Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alisemih sorun olmaz, yeterki ulaşabildiğiniz bir e-mail hesabı olsun

• @rkurtsahinturk okullar genellikle Eylülde başlar tahmini bir ay yazabilirsiniz

• @rkurtsahinturk tahmini bir ay yazın, sıkıntı yok

• allah rızası için forumda hiç kimse cevap vermiyor neden anlamıyorum 3 tane soru sordum 3ü de cevapsız kaldı yardımcı olmayacaksak birbirimize neden varız ki

• dv260 formunda ilerleyemiyorum sebebi nedir

• @Muhtaradana Merhabalar Oncelıkle cevabınız ıcın gercekten çok tesekkur ederım acaba dedıgınız gıbı 2.secenek ıle ılerlesem uygunmudur yada ılk basvuruyu yaptıgım gıbı normal pasaportta yazan soyadım olmayan seklıyle devam etsem? sorun cıkarmı çünkü pasaportun gelmesı en az 1 hafta surucek burda tıkandım kaldım (

• @ELTURKQ eşiniz asıl kazanan değil dimi? değilse ikinci seçenek other travel documents seçeneğini seçip ilerleyin kafanız rahat olsun

• @Muhtaradana son kısma geldim ama tamamlayamıyorum e signature to push button diyor basip submit yapıyorum ama sayfa değişmiyor anlatılan dökümanlarda bu kısım yoktu ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz

• Merhaba, daha önce sorulduysa bulamadım kusura bakmayın. Ds'i single olarak doldurduktan sonra evlenerek güncelleme yapmak istiyorum ileriki süreçte KCC'den gelecek mail direkt olarak mülakat tarihimizi mi verecek yoksa başka bir aşama daha oluyor mu anlayamadık. Sıra numaram gerilerde olduğu için mülakat süreci kesinleşince evlenmeyi planlıyoruz. Mülakat tarihimiz verilince evlilik durumunu güncelleyebiliyor muyuz, bu bizi sıralamada geriye mi atar ve DS'i önce doldurmamız mı önemli oluyor yoksa son güncelleme tarihi mi baz alınıyor? Şimdiden teşekkürler.

• @omerck Eğer Dv2019 un yarısında başlayıp DV2022 sürecinin bir bölümündede devam eden ama şu anda pilot olarak dv2022 de ara verilen mülakat öncesi kcc nin ek bazı evrakları e-mail ile talep etme uygulaması Dv2023 te devam etmezse, evet bundan sonra sadece mülakatınızı haber veren kısa bir e-mail alacaksınız. Evrak talep uygulaması devam ederse, mülakat öncesi evrak talep e-mali sonra evrakların onaylandığına dair bir e-mail ve 3.aşama olarak mülakat tarihinin ayarlandığına dair kısa bilgilendirme e-maili alacaksınız.

Single olarak dolduracaksınız ve daha sonrasında evlenecekseniz Ekim 2022 veya belki biraz öncesinde sürecin nasıl işleyeceğini biraz anladığımızda ona göre ya ds260 formunuzu açtırmanız tavsiye edilir ya da mülakat tarihi aldıktan sonra bu işlemleri konsoloslukla iletişime geçerek çözmemiz tavsiye edilir. Süreç başlamadan şimdiden bir tavsiye vermek zor son 2 dönemdir süreç stabil ilerlemiyor sürekli farklı uygulamarla karşılaşıyoruz, bu konuda biraz daha sabırlı olmalısınız

Şu anlık geçici tavsiyemiz ds260 formunuzu ne kadar erken yapabilirseniz o kadar erken doldurup submit edin ve mülakat alana kadar bir daha açtırmayın

Süreçte bol şans

Birde aşağıdaki görseldeki gibi imza kısmınızı doldurun lütfen, nasıl yapacağınız bu linkte anlatılıyor⬇

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

Screenshot_20220510-125632_Chrome.jpg

• @cuneyt İki üç gündür bende aynı sorunu yaşıyorum. çoklu adres girerken sistemden atıyor ve save bir işe yaramıyor

• Peki mülakat tarihim belli olduğunda KCC yerine konsoloslukla iletişime geçip süreci evli olarak ilerletmemiz bize bir dezavantaj sağlar mı yoksa eşit şekilde mi değerlendirilir acaba? Bir de Ds güncellersek geçen senekiler gibi ds dolduran öne geçiyor durumda olursa güncelleme tarihimiz mi önemli hale gelmiş olur? Şimdiden teşekkürler imzamı hemen ekliyorum.

• @omerck dezavantaj sağlamaz,size radikal gelecek bir örnek vereyim, mülakatta evlendiğini ama eşine ds260 formunu dolduramadığını söyleyen dv2020 talihlisine "peki o zaman biz formu açıyoruz eşiniz içinde ds260 formu doldurun öğleden sonra birlikte mülakata gelin" denilip vizesini alan arkadaşımız vardı, dv2021 dede tam olarak bu örneğe benzemesede bir örnek daha yaşanmıştı

• @kamilydn gece geç saat olduğu içindir ben bakayım sorularınıza

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kamilydn, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

allah rızası için forumda hiç kimse cevap vermiyor neden anlamıyorum 3 tane soru sordum 3ü de cevapsız kaldı yardımcı olmayacaksak birbirimize neden varız ki

Uslubunuzu duzeltin, hickimse ne bu foruma girmek icin para aliyor, ne de insanlarin sorularini cevaplamak icin... Herkes her seyi gonullu bir sekilde yapiyor...

sorularinizin hepsini bugun sormussunuz, cevap verilmesi icin beklemelisiniz, buradaki hickimsenin isi size cevap vermek degil...

Ayrica yardimci olmaktan bahsetmissiniz ama profilinize baktigimda hickimseye yardim etmediginizi ve sadece kendinize yardim edilmesini istediginizi goruyorum.

• ⭐⭐

@bandiciz, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

ds-260 formunu doldurmak için siteye girmeye çalıştığımda Your request cannot be processed at this time. yazısıyla karşılaşıyorum yoğunluktan hangi saatlerde denemeliyim?

Gece geç, sabah erken saatlerde.

• @kamilydn

@EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@aytug-aykut, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar, ds260 formunda son aşamadayım ancak sign and submit seçeneğine tıklayamıyorum. bir üstteki yorumda bahsettiğim gibi üstte askerlik vs yazan bir pdf oluyor altında da pasaport numarası, kcc number soruyor. ikisi + captcha'yı giriyorum ama ilerleye tıklayamıyorum. sebebi nedir acaba? kcc number için cn'mizden 0'ları çıkarıp yazıyorum pasaport için de ilk sayfadakinin aynısını ancak olmuyor sorun neden acaba?

Askerlikle ilgili yazıyı okuyunca aktif olacak.

Üstteki cevaba göre hareket edin, olmazsa başka tarayıcıdan deneyin lütfen ⬆

• ⭐⭐

@ysanal, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar

Universitedeyken Cezayire 1 ayligina staja gitmistim. Adresini yazmak zorunda miyim sizce ?

Hayır adreslere yazmanıza gerek yok ancak bulunduğunuz ülkelere yazın.

• ⭐⭐

@esguven, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Rusya dan bu yıl kazanan var mıdır acaba?

Vardır. Neden olmasın?

• ⭐⭐

@burak71, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

ds-260 formunu doldurmaya çalışıyorum, case numberı vs giriyorum ardından, 'Your request cannot be processed at this time.' hatası alıyorum bilgisi olan var mı ?

Sorularınızı 1 kez sorun ve cevap bekleyin lütfen. Tekrar tekrar yazmanıza gerek yok.

Ayrıca sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1623761125532

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |