Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu sırf bu işler için ÖSYM baraj puan olayını kaldırdığı için ayt harcı yatırıp kayıt oldum açıktan önlisans okurum birşeylere faydası olur diye dün akşamdan beridir turist vizesine bakıyorum orada statü değişikliği... uğraşıyorum bir gün bir şekilde olacak Gc ye bel bağlamak armut piş ağzıma düş gibi bir şey.

• @enemy sansimiz daha da azaldi desene...

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum izninizle. Kafamı karıştıran bir şey duydum. Daha önce de duyduğum için sormak istiyorum size. Bazı arkadaşlar linkedin hesabında U.S. departmanın onun sayfasını incelediğini söylüyor. Gene de çıkmamış tabi. Bu nasıl mümkün olur? Sistem araştırıyor mu yani? Öyleyse her hangi bir sosyal mecra hesabı olmayan bizlere hiç mi çıkmayacak. Rastgele ise neden böyle bir araştırma olur

• merhaba 2024, 364 gun kaldı yeni bir umut icin.

• Hic lise mezunu olup GC cikan birini gordunuz mu? Sahsen ben tanimiyorum. Bi algoritma oldugunu ben de dusunuyorum.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bu sene son başvurum olacak çekilişe...

vazgeçmeyin hocam 😃 bende tampa istiyoruz DV2024 Çıkarsa ikimize yoldaş oluruz ahahahahah

• @woguzhan Tam da benim merak ettiğin soru bu ne zamandır. Ayrıca önlisans mezunlarına da çıktığını görmedim açıkcası.
    İlk başvuruda çıkan kesim genelde gençler oluyor bilmem farkettiniz mi? Onlarda üni mezunu oluyorlar çoğunlukla. O yüzden ilk sefer başvuranlara çıkıyor gibime geliyor. Adım başı üniversite olduğu için elini çarpsan üni mezunu genç dolu malum. Umarım yanılıyorumdur, bu saatten sonra dgs ile uğraşıp 2 sene daha okuyamam 🙂

• ⭐⭐

@Gizem1 Youtube'da 60 kusur yaslarda cekilisi kazanip gitmis kamyon soforlugu yapan amca var. Youtuber degil ama bir Youtubere konuk oluyor. Tamamen sans isi bu... Nijerya, etiyopyadaki kac kisi universite mezunu ki???...

• Al bak bitene daha adam kendi ve eşi adına başvuru yapmış.eşine çıkmış ama eşi ortaokul mezunu

• DV-2023'de de kazanamadım,burada yerimi alayım 🙂

• @Gizem1 lise mezunu olmayıp kazanmış 2 kişi gördüm.büyük ihtimal lise mezunu seçmiştir

• ⭐⭐

@enemy bitek onlar olsa gene iyiyiz. cogunluk boyle. yurdum insanimizdan kurtulmayalim diye bizi hayirrr gidemezsinizzz haha diye asagiya cekiyorlar sanki

• @justozkan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

DV2024 için bekleyiş başlasın, ilk başvuruda patladık bana da çıkmadı.. Bundan sonra heyecan yapmıyorum totem yok başvurup geçeceğim bir gün çıkarsa gideriz, çıkmazsa da diğer yolları deneyeceğim.

senin kahinle bizim ayyaş fos çıktı 🙂 en azından şimdilik

• arkadaşlar hepinize merhabalar aranızda yeniyim yanılmıyorsam 2018 yılında başvurmuştum fakat hiç takip etmemişim arkadaşıma sorduğumda o benim yerime sorgulamıştı ve sana çıkmadı demişti bilemiyorumda acaba o yıl çıkmış ise ve ben işlem yapmadığım için tekrardan başvurursam hiçbirzaman çıkmayacak mı ?
    bunu nasıl anlayabiliriz nasıl çözebiliriz ayrıca bu yılın başvuru tarihleri nedir hepinize teşekkürler

• Başvuranlar arasında ön eleme olduğunu ve sonrasında çekiliş yapıldığını duymuştum. Ne kadar doğrudur bilemem. Greencardın 55 binden 80 bine çıkma durumu da var bu yıl.

• ⭐⭐

@woguzhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hic lise mezunu olup GC cikan birini gordunuz mu? Sahsen ben tanimiyorum. Bi algoritma oldugunu ben de dusunuyorum.

Ben gördüm hatta onun sonucuna ben bakmistim

• ⭐⭐

@ibrahimderler, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar hepinize merhabalar aranızda yeniyim yanılmıyorsam 2018 yılında başvurmuştum fakat hiç takip etmemişim arkadaşıma sorduğumda o benim yerime sorgulamıştı ve sana çıkmadı demişti bilemiyorumda acaba o yıl çıkmış ise ve ben işlem yapmadığım için tekrardan başvurursam hiçbirzaman çıkmayacak mı ?
    bunu nasıl anlayabiliriz nasıl çözebiliriz ayrıca bu yılın başvuru tarihleri nedir hepinize teşekkürler

Art arda iki sene kazanan kişiler var dert etmeyin o yüzden. Sıkıntı olmaz. Başvuru tarihleri daha belli değil ama ekim ayında olur genelde. Net tarih açıklanmadı henüz başvuruya 2 hafta kala açıklanıyor.

• ⭐⭐

@enemy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bazen sinir olmamak elde değil adam greencard kazandım ama lise mezunu değilim ne yapabilirim diyor.

Böyle insanlar belki bizim hakkımıza giriyor haram zıkkım olsun benim hayallerimle kim oynuyorsa.

• @Erkand birininde eşine çıkmış kadın ortaokul mezunu.meslek olabilir desen kadın hiç çalışmamış.şimdi bu kadın mülakata girse ne diyecekte alacak vizeyi. Keşke mülakata gitse 3 kişi için 3bin dolar harcayıp red alınca anlar hatasını

• @drothee, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Siteye giriyorsun 2 saniye de sonuçlanıyor bütün yıl 🙂

Tam olarak böyle, artık kabak tadı veriyor bir yerden sonra 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |