsiniz.

• Merhaba @gucarslan cevaplar için teşekkür ederim.
    Eşim için ds260 formu dolduruyorum; "have you used other names" sorusuna evlenmeden önceki soy ismini yazmamız gerekiyor mu ?

• @aziz23, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar ABD sinovac alışını kabul ediyor mu sorularda aşı ile ilgili soru varmış sanırım o aşamaya henüz gelmedim ama

hocam o soru en sonra sinovac kabul edip etmediğini bilmiyorum ama zaten sağlık kontrolüne gittiğiniz de aşıları olacaksınız. o yüzden o soruya evet diyebilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• @uurse yani zaten ds 260da yeniden yazıyorsak adresi sorun yook sağolun hocam

• merhaba ds260 formunda meslek soruyor güvenlik görevlisi yok other diyorum kendim yazıyorum fakat kabul etmiyor neden olabilir ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hamitt25 evet, onu yazmalısınız.

• @cemalkt hocam nasıl ulasıyorsunuz ds260 a ben bir türlü giremiyorum hangi tarayıcı hangi yol

• @Sabrina ya da direkt olarak bir word dosyasına tüm cevaplarınızı yazın ve onları kopyala yapıştır yaparak ilerleyin. Klavye ile manual yazınca bu problem olabiliyor.

• Ds formunu 2 gün önce doldurduk şimdi forumu okurken aklıma geldi 10 sene önceki 3 ay wat iş deneyimimi yazmayı unuttum sorun olur mu sizce?

• @Emrey34 opera indir vpn aktif et sürekli dene zaten yarım yarım dolduruyorum atıyor.

• @Sabrina capslock tuşuna basın

• @Emrey34, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@cemalkt hocam nasıl ulasıyorsunuz ds260 a ben bir türlü giremiyorum hangi tarayıcı hangi yol

hocam hiç fark etmiyor hangisi olduğu hepsinde aynı sonuç 2 defa deneme hakkı alıyorsunuz giremezseniz tam 15dk sonra 2 hakkınız daha olacak sürekli denemeniz lazım bu şekilde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ehan93 hayır olmaz merak etmeyin.

• @uurse haklı olabilirsiniz

• @gucarslan hocam çok teşekkürler yardımlarınız için

• @Carl Teşekkürler, umarım kendi formumu gün içerisinde bitirebileceğim, YES/No kısmına kadar gelebildim.

• Son 5 senede farklı cep telefonu kullandım yani güncel olandan farklı bir numaram vardı ama hatırlamıyorum bu sorun olur mu? Direkt no diyeceğim

• @cemalkt o sekilde yaziyorum tum adresleri. klavyeyi degistirdim siteye girebilirsem birde oyle deneyecegim

• Arkadaşlar merhaba,

Eğitim ve iş tecrübesi bilgilerim inanılmaz derecede fazla, yakşaşık 7 sayfa uzunluğunda, çok uzun ve detaylı. Form açıldığında doldurmaya çalışırken hepsini doldurmadan kaydetmeme izin vermiyor. Hepsini doldurana kadar da sayfadan atıyor. Burada sorum şu şekilde olacak, tek tek doldurup sürekli her bir eğitimde / iş tecrübesinde save butonuna bassam geriye dönük add another yapabilir miyim? Denemeye korktum açıkçası, sormak istedim.

İkinci olarak da duties bölümüne neden copy-paste yapamıyoruz? Bu bölüm beni bitirdi roman yazar gibi sürekli baştan yazmak zorunda kalıyorum her bir iş tecrübem için... Bunun kolay / daha kısa bir yolu yok mu?

Teşekkürler 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |