Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @BeyzaSelim yoğunluk olabilir.arasıra tekrar deneyin

• Cevabınız için çok teşekkür ederim sayın @crazycells

• Herkese merhaba,
    Esime 2. Basvurumuzda cikti . Case number 1600 lerde. Telegram grubu icin talep gonderdim, ancak excel tabloyu dolduramadim, bir kilavuz var mi?
    Bir de Ds260 icin birkac sorum olacakti.

• eski es bilgileri isteniyormus sanirim. Bu ne derece onemli? Ornegin tekrar evlenmis ve soyadi degismis olabilir.
    • istanbulda , site adreslerinin mernis resmi adresleri farkli olabiliyor. Ornegin sitede a3 blok olarak gecen bina, resmi olarak 6c gecebiliyor. Emlak,kira vergisi gibi resmi islerde bu numara yaziliyor. Formda hangisini yazmaliyiz?

• Selamlar , öncelikle kazanan arkadaşları tebrik , bu sene kazanamayan arkadaşlara da bir sonraki çekilişte kazanmalarını temenni ediyorum.
    Başvurumuzu yaptık ve bana çıktı ama eşime çıkmadı.

şimdi önemli bir sorum var

• Biz başvuru yaparken eşimle evliydik fakat eşim yeni soyismiyle pasaport çıkartmamıştı.

• Şimdi ben kazandığım için Ds260 ta onu eklemem gerekiyormuş.

• Sıralamamız 10.xxx civarında , fakat bu ds260 için geç kalmak istemiyorum.

• Yarın eşimin pasaport randevusu var , sizce Eşimin bilgilerini girmek için yeni soyadıyla gelecek pasaportu bekleyip öyle mi doldurmalıyım ?

Yoksa

• Şimdiden doldurup eşimin pasaport bilgileri kısmına "OTHER TRAVEL DOCUMENTS" I mı seçmeliyim ?
      (Sürecimizi olumsuz yönde etkileyecek bir durum yaşar mıyız bu sebepten dolayı ? )

Değerli yardımlarınızı bekliyorum..

Saygılar..

• Cevabınız için çok teşekkür ederim sayın @pistolstar

• Merhabalar öncelikle yeşil kart çıkmış herkese hayırlı olsun çıkmayanlara ise bol şans dilerim. Ben de yeşil kart talihlileri arasında bulunmaktayım fakat bir sorunum ve sorum var. başvuru yaparken ki girdiğim maile maalesef erişimimi kaybettim. Ds-260 formunu doldururken ki maili şuanda kullandığım mail olarak girsem bir sorun çıkar mı yada o eski maili değiştirmek için yapabileceğim bir şey var mı bu aklıma takıldı. Yardımcı olabilecek varsa çok teşekkür ederim.

• @Whissper, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar , öncelikle kazanan arkadaşları tebrik , bu sene kazanamayan arkadaşlara da bir sonraki çekilişte kazanmalarını temenni ediyorum.

• Biz başvuru yaparken eşimle evliydik fakat eşim yeni soyismiyle pasaport çıkartmamıştı.

• Yarın eşimin pasaport randevusu var , sizce Eşimin bilgilerini girmek için yeni soyadıyla gelecek pasaportu bekleyip öyle mi doldurmalıyım ?

Yoksa

• Şimdiden doldurup eşimin pasaport bilgileri kısmına "OTHER TRAVEL DOCUMENTS" I mı seçmeliyim ?
      (Sürecimizi olumsuz yönde etkileyecek bir durum yaşar mıyız bu sebepten dolayı ? )

Saygılar..

pasaport başvurusu yaptıktan sonra edevletten pasaport diye arama yaparsanız pasaport seri numarası orada yazıyor. eline geçmesini beklemezsiniz.

dikkat edin eski pasaport numarasını girmeyin.

• merhaba,
    city & province'e ne yazmak gerekiyor? baktığım her yerde farklı bir şey yazılmış.
    city'e ilçe yazıp province'e il yazmak mı mantıklı? yoksa city'e il yazıp province'i does not apply diye işaretlemek mi?
    babamın doğduğu yer olarak ilçe yerine köyün adını yazmışlar. onun bilgilerini girerken kimlikte nasıl yazıyorsa öyle girmek gerekir değil mi?

• hocalarım ds 260 hala dolduramıyoruz türkçesi talebiniz suan da islenemiyor hatası veriyor birde telegram grubuna ne zaman alacaksınız bizi

• Merhaba benim ilk başvurumda çıktı. Umarım kimse açıkta kalmadan herkes bu süreci green card ını alarak atlatır.

Tüm iletileri dikkatlice okumaya çalıştım. Benzer bir soru gördüm fakat ne yapacağımı bilemedim. Üniversite okurken kyk yurdunda kaldım. Yurdun adresini yazmam önemli bir konu mu ? İkametgah adresim resmi olarak değişmedi. Sadece başka bir ilde kyk da kaldım. Ne yapayım sizce ?

• @uurse, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Whissper, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar , öncelikle kazanan arkadaşları tebrik , bu sene kazanamayan arkadaşlara da bir sonraki çekilişte kazanmalarını temenni ediyorum.

Yoksa

Saygılar..

pasaport başvurusu yaptıktan sonra edevletten pasaport diye arama yaparsanız pasaport seri numarası orada yazıyor. eline geçmesini beklemezsiniz.

dikkat edin eski pasaport numarasını girmeyin.

Çok teşekkür ederiz , stres yapmıştık biraz , içimize su serptiniz. Çok sağolun

• Selamlar herkese iyi forumlar,
    2 Yıllık üniversite okudum fakat alttan kalan derslerim olduğu için mezun olamadım bitirip bitirmeyeceğim de kesin değil ds260 formundaki eğitim kısmına sadece lise eğitimimi yazmam gerek yoksa üniversite ile birlikte mi,

ek olarak bu bilgiler süreci etkiler mi?

• DS260'da "Your request cannot be processed at this time." hatası alan var mı?

• ds260 doldurmaya calısırken your request cannot be processed at this time hatası alıyor değil mi herkes ? Ben bir şeyleri yanlış mı yapıyorum emin olamadım

• @gucarslan abi istek gönderdim fakat bir iki soru sormak istiyorum eğer bilgi verebilirsen çok memnun olurum.

1. Rusya geçen sene 6000 kişi çıkartmış bu sene full yaptırım yediği için Greencardtan atılma gibi bir durum olacak mı ya da varmı? irana öyle yapıyorlar sanırım
    2. Bu senin profilinde her bölgenin her konsolosluğun ne kadar ne çeşitten vize verdiğine dair bir link inceliyordum fakat amerikanın hangi ülkeleri Avrupa olarak değerlendirdiğini bilmediğim için ( Yani mesela gürcistan gibi ) bir ayda ne kadar dv vizesi verildiğini hesaplayamadım acaba bunun için bir bilgin varmı?
      Şimdidden çok teşekkür ederim hakkını helal et

• Merhabalar askerliğimi Haziran ayında bedelli olarak yapacağım şuan için ne demem gerekiyor askerlik durumuna

• çıkmaz diyordum çıktı şimdi 9 yaşında çocuk için de pasaport gerekli mi?

• Arkadaşlar malumunuz ds260 formuna giremiyoruz benim de pasaportumun 3 ay süresi kaldığı için yarına pasaport randevusu aldım.

Olurda yarın sistem açılırsa şuanki pasaportum geçersiz olmuş olacak başvurudan dolayı , yeni pasaportu bekleyeyim mi ? yoksa yarın sistem açılırsa hiç beklemeden eski pasaportumun bilgilerini mi sisteme gir
    eyim?

• @gucarslan telegram grubu için onay bekliyorum 🙂

• maalesef 1 gündür araştırp duruyorum ama yaş da küçük olunca hiçbir tanıdık bulamadım, kanada dışında. Buradan yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba amerika adres gösterme konusunda?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |